Poniedziałek, 30.11.2020, Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (38)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ v
  Ponad tydzień temu, Piątek, 20.11

  prosze prowadzic lekcje zdalne z klas szkolnych jezeli w domu nie ma sprzetu i warunkow do nauczania.A szkoly prosze zapewnic nauczycielom odpowiedni sprzet do tego.Jezeli nie ma sprzetu w szkole,to wystapic do rzadu o sfinansowanie zakupu takowego.W kazdej szkole jest sala informatyczna,wiec dacie rade.Zakupiony sprzet posluzy uczniom po powrocie do normalnego nauczania.

 2. 2
  +13
  ~ vvv
  Ponad tydzień temu, Piątek, 20.11

  proszę żeby dzieci były na lekcjach zdalnych z domu, a nie to internetu nie mają, to kamerka nie działa, to mikrofon nie działa. Proszę zakupić za 500+ sprzęt, potem dziecko będzie to przynosiło do szkoły i sobie na tym pracowało! A jak nie to do ministra wystąpić proszę albo do mopsu, gopsu

 3. 3
  +2
  ~ Qaz
  Ponad tydzień temu, Piątek, 20.11

  Dziwne skoro szkoły zamknięte dla uczniów to nie jest problemem żeby nauczyciele przychodzili normalnie do pracy i prowadzili lekcje zdalne ze szkół jak każdy kto normalnie pracuje pomijam wf gdzie pani z jednej elbląskich szkół każe dzieciom wykonać np. skok w dal w pokoju 3x2 zastawionym meblami ciekawe w razie urazu kto odpowie

 4. 4
  --7
  ~ Uczen
  Ponad tydzień temu, Piątek, 20.11

  Przygotowywac tematy do lekcji,a nie minusowac!Tacy zapracowani podobno jestescie.

 5. 5
  --4
  ~ ale dlaczego?
  Ponad tydzień temu, Piątek, 20.11

  Przecież prowadzą lekcje ze szkoły, na szkolnym sprzęcie.

 6. 6
  +11
  ~ Nauczyciel
  Ponad tydzień temu, Sobota, 21.11

  Jestem nauczycielem i uwazam, ze jedno i drugie 500 dla nas, to zenujaca sprawa. Nauczanie zdalne powinno od rszu w macu odbywac sie ze szkoly wyposazonej we wszystkie mozliwe sprzety. Tak nie bylo. Niestety ja wydalem wtedy bardzo duzo pieniedzy na kamere, tablet, sluchawki, skaner itd. Moja szkola stanela we wrzesniu na wysokosci zadsnia i wyposazyla kazdy sale w szkole w potrzebny sprzet. Teraz ja prowadze bez problemu lekcje ze szkoly. Mam tam wszystko. Moze czas, zeby wszystkie szkoly staly sie wreszcie nowoczesnymi. Ale nie, daje sie nauczycielom jakis ochlap.

 7. 7
  --10
  ~ Nauczyciel
  Ponad tydzień temu, Sobota, 21.11

  Nauczycielu, jeśli jesteś pedagogiem i tak piszesz to współczuję Twoim podopiecznym.

 8. 8
  +3
  ~ Pytam tylko
  Ponad tydzień temu, Sobota, 21.11

  To żenujące 500+ A czy pielęgniarkom pracującym w szpitalu covidowym tym miejskim prezydent tez da 500+, No pewnie nie, bo tam wcześniej nic nie zabrano to nie ma co oddawać.

 9. 9
  +2
  ~ z "level" naszego czerepaka
  Ponad tydzień temu, Sobota, 21.11

  To 500+, którego na tym forum ktoś broni zamiast gardzić łapówkarskim ochłapem , nie przystaje do etosu obdarowanego zawodu któremu należy stworzyć poprawne warunki do pracy a nie zmuszanie nauczyciela do wyposażenia stanowiska pracy za prywatne pieniądze. Ponadto warto uczciwie powiedzieć, bez retoryki czerepaka, że to nie są pieniądze dane na sprzęt - bez dowodu wydatkowania i w podtekście kupionego "sobie"??? - tylko jałmużna mająca zamknąć usta tym którzy mieli odwagę pytać dlaczego zerwano zawarte umowy nie z powodu nauczyciela min. o nadgodziny za okres "zdalnego nauczania". Skoro komisja RM przyjęła informację Nowaka o przekazaniu pieniędzy na konkretne cele bez udokumentowania ich wydatkowania, to widzimy jaka jest RM i jak się szanuje publiczny pieniądz w UM.

 10. 10
  --11
  ~ Psiocza
  Ponad tydzień temu, Sobota, 21.11

  Nic im nie dac niech sprzet kupują za swoja kasę. Madrale. Wszystko im dac A wala.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0725131034851