Środa, 27.01.2021, Imieniny: Angela, Jan, Przybyslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +17
  ~ Joluś
  Piątek, 31.01

  Pani Mario. popieram Pani wypowiedź z jedną uwagą. Każdy hejt oparty na kłamstwie powinien być kierowany do sądu - póki jeszcze jest on niezależny. To jednak nie zależy od moderatorów ale od hejtowanych. Skoro się głupio uśmiechają to ich problem, ale niech nie mają później pretensji gdy hejt i ich dopadnie. W sieci nie ma anonimowości i jeżeli ktoś chce, to takiego idiotę hejtera zawsze ustali. Tylko groźba kary tych ograniczonych osobników jest w stanie powstrzymać.

 2. 2
  +3
  ~ Głos Ludu
  Piątek, 31.01

  Nagle wszyscy ( TVP, TVN, radio, internet ) mówią o kampanii Hejt Stop. Mam tylko wrażenie, że nie wszyscy wiedzą co to jest „Hejt”. A wiec hejtem nie jest nieprzychylny komentarz dla władzy, osób publicznych odnoszący się do tematu lub insynuujący pewne koneksje lub poddający w wątpliwość czyjąś wersję. Hejtem byłoby gdybym napisał, że np Pani Maria jest starą p..która się na niczym nie zna, itd ( ja tak nie uważam - poza tym nie byłoby tu odniesienia do żadnych faktów ). Reasumując osoby publiczne godzą się na „ bycie na świeczniku” i ocenianie ich - jak im się nie podoba zawsze mogą robić co innego. To, że różnego rodzaju koneksje,znajomosci i układy ( małe i duże ) rządzą w naszym ( i nie tylko ) mieście Pani Kosecka dobrze wie. To nie oznacza, że my Elblążanie ( Polacy ) mamy udawać i

 3. 3
  +35
  ~ TWÓJ Kumpel
  Piątek, 31.01

  Ciąg dalszy hejtowania i to się ma nazywać ocenianie Pani Koseckiej. To są haniebne zachowania ludzi piszących tutaj na info. Uważam, że to są osoby z pod znaku PIS, które nie tolerują innych, gdy ta inność nie zgadza się z nimi. Taka niestety jest prawda. Podziwiam wypisujących takie bzdury, bo gdy się nie ma argumentów na poparcie swojej opinii to się wypisuje te brednie i oczernia osoby im niewygodne. Wstyd dla hejtujących. A Pani Kosecka nie musi się niczego obawiać. Spójrzcie na siebie, jak wy pomagacie starszym ludziom i czy wy zmieniacie im pampersy. A przecież każdy człowiek powinien pomagać potrzebującym.

 4. 4
  +1
  ~ lokalny patriota
  Piątek, 31.01

  Komentarze pod tekstem świadczą, że w dalszym ciągu niewiele osób rozumie problem hejtu, ba! nie wszyscy wiedzą na czym polega problem! Krytyka, nawet ta negatywna, jeżeli jest toczona w sposób kulturalny, jest wręcz pożądana! Natomiast nie można nikogo wyzywać, oczerniać i szkalować . Tak więc różnijmy się, ale nie dla chamstwa i braku argumentów. "Około pięciuset lat przed nadejściem ery chrześcijańskiej w Wielkiej Grecji wydarzyła się najlepsza rzecz, jaką rejestruje historia powszechna - odkrycie dialogu. Niektórzy Grecy wprowadzili wówczas - nigdy nie dowiemy się, w jaki sposób - osobliwy zwyczaj konwersacji." J.L. Borges Korzystajmy więc z możliwości konwersacji, jednak nie bądźmy anonimowymi "bohaterami" zza monitora, stańmy do walki na argumenty i programy.

 5. 5
  +10
  ~ etacik?
  Sobota, 01.02

  Po rodzaju dopuszczonych komentarzy i sposobie ich błyskawicznego i jedynie słusznego punktowania widać o jaką demokrację i XXI wiek pani Kosecka zabiega. Już lepiej aby pozostała we francuskim mundurze z XIX wieku i z szablą w pochwie.

 6. 6
  +15
  ~ Mariusz Lewandowski
  Sobota, 01.02

  Zadziwiająca arogancja Pani Marii. O ile wiem jest obecnie członkiem Porozumienia Pana Gowina a w Radzie zastąpił ją Piotr Opaczewski naczelny Kubuś Wędrowniczek który zwiedził już wszystkie partie od PO przez Kukiz 15 do Zjednoczonej Prawicy , a mi postaje w pamięci jako naczelny hejter wiaduktu na Zatorze. Może zatem Pan Mara zacznie od posprzątania we własnym domu i pokarze że Gowin potrafi odsunąć od koryta hajterów we własnej partii ? I może Pani Maria przypomni jak głosowała gdy Kazimierz Falkiewicz walczył o głos dla obywateli na Radzie Miasta bo jakoś nie pamiętam by pomysł ten poparła

 7. 7
  +5
  ~ Plugawy poeta
  Sobota, 01.02

  Plugawy poeta ciagle pamięta o plugawym hejcie gangu epecowa

 8. 8
  +9
  ~ Do plugawego
  Sobota, 01.02

  nikt sie nie oburzal jak chamstwo, buractwo, prymityw , dno i rynsztok paru kolesi zalewal każdą publikację, to był hejt który należało ukarać i powstrzymać , a nie parę epitetow w postaci okreslen przymiotnikowych

 9. 9
  +1
  ~ elblążanin.
  Sobota, 01.02

  Do Twój kumpel i Jagoda ! Do Twój kumpel i Jagoda ! Szanowna Pani Jagodo i szanowny Pnie Twój Kumpel piszecie państwo o Hejcie, że jest taki, czy inny i zgadzam się z Wami bez słowa krytyki. Jestem również tego zdania, że można, a nawet powinno się Władzę bardzo mocno kontrolować i krytykować, ale nigdy bym sobie na to nie pozwolił, aby pluć władzy w twarz, argumenty i jeszcze raz argumenty. Jednak pisząc o Hejcie, wasze oskarżenia padają na PiS. Chciałbym Was w takim razie zapytać skąd Wy to, wiecie?...przecież w tym momencie oskarżacie ludzi nie będąc pewnym kto tak naprawdę wypisuje te różne hejterskie bzdury. Domniemywać można wiele, ale najważniejsza jest kawa na ławę.

 10. 10
  +11
  ~ Tutejszy
  Sobota, 01.02

  Pani Mario w kolejnym artykule wysłanym do lokalnych mediów proszę o wyjaśnienie na czym konkretnie Pani pomoc tym starszym i potrzebującym osobom polega. Działalność samorządu w naszym mieście można ocenić na ocenę dopuszczającą, ewentualnie na 3=. Przykładem jest sytuacja miejskiego ciepłownictwa, rynku pracy, infrastruktury, spraw socjalnych, poziomu usług komunalnych i wielu innych aspektów. Proszę napisać o konkretach, projektach które Pani przeprowadziła. Na razie widzę wypowiedź na poziomie komunałów i ogólników.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.90683913230896