Wtorek, 18.02.2020, Imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (46)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ kkel
  Czwartek, 05.09

  Mujborze Panie Krasulski to znowu Pan?

 2. 2
  --2
  ~ 2B2u
  Czwartek, 05.09

  Boże coś Polskę... cóż ale całe to polityczne towarzystwo przypomina jako żywo plemię pra ludzi . Co którzy dojdą do głosu to poplują aby ich było na wierzchu. Czy to lewi czy prawi czy zieloni, różowi i tęczowi sprawiają, że odechciewa się wszystkiego. A jeszcze dziwnym zrządzeniem każą wybierać już wybranych. Takie indywidua jak LeoSpiryt GeorgeMotorówka, Klapka, Qterma, SadAmbona, i cała rzesza pomniejszych kmiotków, znawców wszelakiego działania, pływania, tuptania z miejsca wybrana.Czemu od dziesięcioleci to zakłamane i oszukańcze towarzystwo mami suwerena i cały czas nie jest rozliczone za swoje klęski i brak wyników? Bo nie ważne kto z nich ma przewodnią rolę, zawsze tylko dla pozoru przed wyborami ogłasza, że my to i tamto rozliczymy a potem na wszelki wypadek nie rusza sprawy!

 3. 3
  +5
  ~ suwerę
  Czwartek, 05.09

  Niech ktoś mi wytłumaczy,jak człowiekowi:po co on przyjeżdża tutaj-przecież za nim wożą 3 autobusy starszych klakierów-nie potrzeba mieszkańców żadnych, zamykają się,strażnicy pod bronią itp. To wszystko jedno,gdzie on przyjeżdża-następnym razem nie lepiej w Pomorskiej wsi( bez urazy)?

 4. 4
  0
  ~ Łukasz
  Piątek, 06.09

  PIS i tak wygra wybory do Sejmu i Senatu. Na nic te krzyki komuchów i pseudo intelektualistów. Naród obudził się z letargu i zrozumiał , że przez wszystkie lata był oszukiwany i okradany. Elblążanie nie pozwólcie sobą manipulować przez te obrzydłe karykatury. Odesłać ich do lamusa. Przyszłość Elblągowi Elblążanom rysuje się w pozytywnym świetle. Brawo

 5. 5
  0
  ~ zxc
  Poniedziałek, 09.09

  jarek już odniósł w elblągu sukces, razem w wilkiem wbił łopatę przy błyskach fleszy :)

 6. 6
  --1
  ~ Mika
  Poniedziałek, 09.09

  Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.