Wtorek, 14.07.2020, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (28)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ ---
  Poniedziałek, 02.12

  kolinkis obodz sie - polski system podakowy jest progresywny.

 2. 2
  --4
  ~ Robert Koliński
  Poniedziałek, 02.12

  @--- - Polecam lekturę niedoinformowanemu anonimowi:) "W Polsce największe podatki płacą najubożsi. Efektywne opodatkowanie pracy jest liniowe, a podatek VAT jest bardziej dotkliwy dla biednych, bo to oni wydają najwięcej na konsumpcję. Tymczasem w Polsce podatki można tylko obniżać, a o progresji prawie się nie mówi. (...)" - link: https://oko.press/regresywne-podatki-w-polsce-biedni-obciazeni-mocniej-niz-bogaci-i-prawie-nikt-nie-chce-tego-zmienic/ Tudzież: https://wyborcza.pl/7,155287,24564739,polska-im-mniej-zarabiasz-tym-wieksze-podatki-placisz-czas.html Ewentualnie: https://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/1092253,system-podatkowy-w-polsce-sprzyja-bogatym.html

 3. 3
  --4
  ~ fas
  Poniedziałek, 02.12

  kolinskinaprezydenta: Gosciu na smieciach miasto nie moze zarabiac ani nie moze byc stratne czyli nie moze doplacac. Proste?

 4. 4
  +8
  ~ Adam
  Poniedziałek, 02.12

  Człowiek kupuje za swoje płaci spółdzielni i jeszcze legalna mafia się dołączyła za swoje kupione i jeszcze im darmozjadom trzeba płacić. A kto będzie nosił kredyt na 30lat my a nie Urząd Miasta.

 5. 5
  --5
  ~ ---
  Poniedziałek, 02.12

  @ kolionski - ty nie rozumiesz tego co cytujesz.

 6. 6
  +8
  ~ turban
  Poniedziałek, 02.12

  no to sobie wybraliscie hehe prezydent niegospodarny i radni bezradni. Kto tam jest dla kogo? radni dla nas czy my dla radnych?

 7. 7
  +6
  ~ Dede
  Poniedziałek, 02.12

  Ale przecież to wasi przedstawiciele podnoszą podatek! Chyba ich wybraliście z tą myślą, nie?

 8. 8
  +4
  ~ Mariusz
  Wtorek, 03.12

  Bardzo się cieszę! Już od dłuższego czasu zastanawiałem się dlaczego wszystko idzie w górę, a podatek od nieruchomości stoi w miejscu. Dopytywałem kilka razy czy to aby nie pomyłka, ale za każdym razem zapewniano mnie że nic nie uległo zmianie. Nie mogę się doczekać powiadomienia o długo oczekiwanej podwyżce :)

 9. 9
  +9
  ~ Informer
  Wtorek, 03.12

  Pojawił się pierwszy od wielu miesięcy na Info krytyczny akcent wobec BEZRADY : " radni przyklepali podwyżki". Pani Nataszo, nie obawia się Pani reprymendy ?

 10. 10
  +6
  ~ Visconti
  Wtorek, 03.12

  Chyba zadna rada nie skompromitowala się jak obecna, poki tak będzie nic sie nie zmieni, poki babcie będą siedzieć na posadkach będziemy stac w miejscu! Czekamy na powiew młodości, nowoczesnosci i odświeżenia! To juz czas i wiek dla niektorych aby zakończyli karierę! Podwyzki to nie jest szczyt intelektu !

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.