Poniedziałek, 13.07.2020, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (38)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ rambo 11
  Wtorek, 13.11

  Polak -bardzo przesadziłeś z ty pseudo raczej pachołek sekty.

 2. 2
  --2
  ~ Marek elbląski
  Wtorek, 13.11

  Czytam te głupkowate komentarze i szkoda mi się robi coniektórych.Ludzie,w jakim wy świecie żyjecie?Najlepiej nic nie robić,usiąść i płakać,przecież te brednie o szkodliwości przekopania małego rowka ze śluzą i dwoma ruchomymi mostami,to śmiech na sali,przecież Mierzeja Wiślana już dawno została przekopana,sto lat temu,pomiędzy Świbnem i Mikoszewem i nazywa się Przekopem Wisły.Gdyby nie udrożnienienie królowej polskich rzek,to Żuławy jako całość,dawno by były częścią Zatoki Gdańskiej.Pewien gdański ekolog stwierdził,że orzekop ów wpłynął istotnie na przyrodę:wiewiórki z Wyspy Sobieszewskiej mają ciemniejsze futerka,niż te z prawej strony przekopu,więc puknijcie się w puste makówy i nie dajcie sobą manipulować.Jeżeli kogoś uraziłem,to serdecznie przepraszam.

 3. 3
  --9
  ~ janos
  Wtorek, 13.11

  Ale se wymyśliła. "regularne pogłębianie Zalewu Wiślanego spowoduje spadek zarybienia i uszczupli siedliska wielu gatunków ptaków". Widocznie była z PO.

 4. 4
  +7
  ~ Do: Baltazar (nie Gąbka)
  Wtorek, 13.11

  Gdybyś czytał moje proroctwa, tylko przez ostanie 4 lata to byś wiedział, że nie miałem żadnej wpadki....Co do Bażantarni to dwa dni po zniszczeniu proponowałem czyn społeczny na nas koszt! Pozdrawiam zgorzkniałego impotenta? Prorok Igor

 5. 5
  +8
  ~ depresyjny klimat Elbląga
  Wtorek, 13.11

  Marku Elbląski - nie dość żeś głupi, to jeszcze gbur. Przekop Wisły porównujesz z tym co teraz? Sugerujesz że ten przekopik uratuje Żuławy? Komu i czemu ma służyć, bo labilność ocen jego potrzeby i przydatności dla "potęgi gospodarczej Elbląga" jest porażająca, demagogiczna i na zasadzie "kopać , bo kopać". Żadnej racjonalnej analizy gospodarczej czy oceny turystycznej nikt nikomu nie przedstawił poza ukrytą sugestią, że jest to "strategiczna" myśl Lecha Kaczyńskiego i zapewne będzie jego imienia zamiast pomnika na Mierzei i w Elblągu . Przy takim argumentowaniu jak twoje i takim stopniu dyletanctwa i demagogii należy dokonać przekopu i czekać na jego efekty "gospodarcze" i "strategiczne". Spełnianie fanaberii jednego użytkownika motorówki, to zbyt wielki koszt po "wykopie". Kopmy więc.

 6. 6
  +8
  ~ rr
  Wtorek, 13.11

  PiS przeciągnie ten teatr do następnych wyborów i zero z przekopu będzie - bo nawet prezesa palik ukradli...

 7. 7
  --1
  ~ Baltazar (nie Gąbka)
  Wtorek, 13.11

  Proroku Igorze - przeceniłem cię. Żaden wielbłąd dla ciebie - wystarczy, że się odezwiesz i potwierdzisz swoje "proroctwa". Nie możesz iść przez miasto w obecności mądrzejszego.

 8. 8
  +2
  ~ Marek elbląski
  Wtorek, 13.11

  Sam jesteś dyletantem,a kanał żeglugowy przez Mierzeję Wiślaną,jego projekt,został opracowany jeszcze przed rządami PiS-u,przez ludzi którzy się na tym znają.Takie obraźliwe teksty mnie nie ruszają,bo świadczą tylko i wyłącznie o złośliwości i niewiedzy piszących,uważających siebie za ommibusów.

 9. 9
  --4
  ~ jz
  Wtorek, 13.11

  Do Marka Elblaskiego,popiram twoja opinie ci narzekacze zawodowi opluwacze wszystkiego co PISowskie bez wzgledu czy dla nas dobre czy nie opluwaja wszystkich to cholota lewacka bez kultury i nie znajaca zadnych zasad demokracji z napisem w reku konstytucja ktorej nie znaja dra pyski juz o kiludziesieciu lat i tylko to im w zyciu wyszlo.Potomkowie bolszewikow

 10. 10
  --2
  ~ antek
  Wtorek, 13.11

  Te komentarze przeciwne budowie kanału. To jest chore. Nawet, kiedy PIS chce zrobić coś, co będzie korzystne dla naszego Miasta, to ludzie, którzy nie cierpią PISu będą temu przeciwni. Emocje polityczne przesłaniają rozum. Ciekawe jakie byłyby opinie tej Pani Dyrektor i jej podobnych na temat oddziaływania na środowisko dla kanału panamskiego, sueskiego czy choćby elbląskiego. Jakie mogą być opinie na temat oddziaływania na środowisko przez autostrady i drogi ekspresowe. Jakie byłyby opinie na temat oddziaływania na środowisko przez piramidy egipskie? Jeśli tego nie rozumie Dyrektor RDOŚ, to należy go zmienić i tyle. Co do tych dziwnych komentatorów, to zamiast wypisywać bzdury, niech lepiej na złość PISowi przy najbliższej okazji nie włożą podczas mrozu czapki i odmrożą sobie uszy.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.