Sobota, 28.05.2022, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Gall Anonim
  Niedziela, 21.03

  Przepraszam w takim razie za wprowadzenie w błąd... Prostuję - to wstyd i żenada żeby na Starym Mieście nie było żadnego placu zabaw.... Zamiast zachęcać turystów wszechstronnością atrakcji to ich jeszcze odstraszamy, a mieszkańcy sami wolą pojechać do innych, sąsiednich - niekoniecznie większych miejscowości spędzać czas.... Po prostu żal....

 2. 2
  +5
  ~ kiki
  Niedziela, 21.03

  A pan radny "rycerz" Osik dalej gra w swoje, czy nie bliżej panu / i szybciej / dotrzeć do gabinetu prezydenta, a nie robić "szum" poprzez media?

 3. 3
  +10
  ~ Grażynka do Januszka
  Niedziela, 21.03

  Januszu Nowak - ten "plac zabaw" jest wiernym odzwierciedleniem waszej pracy dla miasta. Wszystko podlega UM - centrum miasta (umowne) i ZBK tam panujący a nad wszystkim czuwa gospodarz miasta i Janusz Nowak. Popatrz Januszu Nowak jak wygląda ten step który nazywasz "plac zabaw" i pomyśl czy widzisz tam swoje dzieci, wnuki? Ponadto rozwalające się przyrządy zbadamy w przyszłości albo wyrzucimy - Januszku , jeżeli urządzenia zagrażają bezpieczeństwu dzieci to rozbierz to osobiście natychmiast skoro nie potrafisz efektywnie zarządzać. Poczekasz na nieszczęście? Łopata, grabie 30m płotu = 500-600 zł. Trochę trawy, farby, piachu. Januszku zacznij pracować. Gdy cokolwiek jest zadbane i ma właściciela to nawet żul tego nie obsika. Trzeba przyzwoicie chcieć.

 4. 4
  +5
  ~ To JEDNO
  Niedziela, 21.03

  Ze jest pełno kapsli i butelek to wina UM i służb. Dlaczego w Elblągu nie ma kamer w każdym.miejscu. bydło należy tak traktować monitoring i mandaty O dwa zera w górę. Policja nie reaguje . Zabrać im samochody niech pieszo dymaja może zaczną karać i zaglądać wszędzie. Co to za policja jak ich biją. Przykład te protesty.

 5. 5
  +7
  ~ I dobrze
  Niedziela, 21.03

  Budowaćbudynki a place ,zabaw w widocznym miejscu usytuowac. N p Przy fontannie .

 6. 6
  +9
  ~ Brak wyobraźni
  Niedziela, 21.03

  W innych miastach takiego podloza na placach zabaw nie ma a w Elblągu nadal piach i kamyczki. Średniowiecze.

 7. 7
  +7
  ~ mis
  Niedziela, 21.03

  najpierw jakis obiekt doprowadza sie celowo do ruiny potem sprzedaje sie najlepiej kolesiom po zanirzonej cenie i wszystko w porzadku takich przypadkow w elblagu jest wiele a szczegolnie gdy gospodarzem jest ZBK a radny byly policmajster lepiej niech sie nie wypowiada bo tez bierze w tym udzial najwazniejszy wlasny interes

 8. 8
  +15
  ~ mieszkaniec II
  Niedziela, 21.03

  Tak jak z funduszu obywatelskiego na Gęsiej Górze zbudowane zostały wiaty z infrastrukturą tak tutaj plac zabaw bez głębszego zastanowienia i pomyślunku co tu będzie za kilka lat. Pieniądze społeczne wyrzucone w błoto przez naszego "gospodarza". Plac zabaw mało, że przez dzieci mało używany a głównie przez amatorów alkoholu i chuliganów to jeszcze zbudowany na terenie przewidzianym pod inwestycję. O braku nadzoru ze strony zarządcy terenu, straży miejskiej i policji to nawet szkoda wspominać.

 9. 9
  +2
  ~ marabi
  Niedziela, 21.03

  Urządzenia mocno zużyte i raczej nie nadające się do ponownego wykorzystania na placu zabaw. Ładne i nowoczesne place zabaw dla dzieci w różnych grupach wiekowych wykonuje Spółdzielnia Mieszkaniowa Sielanka. Warto obejrzeć i skorzystać że sprawdzonych wzorców. Plac zabaw mógłby się znaleźć po drugiej stronie rzeki w pobliżu zabytkowego budynku, przeniesionego z ulicy 12 Lutego.

 10. 10
  +3
  ~ Rodzic
  Niedziela, 21.03

  Miasto powinno w pierwszej kolejności urządzać płace zabaw w elbląskich przedszkolach bo te stare urządzenia w miejskich placówkach wołajà o pomstę do nieba.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.9709370136261