Wtorek, 19.01.2021, Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (39)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Do frustrata Stanleya
  Poniedziałek, 09.03

  Stanley zajmij się sobą i nie cierp.

 2. 2
  --2
  ~ Karol
  Poniedziałek, 09.03

  Zdrowie dzieci...dzieci przechodzą wirusa korona bezobjawowo. Wiecej dzieci na grype umarlo w tym roku niz dzieci ktore są nosicielami korona. Na korona zadne dziecko jak do tej pory nie zmarlo i nie mialo obkawow.Badane byli niejako przy okazji diagnozy rodziców. Ładnie nas wsztstkich firmy farmaceutyczne nakręcają. Nie udalo się zbyt długo utrzymać wzrostu na światowych giełdach wirusem zika wiec próbują korona. Wszyscy panikujemy,giełda spada ale nie firm farmaceutycznych, bo firmy farmaceutyczne mają milionowe zyski na giełdzie. Kiedyś już próbowano by Polska zainwestowala w szczepionki przeciwko ptasiej? grypie, ale Ewa Kopacz nie dała sobą manipulować tak jak teraz manipulują nami wszystkimi. Zobaczcie na światowe giełdy, firmy farmaceutyczne zyskują krocie na naszej panice!

 3. 3
  +3
  ~ Do frustrata Stanleya
  Poniedziałek, 09.03

  Zajmij sie człowieku sobą

 4. 4
  +12
  ~ trochęrozsądku
  Poniedziałek, 09.03

  Jeden z drugim czepia się kobiety mając gdzieś zdrowie dzieci i innych, pomyśl cebulaku, że nosiciel też zaraża! i twoich rodziców, dziadków i osoby postronne! ta Pani BARDZO DOBRZE ZROBIŁA... wy też powinniście pomyśleć wcześniej i za wczasu zrezygnować. To, że dziecku zależy na wyjeździe to jedno ale to wy macie myśleć i odpowiadać za nich i pokazywać im, czym jest odpowiedzialne zachowanie. Ponadto wycieczka była na pewno ubezpieczona, jeśli nie to też wasza wina za niedopilnowanie odpowiednich zapisów.

 5. 5
  --8
  ~ Do trochęrozsądku
  Poniedziałek, 09.03

  Zamknij się i swoje dzieci bo zwykła grypa też szaleje! Tak samo w Pl jak i w Uk moze sie zarazić. Nie trzeba wyjeżdzać w pl tez korona już jest. Zamknijmy się wiec wszyscy w domu.

 6. 6
  +6
  ~ Rodzic 2
  Poniedziałek, 09.03

  Nie musimy się zamykać, ale zachowajmy rozsądek, a przede wszystkim słuchajmy odpowiednich służb, które karzą odwoływać wyjazdy. Choroba nigdy nie zatrzyma się z takim podejściem nieodpowiedzialnych ludzi, którzy pomimo ostrzeżeń będą jeździć i przywozić. Dzieci jeszcze zdążą w swoim życiu wiele zobaczyć.

 7. 7
  +11
  ~ Współczuję
  Poniedziałek, 09.03

  Że niektórzy wyceniają zdrowie swoich dzieci na 2000 pln. Na szczęście Pani dyrektor okazała się mądrzejsza niż niektórzy rodzice.

 8. 8
  +10
  ~ K
  Poniedziałek, 09.03

  Dzieci WYDAJĄ SIĘ przechodzić koronawirusa bezobjawowo (nie zostało to jeszcze potwierdzone naukowo) zatem mogą być świetnymi wektorami wirusa i zarażać ewentualnych dziadków czy rodziców, nie mówiąc o innych osobach.

 9. 9
  +10
  ~ Rodzic odpowiedzialny
  Poniedziałek, 09.03

  Dziwię się rodzicom tak mało odpowiedzialnym.

 10. 10
  +10
  ~ RR
  Poniedziałek, 09.03

  Widać, że społeczeństwo nie rozumie w ogóle sytuacji. W moje ocenie decyzja Dyrektor jak najbardziej prawidłowa. Ludzie pomyślcie o zdrowiu swoim i swoich dzieci a nie tylko o pieniądzach. Dzieciaki jeszcze zdążą pojechać jak sytuacja się uspokoi. Nie należy panikować i zamykać się całkowicie w domach, ale w takim okresie powinno się ograniczyć wyjazdy w szczególności jak nie ma takiej potrzeby.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.86591482162476