Poniedziałek, 30.11.2020, Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (38)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --4
  ~ tak czy owak licytuje Nowak
  Ponad tydzień temu, Piątek, 20.11

  Znowu niewiele rozumiem - nauczyciel dostaje te 500 zł na sprzęt czy za pracę z domu od marca do czerwca? Jeżeli za pracę z domu, to 500+ miesięcznie nie będzie za dużo. Jeżeli na sprzęt, to kwota do wciśnięcia w d..ę i nie powinna być przekazywana nauczycielowi tylko szkole - szkoła wyposaża stanowiska pracy, nauczyciel zdalnie prowadzi lekcje z gabinetów szkolnych wg planu ze swoimi klasami. Sprzęt pozostaje własnością szkoły a nauczyciel nie wykorzystuje prywatnego komputera, prądu, pomieszczenia. Na co pan daje ten ochłap, panie standaryzer Nowak? Obawiam się, że ktoś wyżej komentujący ma rację - kupowanie słupów i elektoratu. Nauczyciel da się na to nabrać? Zapewne czerepak ze swojego "level" to wymyślił, bo dawanie kasy bez pokwitowania i celu , to nowa cecha PSL?

 2. 2
  0
  ~ pisiek
  Ponad tydzień temu, Piątek, 20.11

  Przekażcie to 500 minus podatek na pracę grupy referendalnej może zakończą waszą męnczarnię.

 3. 3
  +1
  ~ TAK dla referendum
  Ponad tydzień temu, Piątek, 20.11

  wrobvel staje sie coraz bardziej niepopularny. elblazanie maja tego dosc i to czuc w miescie. mysle ze na wiosne polegnie. wtedy tzreba bedzie wybrac madrze. zadnego lewaka, zadnego starego dziada. kogos mlodego z charyzma i checia do zycia. kogos komu elblag jest bliski.

 4. 4
  --8
  ~ Na nic w tej dziurze nie ma ale...
  Ponad tydzień temu, Piątek, 20.11

  Przecież mają pracować ze szkoly na sprzęcie szkolnym. Ten co tak zawzięcie sprawdzał wysyłane zadania. Jaja sobie robisz? Wysyłacie cwanie formularze z odpowiedziami A,b,C- komputer sam sprawdza. Nikt nawet nie patrzy że większość wysyłanych zadań jest z polikwidowantch gimnazjów. Bo i po co.

 5. 5
  +9
  ~ Sylwia
  Ponad tydzień temu, Piątek, 20.11

  Ale zawiść przemawia przez ludzi tu w komentarzach aż niedobrze się robi. Nauczyciele to też ludzie, też mają rodziny i dzieci, które też uczą się zdalnie i często mają tylko jeden komputer w domu. Pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikowi materiały do pracy a nauczyciele od zawsze dokładają do swojej pracy jeśli tylko chcą zrealizować coś dodatkowego a teraz muszą pracować często na swoim sprzęcie do późnych godzin ze swoimi uczniami a później ze swoimi dziećmi. Zero w was empatii, upinacie się tak o te marne grosze dla nauczycieli, upomnijcie się o 70 milionów za wybory, które się nie odbyły, albo o 2 miliony na TVPiS i wiele innych zmarnowanych pieniędzy podatników.

 6. 6
  --1
  ~ do Zygfryda
  Ponad tydzień temu, Piątek, 20.11

  No i w końcu zrozumiałeś, że to nie twój poziom. Brawo Ty.

 7. 7
  +9
  ~ Racja ~ Sylwia
  Ponad tydzień temu, Piątek, 20.11

  Jak tak zazdrościcie to zapraszamy, jest sporo ofert pracy, szkoły co i rusz ogłaszają, że zatrudnią nauczycieli. A co do sprzętu w szkole, to musimy was zmartwić, w większości pracujemy tam na swoim sprzęcie, przynosimy swoje skanery, drukarki, materiały. Wszyscy potrafią tylko oceniać, a może spójrzcie blisko siebie. Co do tych 500 zł, to śmiech na sali, jak minister daje, to łaskawcy robią to też. Czy ktoś wierzy, że gdyby nie były to nasze pieniądze, to dostalibyśmy je? To najpierw oszczędności w postaci standaryzacji, a teraz rozdawnictwo? Z kogo prezydent chce zrobić idiotów????

 8. 8
  --3
  ~ @Racja-Sylwia
  Ponad tydzień temu, Piątek, 20.11

  Na budowie tez sie oglaszaja.Wiec jezeli za ciezko w szkole,to mozna w budowlance poleniuchowac.

 9. 9
  +3
  ~ AL
  Ponad tydzień temu, Piątek, 20.11

  A co z pielęgniarkami z dps ???

 10. 10
  +10
  ~ 100% elblążanin
  Ponad tydzień temu, Piątek, 20.11

  W 2020 roku w elbląskich jednostkach oświatowych w ramach "standaryzacji" zredukowano etaty: Pań woźnych w przedszkolach /wsparcie pracy nauczyciela/, pracowników obsługi, logopedy, psychologa, pedagoga, wstrzymano realizację pomocy psychologiczno-pedagogicznej, wstrzymano wypłatę branżowych nagród prezydenta, dyrektora....... a teraz 500 zł na zdalną pracę nauczyciela z domu....... Wcześniej dużo zabrano..... a teraz...... 500+

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.85897707939148