Piątek, 27.05.2022, Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (45)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Normalny
  Środa, 21.04

  Wszyscy jesteście dziwni! ci z maseczkami i ci bez! Jak ktoś sra pod siebie, ze strachu... to niech nosi te szmatki na nosie! jak ktoś wie o co chodzi, to bardzo ładnie ma to w dupie! Raz wygrałem w sądzie! teraz mam po prostu wy ***ne!!! A wy dalej noście to ścierwo, które ma więcej bakterii i wirusów na sobie! Tępota ludzka nie zna granic... 500+ wam oczy pozamykało... i 13ki dla mocherów!... Żal! Nie po waszą tępotę walczył mój pradziad z AK!!!! POBÓDKA!!!

 2. 2
  +1
  ~ Artur
  Środa, 21.04

  Zakładajcie maski na ryja a wszystkie pieniądze oddajdzie na kościół, pieprzone, zniewolone robactwo.

 3. 3
  +2
  ~ Ziuta
  Środa, 21.04

  Przecież maski są szkodliwe.Proszę mi pokazać badania naukowe o skuteczności noszenia maseczek w walce z wirusem. Z tego co wiem to maska na cowid jest jak siatka drukciana na komary. Po drugie szkodliwość maski jest ogromna . Powoduje niedotlenienie mózgu a to powoduje umieranie komórek i o 35 % spada praca nozgu. Niedolenienie płuc .naczyń krwionośnych .serca i innych ważnych organów. Zagrzybienie . Zatrucie dwutlenkiem węgla Po to nas natura obdarzyła NOSEM na zewnątrz żeby spełniał jakaś funkcje. Do tego są wewnątrz włoski .które filtrują to co wdychamy i wydychamy. To że maski nakazuje nosić Handlowiec .który z medycyną nie ma nic wspólnego .jedynie przehandlować maski i szczepionki. to nie jest dla mnie autorytet . Straszenie ludzi i napuszczanie jeden na drugich kojarzy mi się ze stanem wojennym .gdzie napuszczano na Żydów .którzy niby roznosili wszy i Tyfus. Dlatego zanim kogoś ocenisz zastanów się czy masz rację. Proszę o podanie badań o skuteczności noszenia maseczek .

 4. 4
  +1
  ~ Jaden
  Środa, 21.04

  Do "!!!!". Patrzcie jaki odważny. A duś się debilu szmacie na gębie powodzenia haha. Typowy reprezentatywny przykład debila zaslepionego pisowego mohera.

 5. 5
  +4
  ~ Paulla
  Środa, 21.04

  Ludzie to lubią donosić , a Pan Andrzej lubi ludzi sprzedawać pozdrawiam noszenia maseczek w plus 20 stopni

 6. 6
  +7
  ~ Ola
  Środa, 21.04

  Wirusy zawsze były i czy kiedyś ktoś chodził w maseczkach,bo zaczął się sezon grypy?Nie. I bardzo dobrze,że nie noszą. Mi nie przeszkadza człowiek bez maski. Ciekawe kiedy ten cały cyrk się w reszcie skończy.

 7. 7
  +8
  ~ Igq
  Środa, 21.04

  Przypominam ze żadne rozporządzenie niema mocy parnej. Masek nosić nie trzeba

 8. 8
  +7
  ~ Wiadro na łeb
  Środa, 21.04

  NIE MA obowiążku.JEST zalecenie.

 9. 9
  +2
  ~ A_K
  Środa, 21.04

  I bardzo dobrze ,ze nie noszą...czas najwyższy to zakończyć...maseczki nas nie chronią...a pracownicy na stacjach nie mają się czego obawiać...mają pleksy i noszą maseczki..

 10. 10
  +50
  ~ Wiem widzialem
  Środa, 21.04

  A ja przestałem tankować na orlenie żeby nie dorabiać premii obajtkaaa

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.87924194335938