Piątek, 20.05.2022, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Katarzyna
  Sobota, 29.05

  Czy ten portal może pisać informacje godne uwagę np gdzie konkretnie na wyspie spichrzów ma powstać biurowiec i najważniejsze CZY MIASTO PRZEZNACZY PIENIĄDZE NA PRYWATNA INWESTYCJE DEWELOPERA ?! Proszę o odp redaktora chyba ze te info nie są znane -.-

 2. 2
  0
  ~ elblązanin
  Niedziela, 30.05

  co to jest za syf!!!!!!!!!!!!!!!!!!ludzie !!do czego to podobne ma być jak było a nie jakieś nowoczesne ***o.Po co tu komu biurowce? i hotele jak tu psy ***mi szczekająSZOK PORAŻKA .PL

 3. 3
  --1
  ~ lucyna
  Niedziela, 30.05

  Wszystko ok , tylko czekamy na realizację , ale jednego tematu nie rozumiem , na parterze uslugi , gastronomia , sklepy, na piętrach I , II ,III - biura , a wyżej hotel . Tylko ,że na wizualizacji wyrażnie widać ,że na wysokosci IV piętra nie ma już połączenia między sąsiadującymi siedmioma budynkami . Czyli na mój babski rozum może być to siedem hoteli na ostatnich piętrach każdego budynku ,a nie jeden obiekt hotelowy . Mógłby ktoś to wyjaśnić .

 4. 4
  +2
  ~ anatol
  Niedziela, 30.05

  elblązanin - a jaką Ty proponujesz zabudowę na Wyspie Spichrzów ? Już wiemy czego nie chcesz . Może Twoje propozycje będą tak ciekawe ,jak Twoje wpisy i wystawimy Twoją kandydaturę do Rady Miejskiej . Krytyka , tak ,ale konstruktywna .

 5. 5
  0
  ~ ADAM40
  Poniedziałek, 14.06

  ZERO PORÓWNANIA Z TYM PRZEDWOJENNYM, STRASZNA BUDOWLA CO ZA DRAMAT. JAK MOZNA COŚ TAKIEGO ZROBIĆ. NIE PODOBA NAM SIE WCALE. OKROPNE TANDECIARSTWO, BEZ NAWIĄZANIA Z PIEKNA HISTORIĄ.

 6. 6
  0
  ~ XXX
  Poniedziałek, 14.06

  ZWYKŁY NAJGORSZY ARCHITEKT DOSTAJE SZAŁU JAK TO WIDZI. ZERO NAWIĄZANIA DO TEGO CO BYŁO. SZOK

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.73293709754944