Niedziela, 24.10.2021, Imieniny: Marty, Marcina, Rafala
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Nowa inwestycja przy Żuławskiej

16.11.2018, 16:00:28 Rozmiar tekstu: A A A
Nowa inwestycja przy Żuławskiej
Fot. Ryszard Biel
Na działce przy ul. Żuławskiej Firma Meble Wójcik ma postawić kolejną fabrykę. Dziś, 16 listopada, wmurowany został kamień węgielnym pod tę inwestycję.
 
Centrum Dystrybucyjne ma powstać nieopodal fabryki „Żuławska” przy trasie S7 Gdańsk - Warszawa. Nowa inwestycja ma zapewnić Meblom Wójcik terminowość dostaw do odbiorców.
 
Spółka Meble Wójcik jest już właścicielem trzech zakładów produkcyjnych: Fabryka Mebli Stolpłyt, Wójcik Fabryka Mebli i Żuławska Fabryka Mebli.
 
Kolejna inwestycja przy ul. Żuławskiej powstanie na działce o powierzchni 35 tysięcy metrów kwadratowych, gdzie stanie magazyn wysokiego składowania o powierzchni 24 tysięcy metrów kwadratowych, zaplecze socjalne dla pracowników, pomieszczenia biurowe oraz parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych.
 
Centrum ma zostać oddane do użytku w połowie 2019 r.

 
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 5

%40.0 %60.0


Galeria / Nowa inwestycja przy Żuławskiej ( zdjęć 62 )
Dodano: 2018-11-16 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ no patrzcie
  Piątek, 16.11

  To fabryki Pana Wójcika nie będą korzystały z elbląskiego "portu" i słynnego na cały świat (zaścianka) przekop? To podpada pod brak zrozumienia dla wysiłku "marzycieli". Co lub kogo ten port będzie ładował?

 2. 2
  --11
  ~ elblazanka
  Piątek, 16.11

  Krótko, tylko pogratulować i życzyć dalszego rozwoju, a tak poza to szkoda, że pan Wójcik nie chce kandydować, taki włodarz byłby najlepszy.

 3. 3
  +7
  ~ WP
  Piątek, 16.11

  No i super. Dalszych sukcesów i rozwoju życzę.

 4. 4
  +18
  ~ Twój email
  Piątek, 16.11

  Kolejny obóz pracy. W tej firmie dla zysku właściciel nie cofnie się przed żadną niegodziwością względem zatrudnionych ! Póki nie zmieni się sposobu myślenia, że to nie człowiek jest dla gospodarki, a gospodarka dla człowieka, to świat zmieni się w jeden wielki obóz pracy z którego faktyczne zyski będzie czerpać niewielu, ale trochę skapnie obozowym kapo za trzymanie niewolników w ekonomicznych i społecznych kajdanach. Od dawna twierdzę, że człowiek, to wcale nie musi brzmieć dumnie – brzmi czasami bardzo smutno. W Polsce pomimo bardzo niskiego bezrobocia Janusze i Grażyny Biznesu dalej chcą płacić wykwalifikowanym pracownikom minimum krajowe, oczekują za to bezbłędności, wykonywania dodatkowych skomplikowanych obowiązków i dodatkowych szkoleń za pieniądze pracowników. Porażka !!!

 5. 5
  --5
  ~ Qwer
  Piątek, 16.11

  Twój email jad i nieudacznictwo przez ciebie przemawia. Żal mi cię. Musisz być nieszczęśliwym człowiekiem. Klepiesz bzdury, no ale skoro lubisz....Trudno. Gratuluję Rodzinie Wójcik i życzę wszystkiego dobrego.

 6. 6
  +42
  ~ elblążanka
  Piątek, 16.11

  O , a teraz zaniepokoił mnie pewien wpis , o ile tak jest to dlaczego się o tym nie mówi głośno.Czy rzeczywiście obóz pracy?,czy wykwalifikowani pracownicy dostają tylko minimum krajowe? czy to tylko tak ładnie na obrazku wygląda? Może dowiemy się z jakiegoś materiału jak jest na prawdę.

 7. 7
  +15
  ~ rambo 11
  Piątek, 16.11

  Wójcik rozumiem , ale ta reszta dupowłazów wygląda jak banda KLAUNÓW śmieszne kreatury.

 8. 8
  +14
  ~ Xxx
  Piątek, 16.11

  A czy 2800 przy 220 godzinach w miesiącu to godna stawka? Czy zmuszanie ludzi do przyjścia w sobotę zamiast ustalonego przez Sejm dnia wolnego pod zarzutem zabrania premii frekwencyjnej to normalne zachowanie firmy?

 9. 9
  +10
  ~ Głos Ludu
  Piątek, 16.11

  Po pierwsze bardzo się cieszę i gratuluje firmie Wójcik. Największy pracodawca w naszym mieście i aż strach myśleć co by było gdyby stad odszedł, trzeba o niego dbać. Natomiast, niestety szefowie firmy w zarządzaniu nią, natkną się zaraz na ogromne problemy rozwojowe, brak kadry pracowniczej ( marnie płaca ), brak dobrej kadry menadżerskiej ( w Egu jest jej mało, marnie płaca ), potencjalne problemy rynkowe. Jeśli nie zmienia polityki na czas, to albo zaczną zatrudniać Ukraińców, albo podniosą płace , albo będą mieli mega problem. Niemniej bardzo dobra informacja.

 10. 10
  +4
  ~ du. a
  Piątek, 16.11

  chlopcy z ferajny...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.