Niedziela, 19.01.2020, Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (46)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Twój email
  Czwartek, 05.09

  Wczytując się w te chore wywody mam do PREZESA POLSKI tylko dwa słowa : SPIEPRZAJ DZIADU !!!

 2. 2
  +14
  ~ anonim
  Czwartek, 05.09

  Papierowy polityk.Zamach Smoleński już dawno zamieciony pod dywan...Kłamstwa,komisje i miesięcznice były tylko iluzją pijarową i budową polityki obrzucania błotem rywali politycznych.Jak można wogóle takiemu politykowi ufać???Nigdy tak brudnej polityce PiSu nie przyklasne a te cysterny wstydu są tak żenujące że szkoda komentować.

 3. 3
  +12
  ~ Kolo
  Czwartek, 05.09

  Widziałem wczoraj cud w TVP Olsztyn. Krasulski przemówił!!! Mówił, że na sercu leży mu los ludzi po upadłych PGR-ach. Machał przy tym rękami z podniecania jakby chciał odfrunąć. Chłop przypomniał sobie o problemie 30 lat po transformacji. Szybki jest. Ale wiem dlaczego. Oni nie spytają go tak jak w Elblągu o skomplikowany życiorys, a i także ze zrozumieniem podejdą bo niejedną beczkę spirytusu w życiu wypili.

 4. 4
  +10
  ~ pytam się
  Czwartek, 05.09

  Na sukces to trzeba sobie zasłużyć, a co się dzieje? . Dziwne, to ma być, że tylko My się liczymy, Elblążanie to mądry naród , świadomość mają coraz większą i przy urnie nie ocenią , że ktoś chce, chcieć to sobie można. To co, teraz wyjechały beczki śmiechu, a My za to wszystko płacimy.Firmy z USA zwolnione z podatku , a emerycie dalej mają płacić, pomimo, że od wynagrodzeń przed przejściem na emeryturę płacili podatek od dochodu.

 5. 5
  +9
  ~ er ce
  Czwartek, 05.09

  Największy Oszołom i Szkodnik RP.

 6. 6
  +3
  ~ BODZIO
  Czwartek, 05.09

  Przekop dla wypasionych jachtów Bogatych Polaków,Niemców,Rosjan.Po co na złość ROSJI.????Tylko turystyka a kiedy to się spłaci za 200-300 lat.

 7. 7
  --4
  ~ Młody
  Czwartek, 05.09

  W bardzo liberalnej Norwegii powstała strona na której można sprawdzić wysokość dochodów u każdego, nawet sąsiada zza ściany. Teraz sobie wyobraźcie, że takie prawo wchodzi w Polsce. Od razu zrozumiecie skąd się wzięła 1/3 wypasionych samochodów i will pobudowanych w Elblągu. Od razu zrozumiecie dlaczego tak nie nawidzą Pisu i się boją, ze dojdzie do takiej jawności w dochodach. Resztę pozostawiam wyobraźni Elblążanom.

 8. 8
  --17
  ~ Janko Muzykant
  Czwartek, 05.09

  Od dziesięcioleci to jedyny Człowiek z Warszawy, który dba i chce po sobie coś dobrego zostawić dla mieszkańców Elbląga i regionu. Ale czy doceniają to jego mieszkańcy? Z komentarzy widzę jak wielu jest takich, dla których sprawy regionu są obce, a liczy się jedynie zawiść i wrogie działanie wobec Polski. Od wieków miasta które miały dostęp do morza dobrze się rozwijały. Tak też było z Elblągiem gdy miał nieskrępowany dostęp do Bałtyku. Przecież mieszczanie z Gdańska specjalnie zatopili barki z kamieniami na rzece Elbląg by do Elbląga nie mogły wpływać statki. Historia pokazuje, że było wiele takich przypadków gdy tłumy wybierały Barabasza, a niewinnego człowieka skazywali na niebyt. Może obecnie będzie inaczej i mieszkańcy zagłosują za PiS dla dobra swych rodzin i Polski

 9. 9
  +12
  ~ lol
  Czwartek, 05.09

  Czemu nie powiedział że w budzicie nie ma pieniędzy na pogłębianie toru wodnego w Elblągu? Wie o tym dobrze a dalej gada swoje, co za hipokryta, ale debile w to uwierzą. Ludzie obudźcie się, trzeba 13 października odciągnąć tą padlinę od koryta bo Polska się totalnie stoczy w przepaść i znowu będziemy potrzebować pół wieku aby się odbudować...

 10. 10
  --6
  ~ Mayk
  Czwartek, 05.09

  Elblag widać nie chce Kaczyńskiego to dostanie Schetyne co przez 8 lat nic nie zrobili dla ludu i Elbląga.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.