Piątek, 27.05.2022, Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (45)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Lukas
  Środa, 21.04

  Proszę również o podanie, skąd informacja że "(nie można stosować szalików czy przyłbic)"? Bo w par. 25 rozporządzenia jest tylko "zakrywanie nosa i ust maseczką" koniec, kropka. Wg słownika języka polskiego "maseczką jest każda zasłona twarzy, więc szalik, komin, kawałek kartonu również.

 2. 2
  +1
  ~ rece_opadaja
  Środa, 21.04

  Ludzie zacznijcie myśleć głową a nie mediami! Wchodzisz do sklepu - załóż maseczkę Idziesz ulicą gdzie jest sporo osób - załóż maseczkę Korzystasz z komunikacji miejskiej - załóż maseczkę Ale na świeżym powietrzu gdy wokół Ciebie pusto - nie zakładaj jej. Jestem ciekawy ile osób regularnie wymienia bądź pierze maseczki...

 3. 3
  --1
  ~ Zuzanna
  Środa, 21.04

  Popieram rece opadaja. Odpowiadam. Regularnie, każdego dnia piorę maseczkę.

 4. 4
  --2
  ~ Jerzy Lebioda
  Środa, 21.04

  Przeciez wszedzie mozna spotkac osoby bez maseczek. Odczie zobaczyc na place zabaw, tam nikt nie nosi maseczek. Madki siedza na ławeczkach i plotkuja, zadna nie ma maseczki.

 5. 5
  +3
  ~ Black
  Środa, 21.04

  A czy ktoś redakcji info elblag zapoznał się z wyrokiem Sądu Najwyzszego z 25 marca br., w którym Sąd Najwyzszy uznał bez dyskusji, że noszenie tzw. maseczek na twarzach i lockdown, nie mają żadnych podstaw prawnych w obowiązujących ustawach, kodeksie karnym i konstytucji! Może tak redaktorzy a z info Elblag, zanim ponownie zabierze się za ten temat, to nieco się najpierw wysili, jak tzw obowiązek kagancow ma się do obowiązującego nadal w Polsce prawa, które bynajmniej w tym względzie nie zostało przez nikogo unieważnione, zanim ponownie zabierze się za pisanie na temat, o którym nie ma bladego pojęcia.

 6. 6
  +1
  ~ mmm
  Środa, 21.04

  ~ Jerzy Lebioda, i te madki będą zdrowe. Ich pociechy również. Jakkolwiek je nazwiesz. Odporne na większość infekcji wirusowych .

 7. 7
  0
  ~ Hhjj
  Środa, 21.04

  Czy te osoby wyraziły zgodę na publikację zdjęć ? Jakiś pan Andrzej stał sobie w ukryciu i robił zdjęcia po co ?? Co z nimi zrobi przesłał do gazety a gazeta zamazała im twarze jakby to byli jacy przestępcy. Panie Andrzeju a może potrzeba panu tych zdjęć do innych celów? Proponuję tym osobom zgłosić się do info Elbląg bo to jest niedopuszczalne aby ktoś robił zdjęcia z ukrycia.

 8. 8
  --2
  ~ Thewiant
  Środa, 21.04

  Kastrowac

 9. 9
  --5
  ~ Aa
  Środa, 21.04

  Przy kasie ....koszt paliwa plus koszt za nie posiadanie maseczki

 10. 10
  0
  ~ Daniel S.
  Środa, 21.04

  Jerzy K. Kierownik stacji na Nowodworskiej robi na kasę wszystkich pracowników i prowadzi swoj folwark ,zly człowiek,odpowie za wszystkie swoje czyny!!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.77948093414307