Poniedziałek, 13.07.2020, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ bolo
  Czwartek, 05.12

  Mieszkańcy tej ulicy powinni zapytać o imię i nazwisko osoby, która podjęła te durną decyzję i pozwać ją o oddychanie w nocy znacznie większą ilością spalin, a tym samym zagrożenie zdrowia.

 2. 2
  +4
  ~ Slawsia Otieczestwo
  Czwartek, 05.12

  o wiele wieksze "zagrozenie halasem" jest przeez dzwony koscielne, syreny policyjne czy stukot tramwajow np. na bema.

 3. 3
  +9
  ~ Czytelnik
  Czwartek, 05.12

  Prosze ograniczyc halas tramwai w okolicach osiedla Nad Jarem poniewaz jest cisza nocna do 6 rano a te zlomy mnie budza juz po 4 tej niech jezdza 5 na gidzine i najlepiej na jakichs specjalbych oponach bo jak nie to zglosze to urzednikom z U E debilizm pierwszej kategorii dlatego nie chodza na glosowania bo wookolo sami debile

 4. 4
  +6
  ~ oznakowanie
  Czwartek, 05.12

  ciekaw jestem, czy chociaż znaki są ustawione tak, że np. jakieś skrzyżowanie ich nie odwoła po drodze :> i czy wjeżdżając z innych ulic niż np. grunwaldzka też jest to ogarniczenie ;) a co do idiotyzmu - to można jechać 30km/h na bardzo wysokich obrotach i generować większy hałas po prostu DŁUŻEJ (zwiększy się czas przejazdu tego samego odcinka) . A to, że niebawem będzie problem, bo większe zanieczyszczenie (tak jak np. jest przy progach zwalniających), to już inna zupełnie kwestia :) Pozostaje jedynie pogratulować tego świetnego pomysłu i zaproponować wstawienie tam fotoradaru ;)

 5. 5
  +3
  ~ vbhm
  Czwartek, 05.12

  A znak zakaz zatrzymywanie się czego dotyczy bo dalej są wydzielone zatoczki a ten znaka zabrania zatrzymywania się, czy dotyczy to tylko w godz. 22-6

 6. 6
  +5
  ~ fgdg
  Czwartek, 05.12

  Pan Prezydent jakoś nie przejął się hałasami robionymi przez hurtownię mięsną działającą w nocy przy ulicy Warmińskiej (wyładunek i załadunek przed budynkiem hurtowni przez całą noc), a przejmuje się samochodem przejeżdżającym od czasu do czasu w nocy.

 7. 7
  +1
  ~ e-g
  Czwartek, 05.12

  A dlaczego ulica Rawska - czy panowie księża boją się hałasu.

 8. 8
  +6
  ~ kovalski
  Czwartek, 05.12

  jak ma być ciszej to może trzeba naprawić studzienki i kratki ściekowe bo 90% z nich jest zapadnięta i to one powodują hałas i wstrząsy budynków .

 9. 9
  +7
  ~ Zdzieranie kasy
  Czwartek, 05.12

  Kto z radnych lub ich znajomych się na Rawskiej wybudował, żeby bezpodstawnie zdzierać kasę z kierowców bo pewnie patrol każdej nocy będzie stał? Udostępnione mapy hałasu 2017 wskazują inne o wiele bardziej hałaśliwe miejsca (oznaczone na brązowo) w innych częściach miasta niż Rawska.

 10. 10
  +1
  ~ Jez
  Piątek, 06.12

  Totalny bzdet głupota po co samochody lepiej piechota chodzić

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.