Sobota, 25.09.2021, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (46)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ hd
  Środa, 13.03

  Nie widzicie,że to ustawka?Najpierw bombardowali zdjęciami,teraz proszę,objawił się pomysłowy Dobromir ze słusznej opcji, jak królik z kapelusza.

 2. 2
  +5
  ~ stefan
  Środa, 13.03

  a ja proponuje ogrodzić cały Elbląg i zrobić parking na lotnisku, ale tylko dla przyjezdnych. Samochody mieszkańców wywłaszczyć i odebrać, w końcu miasto jest tak małe, że wszędzie z buta można dojść. DEBILE !

 3. 3
  +4
  ~ Radny
  Środa, 13.03

  I to jest Stefan bardzo dobra koncepcja. Nasze miasto jest faktycznie nieduże.

 4. 4
  +7
  ~ Żart
  Środa, 13.03

  A ja sie pytam kto wybral tego radnego co to nam te biedne miasto chce osłupkowac z nasze pieniądze. Pewnie chce sie chlopina wyrożnic ale do jasnej to sprawa strazy. Blokada na kola kosztuje taniej i zarabia jeszcze pieniązki dla miasta.

 5. 5
  +3
  ~ b0ss
  Środa, 13.03

  Wielkiej filozofii nie ma. Kawał pręta i paru odważnych

 6. 6
  --2
  ~ zebra
  Środa, 13.03

  pomysł za słupkami ma oczywiście minusy,ale wreszcie ktoś zauważy problem i chwała mu za to.czas skończyć z tą samowolka i wziąć się za buraków.ulice jednokierunkowe-dobry pomysł,ale nie wszędzie się da.dodatkowe parkingi są potrzebne,pomysł najbardziej kosztowny.czy naprawdę sądzicie ,że cebulak mając duży parking 300m dalej nie zaparkuje "pod drzwiami"?nic tak nie dyscyplinuje jak kary finansowe.

 7. 7
  +3
  ~ krzysztof jarzyna
  Środa, 13.03

  nierobów ze straży miejskiej zwolnić wszystkich.przyjąć nowych z wynagrodzeniem zależnym w 100% od wyników -recepta na przestrzeganie kodeksu drogowego.

 8. 8
  +2
  ~ mieszkanka
  Środa, 13.03

  Na Pionierskiej postawione są słupki po jednej stronie to teraz samochody stawiane są po przeciwnej stronie jezdni i też chodniki są zastawione .Policja przejeżdża tamtędy ale nawet nie zwraca na to uwagi .Pieszy może fruwać.

 9. 9
  +2
  ~ Joshua
  Czwartek, 14.03

  Miejsca parkingowe są, ale jeśli ktoś chce zaparkować 2 m od miejsca docelowego - to faktycznie tych miejsc nie ma. Jak chce słupki stawiać to skrzyżowania czy przejścia w ścisłym centrum tj. Słoneczna, Trybunalska, Zielona, Kosynierów, Traugutta będą obstawione słupkami. Nie lepiej SM wyposażyć w miarkę (odpowiedniej długości taką zwijaną na taśmie) aparat - i niech dokumentują wykroczenia i sprawy do sądu. Po 1 o nie właściwe parkowanie, i o narażenie innych uczestników na niebezpieczeństwo wypadku, odpowiednia kara i koszty sądowe szybko by nauczyły kierowców porządku. A do tego sprawę prowadzić dokładnie drobiazgowo powoływać biegłych by koszty były jak najwyższe.

 10. 10
  +1
  ~ Kierowca
  Czwartek, 14.03

  Ludzie wciskają się gdzie popadnie bo jest mało miejsc parkingowych, rozwiązanie radnego: postawmy słupki zróbmy jeszcze mniej miejsc. Brak słów...

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.