Poniedziałek, 30.11.2020, Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (38)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Do tego z „level”
  Ponad tydzień temu, Sobota, 21.11

  Nikt tu nie broni 500+, ty jakiś problem masz ze zrozumieniem komentarzy? Czy ty sam bronisz bo pewnie jesteś pseudo nauczycielem i krzyczysz najgłośniej. My nauczyciele mamy gdzieś jałomużną. A co do finasowania naszego stanowiska pracy to może niech ci którzy nie pracują w szkole przestaną nam je organizować! My nie wchodzimy w czyjeś buty

 2. 2
  +2
  ~ Fiki miki
  Ponad tydzień temu, Sobota, 21.11

  Janusze przeciez to kasa z subwencji na nagrody z okazji DEN, ktore Witek zamrozil nie dajac nagrod. Ech wy ciemniaki jedne

 3. 3
  +4
  ~ czerepak level
  Ponad tydzień temu, Niedziela, 22.11

  ~do ~Do tego. Głupiś czerepak, zgodnie z definicją pojęcia . Zaśliniłeś się i nie potrafisz przeczytać tych komentarzy, a akurat ten na którym poległeś broni nauczyciela. No ale skoro jesteś czerepak, to ci wybaczam, bo masz level. I mówisz, że jesteś nauczycielem? Przebijasz więc czarnka. A, czerepak, jest nabór do Izby celnej. Wprawdzie nie przejdziesz kwalifikacji, są zbyt proste na twój level, ale i tak etat sobie kupisz, więc wyczyść im magazyny bo od lat mają samych uczciwych pracowników. No i pamiętaj - przyklej się tam do fotela dyrektora - masz czym (najmądrzejszy twój element).

 4. 4
  --4
  ~ A
  Ponad tydzień temu, Niedziela, 22.11

  Najpierw nauczyciele piszą jak to latami musieli swój wlasny sprzęt do szkoły przynosić jak szkoła nic im nie zapewniała (czyli wszystko mają w domu), a teraz jak nic nie mieli i tyle musieli kupować i tyle wydawać (czyli w szkole był sprzęt dc la nich zapewniony). Nauczyciele, przestańcie kłamać i robić z siebie ofiary losu

 5. 5
  0
  ~ Zygfryd
  Ponad tydzień temu, Niedziela, 22.11

  Histerycznie przeżywasz swojego idola ale przecież w życiu trzeba mieć cel i marzenia, i ty je masz. Dobrze ze już dotarło ze nie ten poziom, ale pisz, pisz to napewno przejdzie do historii. Znikł jeden obiekt, ale dobrze ze był drugi, bo jaki sens miałoby twoje życie smutnego czleka?

 6. 6
  +2
  ~ czerepak i IQ
  Tydzień temu, Niedziela, 22.11

  Mimo level, nadal zachowujesz genetyczne IQ z 47 - nie skupiasz się na tym co piszą, tylko po omacku szukasz kto to pisze i dlaczego "on" , ten przez ciebie wyimaginowany. To rzadka cecha aby z kierowniczego stanowiska przyznawać się do cech czerepaka - świni, łajdaka, kupca stanowisk, sprzedawcy kumpli, oszusta, właściciela klejących się łap. Przecież nikt - sprawdzone - nie wymienił tej świni z nazwiska, imienia, funkcji, miejsca pracy, miejsca zamieszkania, tym bardziej że czerepak to pojęcie uniwersalne i dotyczy każdego łamiącego przyzwoitość. Jednocześnie dajesz mocny sygnał , że ze świnią można i trzeba walczyć nawet przy pomocy fikcji, bajki, bo IQ tej ofermy i jego level zmusza go ciągle do wołania "tutaj jestem! To ja jestem czerepak!" . Taka bezinteresowna zachłanność.

 7. 7
  +2
  ~ Ania
  Tydzień temu, Niedziela, 22.11

  Nauczyciele głowa do góry należy się nam jak psu buda. Cieszę się że nas chociaż doceniono a nie tylko wiesza się psy. Te komentarze anty to nienawiść i zazdrość w polskim narodzie poza tym jakim to przykładem świeci ten najbardziej na nie dla swoich dzieci i dziwicie się że młode pokolenie nas nie szanuje skoro rodzic zamiast zajęć się dzieckiem i poświęcić mu wolny czas siedzi i tu wypisuje niezadowolenie na świat. Gdyby celebryci każdym niemiłym komentarzem mieliby się przejmować to chyba nie było by TV. Polecam poczytać i przestać pluć w stronę pedagogów bo to dzięki nim umiecie napisać proste zdanie.

 8. 8
  +1
  ~ NWP
  Tydzień temu, Niedziela, 22.11

  To nie dopłata tylko teraz próbują oddać to co zabrali nauczycielom na wiosnę. Na "prośbę" lub "nakaz" większość dyrektorów szkół obniżyła nauczycielom pensje do tzw. pensum mimo, że nauczyciele byli zobowiązani do realizowania całej podstawy programowej według przydziału z września. Powstała duża niedopłata i trzeba dać wyrównanie. Rządzący najchętniej by nie dali tak jak nie dali nagród nauczycielom mimo, że Ci przygotowali laureatów w konkursach kuratoryjnych. Przygotowali swoich uczniów do matur i egzaminów, ale według niektórych to "nic nierobienie"

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.61521887779236