Niedziela, 29.05.2022, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Woj
  Niedziela, 21.03

  Gdy powstał ten plac zabaw przychodziło tu multum dzieci z rodzicami oraz z pobliskiego przedszkola .ZBĶ od początku traktował ten plac tak jak budynki w Elblagu ,coś o tym wiemy ( brak gospodarza ) Telefoniczne interwencję mieli to głęboko w ( D ) a teraz najprościej zlikwidować i sprzedać koleśowi za śmieszne pieniądze .Czy w Elblągu ktoś odpowiada za doprowadzenie do takiego stanu placu zabaw (z budżetu obywatelskiego ) a może ponoszą tylko polityczną odpowiedzialność ,to jest teraz w modzie .Zlikwidować ZBK !!!

 2. 2
  +3
  ~ Jamaleg
  Niedziela, 21.03

  Osik był komendantem i za jego i innych komendantów funkcjonariusze nie widzą problemów i odwracają głowę by ich nie widzieć. Tam często młodzież robi libacje a patrole czy to policji czy straży miejskiej nie widzą problemów. Tak samo z chodnikami na starym mieście pozapadane połamane płyty przez po parkowane na chodnikach samochody a służby ślepe. I tak co parę lat remont chodników na które wydajemy parę baniek

 3. 3
  +7
  ~ karina
  Niedziela, 21.03

  Ja bym tego nie nazwała placem zabaw. To wstyd nawet pokazywać. Kto chce robić z elblążan idiotów, nie stać nas na parę przedmiotów o ładnym wyglądzie jak wszędzie są.

 4. 4
  +5
  ~ Upadły Harley
  Niedziela, 21.03

  I kolejna patodeweloperka bez miejsc parkingowych sie szykuje

 5. 5
  +3
  ~ Gin
  Poniedziałek, 22.03

  W centrum starego miasta, albo na miejscu obok specjal pubu powinien być plac zabaw, aby Stare Miasto żyło. Z dzieckiem nie ma gdzie wyjść, a robienie placów zabaw w zaukałch, gdzie młodzież pije piwko to słaby pomysł, ale wiadomo urzędnicy potrafią wydawać pieniądze obywateli bezmyślnie. Ławki wzdłuż ul. warszawskiej. Jeszcze nie widziałem, żeby ktokolwiek tam siadł, a widzę je z okna.

 6. 6
  +3
  ~ ada
  Wtorek, 23.03

  plac zabaw w tym miejscu to pomyłka od początku. na bulwarze tak :) ale nie tam. przy katedrze fontanna i po drugiej stronie powinien być plac zabaw na tym ala trawniku, miejscu gdzie pieski z kamienic robia kupki. Po co takie trawniki w tym miejscu? lepiej fajny bajerancki plac zabaw zrobić, a panowie radni i prezydent niech zapytaja sie, albo pojeżdzą do malborka albo nowego dworu i zobaczą jak taki plac zabaw powinien wygladać. gdzyby mieli fajny kontakt ze swoimi wnukami to by wiedzieli jak go urządzić. widać jak sie interesują małymi mieszkańcami. zero .

 7. 7
  +2
  ~ baba
  Wtorek, 23.03

  rada miasta powinna wiedzieć jak urządzić plac zabaw. ten tu to kpina. co wy nie wiecie jak buduje się plac zabaw? to po co zarządzacie miastem? zrujnowano tu wszystko. wasza pamieć też zniknie. nazwane wasze rządy najbardziej nieudanymi w historii miasta.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.89069986343384