Wtorek, 19.01.2021, Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (39)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --7
  ~ Tom
  Poniedziałek, 09.03

  To nie dzieci Pani dyrektor i nie ona powinna o tym decydować czy wyjadą a rodzice. Gdyby byla sytuacja tak tragiczna to by wjazd do UK byl niemożliwy. Nie chodzi tu o 2000 tylko o mozliwosci decydowania swoim dziecku. Nie Pani dyrektor powinna decydowac ale rodzice. I oni zdecydowali.Pani dyrektor chciala by rodzice zdecydowali a jak sie okazalo ze zdecydowali inaczej niz ona chciala to postanowila postawic na swoim i zrobic tak jak jej pasowalo.

 2. 2
  --5
  ~ RRodzic
  Poniedziałek, 09.03

  Pani dyrektor II LO może powinna zainteresować sie jakością nauczania niektórych swoich nauczycieli a nie ograniczać prawa rodziców do decydowania,....wywalane pieniądze na korki żeby szkoła miała czym się szczycić to jedno a odwołanie zapłaconego wyjazdu bez konsultacji z rodzicami to drugie..

 3. 3
  +7
  ~ Diademwirus
  Poniedziałek, 09.03

  Tylko ze z tymi dziećmi mieli jechać pewnie opiekunowie ... może dzięki tej decyzji będą zdrowi i będą żyć

 4. 4
  +9
  ~ Rodzic 3
  Poniedziałek, 09.03

  Pani Dyrektor II LO zrobiła bardzo dobrze, podejmując decyzję zgodnie z wytycznymi ekspertów. A Rodzice, którzy chcieli wysłać swoje dzieci są skrajnie nieodpowiedzialni, bo chcieli narazić nie tylko dzieci, nauczycieli, ale także innych uczniów, pracowników i ich rodziny. Niestety czasami muszą decydować za nas mądrzejsze o bardziej rozsądne osoby!

 5. 5
  +5
  ~ No i
  Poniedziałek, 09.03

  Przełożyć na inny czas i juz

 6. 6
  +8
  ~ Enigma
  Poniedziałek, 09.03

  do Tom..to decyduj drogie Panie, wyślij proszę bardzo ale prywatnie bo za uczniów danej Szkoły odpowiada Dyrektor...a potem jak wróci z wirusem to z kolei ponarzekaj, że nasze Państwo nie ogarnia sytuacji

 7. 7
  --2
  ~ Rodzic
  Poniedziałek, 09.03

  Do komentujących ale niewtajemniczonych, pani dyrektor II lo nie przyszła nawet na piątkowe zebranie z nami rodzicami, wyraźnie powiedziała, że Dec na temat wyjazdu zostawia nam /rodzicom po czym dziś, w poniedziałkowy poranek na librusie oznajmila że odwołuje wszelkie wyjazdy, pozostawiajac nas rodziców samych sobie o dzieciach nie wspomnę. Wyraźnie powiedziała że na wyjazd szkolny się nie zgadza ale prywatnie grupa może jechać, czyli jakby nie widzi już zagrożenia jeśli dzieci pojadą jako grupa prywatna. Niestety wszystko jest opłacone lot, hotel, atrakcje w Londynie, wszystko rezerwuje się z kilku miesięcznym wyprzedzeniem, kwota 2200 przepada, koszt wycieczki w dwóch turach 132 tys dla 60 osób. To nie jest komfortowa sytuacja dla żadnej że stron, tymczasem pani dyrektor jest czysta a my rodzice czepiamy się, w końcu kilka miesięcy z 500+ i się odkujemy....

 8. 8
  +6
  ~ chello
  Poniedziałek, 09.03

  Popieram bardzo odpowiedzialne decyzje. Poza tym działają według wytycznych. Nieodpowiedzialnością jest narażanie swoich dzieci i innych ludzi. Ignorancja jest w narodzie powszechna. WHO ogłasza stan najwyższego zagrożenia a niektórzy zachowują się jak 5 letnie dzieci.

 9. 9
  +5
  ~ Z
  Wtorek, 10.03

  W obecnej sytuacji prawidłowa i odpowiedzialna decyzja.

 10. 10
  +5
  ~ Koszt 2200
  Wtorek, 10.03

  W jakim świecie żyje ... i czego potem od młodzieży wymagać

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.6798050403595