Piątek, 30.07.2021, Imieniny: Ludmila, Julita, Piotr
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Iwan
  Sobota, 17.11

  Kolejny obóz pracy wyzysk i zlodziejstwo

 2. 2
  +1
  ~ b0ss
  Sobota, 17.11

  Popatrzcie na polityków, sztuczne spory przed wyborami. Ktoś pisał że dużo zatrudnia W. 1000 osób to kiedyś PLASTYK zatrudniał. To jak tak dobrze jest to czemu ludzi brakuje, a bezrobocie w Elblągu jest? Najgorsi to Janusze Internetu, wszystko wiedzą.

 3. 3
  +5
  ~ Mix
  Sobota, 17.11

  A i jeszcze, w pierwszej chwili to wydawało mi się , że to przekop Mierzei się zaczyna, prawie na pierwszym planie pani Wilk. O co tu chodzi, czyżby jakieś udziały? Normalny dzień pracy, no ale pani może na urlopie.

 4. 4
  --2
  ~ Ok
  Sobota, 17.11

  Super sprawa.

 5. 5
  +3
  ~ Hmmm ?
  Niedziela, 18.11

  Oj Wojcik jak TAK dalej pójdzie z płacami , to mieszkańcy będą tylko spoglądać na Twoje hale , jadąc do pracy w Trójmieście np : do portu w Gdyni . Spokojną jazdą 50 min . Elbląg , ma swe ograniczenia zasobowe , to nie duże miasto a sam MON musi znaleźć kilka set chętnych w 2019 w Elblągu , Braniewie i nie tylko . Do tego , dalej występująca emigracja zarobkowa , powstawanie innych pracodawców chociażby Castorama . Niż demograficzny z lat 90 itp itd . Czas ..pomyśleć .

 6. 6
  0
  ~ elblążanka
  Niedziela, 18.11

  Jak tak patrzę to jedno mnie boli, prezydent, poseł z żoną i obca inwestycja, inwestycja do której nie przyczynił się żaden polityk, a zaszczycają swoja osobą i jakby śmietankę spijają. To ciężka praca właścicieli.że się rozbudowują. Boli mnie to, że w zasobach miejskich tylko wszystko się kurczy, MPO już praktycznie nie ma. Miasto nie rozbudowuje, a gdyby tak położyć kamień węgielny pod budowę elektrociepłowni , dla Nas mieszkańców , żebyśmy mieli swoje własne źródło ciepła , a przecież aż tyle płacimy za ciepło.Panie prezydencie czekamy na pana decyzję i obniżkę za ciepło te 20%.

 7. 7
  +24
  ~ ETA
  Niedziela, 18.11

  kolejna sznsa na 2250 brutto na 3 zmiany wśród ćpunów, złodziei i wszelakiej innej patologii ! dziękujemy wszelkiej maści politykierom za szansę ewangelizacyjna !

 8. 8
  +27
  ~ jan-49
  Poniedziałek, 19.11

  kolejna fabryka niewolnikow za psie pieniadze wojcik juz wyzej s..........niz d........... ma a taki byl z niego stolarzyna na budowie w ekb i dzieki rozszabrowaniu ekb tak sie dorobil dzieki styropianowcom i zapomnial jak byl robolem

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.