Piątek, 17.01.2020, Imieniny: Marian, Jan, Antoni
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (46)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Kociak
  Środa, 04.09

  Polecam film polityka!

 2. 2
  +16
  ~ Prawy i sprawiedliwy
  Czwartek, 05.09

  Hm. Patrzę i wśród uczestników same leśne dziadki. Elblągu obudź się i nie pozwól i zagarnąć naszej Polski ona nie jest ich własnością ani pana J.K. . No i jeszcze jedynka z Elbląga z ramienia tej opcji. Pan powinien wstąpić na terapię do klubu AA a nie nas reprezentować.

 3. 3
  --22
  ~ opus
  Czwartek, 05.09

  I to jest prawdziwy polityk! A nie jakis tam oszolom jurek motorowka, ktory pluje szczuje i tupie noga. Przyjechał Jarosław i wcisle skarcil. Proponuje POwska szumowine aresztowac i zeslac na przymusowe roboty przy przekopie.

 4. 4
  +17
  ~ J-23
  Czwartek, 05.09

  Obudzimy się któregoś pięknego dnia i okaże się, że nie ma z czego płacić 500+,300+,13 dla emerytów a zadłużenie Polski jest tak duże, że trzeba będzie sprzedać terytorium Polski. No i co wymyśli Pan J.

 5. 5
  --23
  ~ Lovelas
  Czwartek, 05.09

  Brawo Kaczyński, potwierdza się, że jest Pan wielkim patriotą. Nie przejmować się ujadaniem czerwonej hołoty. Dziś w Polsce przed wszystkim liczy się człowiek i to zasługa takich właśnie ludzi jak Kaczyński

 6. 6
  --9
  ~ Prawda
  Czwartek, 05.09

  Tylko ten człowiek w ostatnim okresie poddał rząd i oddał władzę, a niby jest taki chory na nią... Reszta zrobi wszystko żeby do niej wrócić. Podpali Polskę wszelkimi metodami.

 7. 7
  --11
  ~ Paweł
  Czwartek, 05.09

  Tylko Koliński nasz Elblaski czolowy hejter, jest w stanie uczynić dobrobyt Polakom. W koncu ma niesamowite doświadczenie i jest z wykształcenia technikiem hotelarstwa, wiec on wie o co chodzi we wszelki sprawach krajowych. Zorganizuje co tydzień marsze lgtb, przywróci emerytury oprawcom komunistycznym, znajdzie kolejny bilion w budżecie i każe spalić wszystkie kościoły i katedry w Polsce, a z czasem w Europie i znów będzie pisał " niech kur...płonie" Taki to tolerancyjny człowiek.

 8. 8
  +16
  ~ j33
  Czwartek, 05.09

  a łupieżowy co tak daleko od wodza?zapomniał dyżurnej chusteczki?

 9. 9
  +11
  ~ Stefan Rembelski
  Czwartek, 05.09

  Szkoda że w komentarzach nie ma merytorycznych argumentów - Tutaj prezes Kaczyński ma absolutną rację. Nie ma opozycji w Elblągu tym bardziej. A posłowie PIS w Elblągu są zainteresowani tylko pozycjonowaniem rodzin - czysty nepotyzm. A szkoda bo można rozmawiać o ważnych dla Polski sprawach. O powrotach Polaków z emigracji o co i prezes i premier apelują. Tylko gdyby te 2 mln ludzi zdecydowało się wrócić to gdzie by zamieszkali jak brakuje 2,5 mln mieszkań a 57 % młodych dorosłych ludzi mieszka z rodzicami? Dlaczego nie rozmawiamy o tym by stworzyć prawne regulacje by w gminach wiejskich można było budować domy do 100 m2 na zgłoszenie, dlaczego nie rozmawiamy o projekcie V Piętro. Program mieszkanie + to fikcja. W Niemczech jest program Tiny Haus - a my nawet nie małpujemy tych wzorców !

 10. 10
  +11
  ~ Napewno
  Czwartek, 05.09

  Nie dla L. K. Co był w sejmie,nie dla tych co z Elbląga. Elbląg nic nie zyskał po tym spotkaniu obietnice i tyle. Wszystko na olsztyn . Brak konkretnego połączenia kolejowego i brak połączeń bezpośrednich pkp z Elbląga. Kolej nadzalewowa .Brak połączenia z C P lotniczym.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.