Poniedziałek, 27.09.2021, Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (38)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ er ce
  Środa, 01.07

  Czyż by za mało paskudnej propagandy w TVPis? Jeszcze przyjeżdżają do nas aby szczuć na przeciwników dojnej zmiany.Nie głosujmy na tego pajaca PAD. Świat się z niego śmieje.Wstyd.

 2. 2
  +3
  ~ kania
  Środa, 01.07

  Kto tu szczuje jednych na drugich ! ? Kto sieje nienawiść?!Kto podzielił Polaków -WY pisowskie q ?!! Teraz ubraliście skórę baranka ? WYPAD

 3. 3
  +4
  ~ wyborca
  Środa, 01.07

  Dlaczego duda nie chce debaty ? Strach przed pytaniami ? Lepiej przygotowane pytaniia w tvp-szczujnia ?

 4. 4
  --2
  ~ RP
  Czwartek, 02.07

  Nie mogę zrozumieć tych mieszkańców Elbląga, a jest ich jak się okazało większość, którzy zmarnowali swój głos na Rafała Trzaskowskiego. Czyżby aż tylu mieszkało tu byłych funkcjonariuszy SB i WSI którzy za nic mają rozwój miasta i regionu, licząc na to że ktoś im przywróci poprzednie lukratywne emerytury? Duda ma sporo wad, to samo można powiedzieć o PiS i jego rządach. Nikt nie wymaga aby slepo kochać tych ludzi. Ale to oni, nikt inni zamiast gadać bez końca o kanale i wskrzeszeniu portu w Elblągu i żeglugi na Zalewie Wislanym po prostu robią to. Wbrew ujadaniom opozycji, krytyków, niedowiarkow, ekologów, i innych takich co są przeciwni na naszych oczach po dziesiątkach lat przekop przez mierzeje staje się faktem. Trzaskowski wyraźnie powiedział, że wstrzyma budowę. Czy jako prezydent RP

 5. 5
  --1
  ~ Fo kazik
  Czwartek, 02.07

  Szarpawa jest zarosnieta rzeka z torem ponizej 2m. Poza tym poprzecinana jest liniami energetycznymi i mostami nie dostosowanymi do zeglugi wiekszych statkow. Jako przyklad moge ci podac most w Drewnicy, stojacy skosem do nurtu rzeki. ktory uniemozliwia wrecz przeplywanie statkow o dl. wiekszych jak 85m, czyli nawet barki sa zablokowane. To "droga wodna" tylko dla zaglowek i kajakow. Ktos cie po prostu wprowadzil w blad, a ty nie sprawdziles.

 6. 6
  +1
  ~ Polak Patriota.
  Czwartek, 02.07

  Tęczowe, lewackie zdradzieckie mordy.

 7. 7
  +4
  ~ pis to szkodniki
  Czwartek, 02.07

  Żaden rząd nie poróżnił tak Polaków jak pis.Podzielony narod to słaby naród.Pis podzielił rodziny.Moja rodzina juz nie spędza swiat jak to było dotychczas.DLATEGO NIE ZAGŁOSUJE NA pis.MAM DOŚĆ pisu! To jest banda.

 8. 8
  --2
  ~ klsiel
  Czwartek, 02.07

  Do des........A skad ty to wiesz TVNu się nasłuchałeś,tych oszołomów zakłamanych ,telewizji Deutsche????Jeden drugiemu D ......obrabia...wstyd!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.