Wtorek, 14.07.2020, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (28)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ Ploterek
  Wtorek, 03.12

  Uważasz, że w innych miastach nie podnoszą podatku od nieruchomości? Że nie robi tego Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Kraków itd? Że u nich tez opłata śmieciowa nie wzrosła? Tylko w tym biednym Elblągu radni podnoszą opłaty, a w całej Polsce maleją. Taka jest kolej rzeczy, skoro rosną koszty utrzymania, rośnie w szybkim tempie minimalne wynagrodzenie to wzrastają opłaty. Głupi ten co myślał, że dostanie więcej od Państwa, zarobi więcej, a opłaty za media, żywność, paliwo spadną. I nie jest to wyłączna wina Prezydenta i rady, tylko taki jest trend w CAŁEJ Polsce. No ale czego wymagać od obecnego społeczeństwa, roszczeniowego i nastawionego tylko na branie.

 2. 2
  +5
  ~ vbbb
  Wtorek, 03.12

  dziadostwo i tyle, a gdzie Tomczyński i obniżenie diety? jakoś teraz siedzi cicho, kłamczuch! a co z użytkowaniem wieczystym? do końca roku zostało niewiele dni a przecież trzeba się określić czy płacimy jednorazowo czy ratalnie

 3. 3
  +5
  ~ czarna kryska
  Wtorek, 03.12

  vbbb masz rację, może dziennikarze zajeliby się tematem opłat za wieczyste użytkowanie? i dlaczego Wróblewski w listopadzie 2018 r po cichu podniósł opłaty, aby teraz więcej ściągnąć kasy od ludzi

 4. 4
  +5
  ~ mieszkaniec
  Wtorek, 03.12

  Po co nam radni skoro oni zamiast bronić biedaków i nie zabierać im te ostatnie grosze to z pomagają urząd . Jeżeli ma tak być ,że radni przytakują prezydentowi , to należy radnych odwołać , a kompetencje pozostawić prezydentowi i będzie więcej kasy na śmieci i na inne wydatki .

 5. 5
  +4
  ~ Ok
  Wtorek, 03.12

  My zapłacimy i wy też stolkami.

 6. 6
  +5
  ~ Vicemistrz25
  Wtorek, 03.12

  Moim zdaniem Antoś tam maczał paluszki. On zawsze o podwyżkach mówi. Prezydentem to Ty kolego nie zostaniesz. Zapomnij. A z resztą po ostatnich wyborach sam to już stwierdziłeś.

 7. 7
  +3
  ~ Jaś Fasola
  Wtorek, 03.12

  Hasło wyborcze "Władza bliżej ludzi" No i dotrzymali danego słowa. Siedzą w ich portfelach i kieszeniach.

 8. 8
  +3
  ~ Pralnia
  Wtorek, 03.12

  Mamy nowy proszek 3 w 1 do prania naszych kont. Witia, Antoś i januszek .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.