Piątek, 27.05.2022, Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (45)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ były przełożony
  Piątek, 23.04

  siema mały czy tam nowy , już nie w zomo ale nawyki konfituro zostały. A i sprawę mam nie podawaj się za Monię i tobie podobnych !!! h.. ci do tego co robią inni , poza tym ja ich wszystkich znam oni mają problemy z samodzielnym zakładaniem maski lub z oddychaniem i mają zaświadczenia od lekarza. ty się zaszczep to może cie du.a przestanie szczypać o to co robią inni.

 2. 2
  0
  ~ PolacyFrajerz
  Piątek, 23.04

  W komentarzach tyle kozaków a na mieście wszyscy w maskach xD nawet w deszcz i na rowerach xD

 3. 3
  0
  ~ Uwaga
  Niedziela, 25.04

  A ja nie na temat maseczek jeno na temat "pixelowania" napisów na zdjęciach .Po co robić zdjęcia jak wszystko "zapixelowane"

 4. 4
  0
  ~ Abc
  Poniedziałek, 26.04

  Widzę że ktoś się nudził,to chyba wymaga leczenia :( przykro mi tak mówić naprawdę... zdystansuj się i przemyśl te absurdy ....maseczka myślisz jest lekiem na całe zło..kawałek szmatki na twarzy ...jutro powiedzą że jednak nie musimy ich nosić a Ty pół życia spędzisz na stacji żeby zrobić zdjęcie tym którzy dawno sami doszli do takich wniosków Poza tym mogą to być ozdrowieńcy, zaszczepieni itp czemu od razu maja Cię zarazić...Zdrowia , mądrości i zdrowego rozsądku życzę i wyłączenia TV żeby uwolnić się od tego panicznego strachu . Epoka donosicielstwa już była, pochłonęła wiele ofiar...

 5. 5
  0
  ~ Iza
  Poniedziałek, 03.05

  turban , by cię nie cmoknął Cowid w dupe

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.75155305862427