Poniedziałek, 27.05.2024, Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (63)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ babcia
  Sobota, 28.12

  A co ze wspolpracą z Trojmiastem i wejsciem do Metropolii Trojmiejskiej ?

 2. 2
  +11
  ~ swój do swego ciągnie
  Sobota, 28.12

  ~babciu - kto? On ma rozmawiać z włodarzami Trójmiasta? Jakim językiem : "z uwagi na,..., NIE!" ? A może czerepak zaproponuje im swoje "innowacje" w słupowaniu i kasowaniu podwładnych ? Tych metod w Trójmieście nie przeforsuje, a co najwyżej dostanie z liścia. Dla "koryta" połączenie z Trójmiastem , to kolesiowska i korytowa śmierć. nie ten poziom w każdej dziedzinie, także towarzyskiej. Dulkiewicz, Szczurek, Karnowski z czerepakiem i kozłem na kawie? Widzisz to? O czym rozmawiają? Już masz efekt "rozmowy" (chrumkania) z miejscową Energą. Wybaczam ci , boś babcia.

 3. 3
  +8
  ~ babcia
  Sobota, 28.12

  Wszystko ok , ale : 1/ kiedy ruszy budowa tak oczekiwanej Obwodnicy Wschód ? 2/ kiedy zjazd z Zatorza na S 7 3/ Kiedy ruszy zabudowa wolnych terenow w Środmiesciu , by Elbląg w końcu zyskal Centrum . 4/ co z Placem Konstytucji ,blokowanym od kilkunastu lat przez producenta ciastek ? 5/ co z niby budową kamienniczki obok poczty przez pana P. ? 6/ Dlaczego kilkadziesiąt miejsc pracy w Urzedzie Miejskim i podleglych mu zakladach pracy z placowkami oswiatowymi na czele jest blokowanych przez emerytów , przez co brak jest pracy dla mlodych po studiach ? Pytania mozna by mnożyć , a odpowiedzi brak , może warto je zadać urżednikom oplacanym z naszych podatkow.

 4. 4
  +5
  ~ lucyna
  Sobota, 28.12

  Wróblewski niedobry , ale kto na jego miejsce ? Chyba nie Wilk z Krasulskim za plecami i Pruszakiem obok .

 5. 5
  +13
  ~ koniec miasta dla kolesi?
  Sobota, 28.12

  ~Lucyno - kandydata trzeba szukać na ostatnim roku prawa, ekonomii lub zarządzania. Tylko młody i spoza układów. Całkowite wietrzenie UM i spółek miejskich ze znaczną redukcją etatów. Nikt po 35 roku życia nie zechce pracować i mieć odwagi na reformy. Wróblewski i jego dwór pokazuje jak można , wbrew wszystkim normom i przeciw miastu, żyć będąc "wybranym".

 6. 6
  +12
  ~ Ryszard Klim
  Sobota, 28.12

  -Babciu- oto odpowiedź P. Prezydenta na moją Interpelację z XII. 2016r. dot. zacieśnienia współpracy z Obszarem Metropolitalnym Gdańsk-Gdynia-Sopot , współpracy z Pomorską Strefą Ekonomiczną oraz rozwojem terenów inwestycyjnych. P. Prezydent: "Bardzo dziękuję za podniesienie tak ważnej kwestii, jak współpraca z Pomorzem oraz rozwój terenów inwestycyjnych w Elblągu. ... W dniach 23-24 listopada uczestniczyłem w Gdańsku w konferencji Smart Metropolia i w chwili obecnej nie wykluczam możliwości współpracy z Trójmiastem dla dobra Miasta Elbląga i jego mieszkańców. Dziś jednak należy wykorzystać możliwości w ramach ... przynależności do Woj. Warmińsko-Mazurskiego". "Wykorzystujemy" je więc efektywnie i jesteśmy już Smarcik Metropolijką. No cóż, skanseny też spełniają jakąś funkcję. Pzdr.

 7. 7
  +10
  ~ ldcg
  Sobota, 28.12

  mysle, ze tyle opini o panu wroblewskim powinno mu dac do myslenia, dosc rozdawania posadek znajomym, wysprzedawania miasta za grosze, rozdawania nieruchomosci swoim poplecznikom,dosc panie wroblewski napewno zostanie pan za to rozliczony, bo elblazanie panu tego nie daruja

 8. 8
  +12
  ~ "uczestnicy" pracy
  Sobota, 28.12

  ~Panie Ryszardzie - on i czerepak ciągle "uczestniczą". Uczestniczą w słupowaniu i kasowaniu podwładnych, chronieniu swojaków, uczestniczą w seminariach o etyce JP II (ONI), uczestniczą w ZNP i Kole Gospodyń, uczestniczą w swoich mediach non stop. Skąd pochodzą ? To zachowanie jest bardzo, bardzo wschodnie.Wójt Psiej Wólki by nie chwalił si e takimi "osiągnięciami". Chyba , że chodzi o spotkania z patrzeniem na bombki. Więcławska może podrapać to spracowane oblicze gdy się zorientuje jaki jest cel comiesięcznych "wywiadów" bez meritum i miejskiego sensu. Szósty rok bezpośredniego "uczestnictwa" rozpoczęty. Przypadek naszego miasta, to doskonały materiał badawczy dla socjologa . Chyba jest dobrze skoro ciągle straszy, że będzie gorzej. Żyć chwilą? Można, ale nasze dzieci i wnuki nie wrócą.

 9. 9
  --12
  ~ Emeryt
  Sobota, 28.12

  A ten od kozłów i czerpaków straszniej „krzywdy” musiał doznać życiowej, taki co to go życie chyba skrzywdziło, a jemu porostu się należy!

 10. 10
  +10
  ~ Antonina
  Sobota, 28.12

  Życzę noworocznej refleksji i pracy nad własnym wizerunkiem, może to hejt co ludzie piszą,ale proszę rozważyć jak bardzo uderza w Pana otoczenie i ciągnąca się niesława związana z ostatnimi wyborami.Nie głosowałam nigdy na Pana, ale życzę wszystkiego najlepszego w 2020 roku.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.90248894691467