Poniedziałek, 27.09.2021, Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (38)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ kik
  Środa, 01.07

  Na nic zakłamywanie rzeczywistości, przecież każdy widział jak ta prezydentura wyglądała przez 5 lat, czy to wypada wmawiać Polkom i Polakom zupełnie coś innego niż było?

 2. 2
  +7
  ~ rambo 11
  Środa, 01.07

  bez ściem-pisowska sekta w Elblągu po raz kolejny dostała czerwoną kartkę i to jest oczywisty fakt,od tych twoich wywodów co pis dał to się niedobrze robi co dał , pieniądze na tatuaże, darmowe wczasy całoroczne dla nierobów z 500+.Matoły sprzedały kraj za 500 zł i 13- ta emeryturę a ludzie po 55-roku życia na nich za ***ala.ą, sprzedaliście się jak tanie ***i.Strach koło dupy to i przyjechało się na prowincję-zrozum wierny pachołku gdyby nie twój głos to nawet na ciebie by nie spojrzeli ,a ty się podniecasz OJCIEC NARODU -WYBAWICIEL dla mnie zwykły nieudacznik który poszedł do polityki bo mu się pracować uczciwie nie chciało,oto cała prawda o twoich wybawcach.

 3. 3
  +1
  ~ Tiko
  Środa, 01.07

  Mam nadzieję, że wyrwiemy się wreszcie że szponów pisiorów.

 4. 4
  +6
  ~ kazik
  Środa, 01.07

  DO BEZ ŚCIEMY , droga wodna istniała i istnieje barki pływają do Gdańska , pchacze i holowniki , i nie kajaki , jesteś po prostu niedouk..... , z Elbląga poprzez rzekę Elbląg , następnie Zalew Wiślany , Szkarpawa , śluza Gdańska Głowa , Wisła , atu już wybierasz czy chcesz bezpośrednio na zatokę Gdańską lub śluza Przegalina i jesteśmy na Martwej Wiśle i płyniemy di Gdańska.... można do Gdańska wożić towary barkami lub zestaw pchany pchacz plus barka ....., tylko pytanie co?

 5. 5
  +7
  ~ fasola
  Środa, 01.07

  Słaba ta mobilizacja. Próba oczernienia kontrkandydata zmyślonymi banałami nie spowoduje chyba, że ludzie zmienią poglądy. Elblążanie powiedzieli Adrianowi "spadaj" a według powyższego tekstu PISiaki nawet nie próbują przekonać do swojego kandydata. Ich przekaż to: głosujecie na złego kandydata, nie znacie się, jesteście głupi.... A ludzie na takie pokrzykiwania reagują raczej umacniając swoje stanowisko.

 6. 6
  +2
  ~ kazik
  Środa, 01.07

  DO BEZ ŚCIEMY , może jaszcze napiszesz , że Elbląg nie ma połączenia drogą wodną z Malborkiem , ale jak dla ciebie rzeka Elbląg jest kanałem ...., to co oczekiwać , a i jeszcze masz połączenie z rzeki Elbląg poprzez Wisłę Królewiecką do Szkarpawy....

 7. 7
  +6
  ~ Staszk
  Środa, 01.07

  Zawsze większość społeczeństwa ma rację i we na kogo głosować. Zawsze liczą się załatwione sprawy a nie gruszki na wierzbie !!!

 8. 8
  +7
  ~ Kryspin
  Środa, 01.07

  Posłowie PiS przyjechali by agitować. Pytam kogo? Tych zwolenników którzy tam siedzą w biurze poselskim? A ja z przyjemnością posłuchał bym posła Krasulskiego - naszego elbląskiego z krwi i kości. Jestem jego fanem - jest dla mnie fenomenem posła. On chyba mówi - taką mam nadzieję. Czy też ukrył się jak Kaczyński by nie zniechęcac ludzi do PiS przed II turą wyborów?

 9. 9
  +7
  ~ pokaż program
  Środa, 01.07

  Kolejna grupa pitolników pojawiająca się w Elblągu tylko po elektorat. *** się trzęsie, to gnają po I turze. Gdzie byli i co zrobili przez poprzednie lata? Już nie poszli do Wójcika? Po wschodniej modzie - my za stołem i wy na sali. Nazwiska mówią za Wilka. Szczególny eksponat Krajewski. Panie wybacz, bo to że Trzaskowski to narcyz i leń pasuje jak ulał do tych za stołem a Krajewski jest tego wzorcem. Poszli von i nie wracajcie z pustymi łapami. Wilk niczym się nie różni od Wróblewskiego - obaj są członkami cwanych partii i tak żyją jak grabie. Przyjdźcie z programem a nie narzekaniem na Polaków odrywających was od koryta. miejscowych Kozłów i Czerepachów u nas w mieście dostatek.

 10. 10
  +7
  ~ bankomat do wysadzenia
  Środa, 01.07

  ~bez ściem... - Tak, to tylko mafia lub sprawni umysłowo inaczej potrafią zabierać tym co na siebie zarabiają i dawać tym , którym państwo nie umie i nie chce dać pracy i wdrożyć do samodzielności. To nie państwo a okupant gdy daje ochłap i przez to ubezwłasnowolnia , ogranicza aktywnośc. Państwo daje pracę i określa godną płacę. Daj emerytom to co zaoszczędzili pracując a nie zabieraj waloryzację i później "dawaj" "13" emeryturę - gorszej hańby człowieka nie znam - okraść go i dać część łupu jako dobrodziejstwo złodzieja który dzieli się "swoim". Pozbawianie ludzi aktywności przez ochłapy - tego ani zaborca ani okupant nie czynił. A bzdury o gospodarczym znaczeniu przekopu opowiadaj krajewskiemu, wasermance, wilkowi z tereską.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.