Sobota, 25.09.2021, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (46)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ Zauważmy
  Środa, 13.03

  Co jeden to chan i prostak . Zlikwidować straż miejska jak nie potrafi reagować a te pieniądze przeznaczyć na budowę np parkingu.

 2. 2
  +7
  ~ Przesmiewca
  Środa, 13.03

  Zaraz zaraz! Od kiedy chodnik jest dla rowerzystów??!!! Korzystanie z chodnika lub drogi dla pieszych przez kierującego rowerem jest dozwolone wyjątkowo, gdy: 1) opiekuje się on osobą w wieku do lat 10 kierującą rowerem; 2) szerokość chodnika wzdłuż drogi, po której ruch pojazdów jest dozwolony z prędkością większą niż 50 km/h, wynosi co najmniej 2 m i brakuje wydzielonej drogi dla rowerów oraz pasa ruchu dla rowerów; 3) warunki pogodowe zagrażają bezpieczeństwu rowerzysty na jezdni (śnieg, silny wiatr, ulewa, gołoledź, gęsta mgła). W każdym innym przypadku MANDAT!

 3. 3
  +10
  ~ kierowca
  Środa, 13.03

  Jak to onego czasu mówili w Radzie "każdy głupek ma swój słupek". Pan radny Kamm, miast wydawać publiczne pieniądze, szpecić miasto powinien zwrócić uwagę na pracę policji a nade wszystko Straży Miejskiej. Dam każdemu 100 zł, kto powie gdzie w ciągu ostatnich 10 latach w Elblągu widział blokadę na kołach samochodu. Co w Gdańsku, Bydgoszczy, Toruniu jest normą. Panie Kamm jeden dzień w tygodniu ( losowo ) straż "zajmuje" się tylko parkowaniem i po 6 miesiącach 80 % mistrzów przestanie stawiać pojazdy niezgodnie z przepisami.

 4. 4
  +7
  ~ Ed
  Środa, 13.03

  Bzdura słupki ! Cale miasto wyslupkuje ten mądry radny ? Nie popieram ! Problem jest ogromny i wszedzie stają na chodnikach. Mandaty powinni zacząć stawiać to by sie zastanowil jak będzie parkować !

 5. 5
  +8
  ~ mieszkaniec
  Środa, 13.03

  Widzę, że każda kadencja radnych ma swoich "orłów" . A wystarczyłoby aby po zgłoszeniu źle zaparkowany pojazd został odholowywany.Zapewniam ,że po miesięcznej takiej akcji problem byłby sporadyczny, jeszcze miasto by zarobiło zamiast wydawać na słupki.

 6. 6
  +6
  ~ wyborca antypartyjny
  Środa, 13.03

  Tak slupki i po problemie a dla zwyklego kierowcy miejsc do parkowania coraz mniej...Ludzie to nie kierowcy maja problem tylko miasto i jak zwykle brak miejsc a samochodow coraz wiecej...Pobudowli wszedzie szlabany na chwile samochod by wjechal a widac za szlabanem puste miejsca to parkuja przed bo niby gdzie maja parkowac trzy kilometry od miejsca zalatwienia sprawy??? Ludzie kazdy prawie dzis ma samochod i bedzie coraz wiecej...a pozniej przyjda do UM kierowcy wszelkiej masci i zarzuca was pretensjami o brak tych parkingow czy miejsc postojowych wlasnie...

 7. 7
  +4
  ~ kolo
  Środa, 13.03

  Ja mam prostsze rozwiązanie i bez kosztowe panie radny. Otóż SM odpowiada za bezpieczeństwo, to powinna zgłaszać do pomocy drogowej o zholowanie auta na koszt niefrasobliwego kierowcy. Gwarantuję że w trymiga problem zniknie. A te pieniądze i to niemałe przeznaczyć na bardziej szlachetny cel, panie radny.

 8. 8
  +6
  ~ Tadeusz
  Środa, 13.03

  Absurd goni absurd ale skoro idziemy w komentarzach w stronę wymyślonych różnych absurdalnych rozwiązań to faktycznie oslupkujmy całe miasto wprowadzimy drastyczne kary i może jeszcze Państwo Radni znajdą bardziej wymyślne represje dla kierowców i tylko jednego nie realizujemy miejsc parkingowych tam gdzie są one konieczne.Pragnę aby swoje pomysły skupić na kwesti gdzie ,kiedy,jak , za ile usprawnić ruch komunikacyjny i tworzenie miejsc parkingowych.

 9. 9
  +10
  ~ kiki
  Środa, 13.03

  A ja myślałem że Ci nowi radni wniosą coś nowego ożywczego, a oni wymyślają rozwiązania nie całkiem przemyślane. Pan radny - w zaciszu swojej pracy - wymyślił sobie gdzie by tu wydać nie swoje pieniądze. Jak tam kontrapasy panie radny się sprawdzają?

 10. 10
  +7
  ~ Jacek
  Środa, 13.03

  Pan radny Marek Kamm chyba nie ma samochodu (tylko oczywiście rower) i nie wie jakie są problemy z zaparkowaniem. Chwała mu za to, że nie szkodzi środowisku, lecz jak widzi takie przewinienia to trzeba dzwonić po Straż Miejską lub Policję-właśnie od tego są a nie stawiać bez sensu wszędzie słupków. Niektóre zdjęcia są mocno przesadzone, choćby te na Zawadzie-ul. Szarych Szeregów (tam auta rzeczywiście stawiają się na chodniku, lecz nikt tędy od wieków nie chodzi oraz róg ul. Szarych Szeregów i Wybickiego-tam przy działkach to chyba już w ogóle chodnik jest zlikwidowany). Niech Pan się zajmie czymś bardziej pożytecznym. Pozdrawiam

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.