Poniedziałek, 8.03.2021, Imieniny: Beata, Stefan, Wincenty
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (24)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Jarosław Redmer
  Niedziela, 14.10

  Panie Kotliński a może może pan troszkę rozszerzy swoją wiedzę historyczną,a nie tylko korzysta pan z dodatku,,alehistoria,,w wyborczej.Zapraszam do skorzystania z innych zródeł,choćby z naszej biblotece i nie traktować Nas elblążan jako niedouczonych.Więc proszę CIĘ facet co za głupoty[chodzi o historię] wypisujesz.Z większością Twoich opinii na portalach elbląskich się zgadzam,ale z historii to bardzo mierny stopień. Jezeli chce pan ze mną podyskutować to podaję imię i nazwisko.

 2. 2
  +2
  Robert Koliński
  Niedziela, 14.10

  @Prorok Igor - Jako pierwszy poinformował o całej sprawie jeden z urzędników ratusza ok. godz. 7 rano publikując zdjęcie pomazanej tablicy na swoim profilu fb, od niego się dowiedziałem o wydarzeniu. @Jarosław Redmer - Prof. Jan Pisuliński z Uniwersytetu Rzeszowskiego jest specjalistą i uznanym fachowcem od historii stos. polsko-ukraińskich, to że GazWyb opublikował jego rzeczowy i rzetelny artykuł tylko dobrze świadczy w tym przypadku o tej gazecie.

 3. 3
  +4
  ~ Gnoom
  Niedziela, 14.10

  Mogę stolca oddać na tym rondzie.

 4. 4
  +1
  ~ Wifi
  Niedziela, 14.10

  Prawdę pamiętają ci co tam mieszkają . Prawdą nie musi być to co napisane jest przez dr prof i innych badaczy historii.

 5. 5
  +3
  ~ dopóki pamiętamy
  Niedziela, 14.10

  Okazuje się, że i Pruszaka można polubić za dobre czyny. A "przyjaciel" ukrainiec przyprowadził jamnika we wiadomym celu. Szkoda, że nie pojawił się tam główny łapacz głosów wyborczych i przeciwnik upamiętniania ofiar ukraińskiego ludobójstwa na ludności polskiej Kresów. A na rondzie będą "nieznani sprawcy" mieli co robić przez lata. Ktoś mówi o mniejszości ukraińskiej w Elblągu - dziś jest to już zdecydowana większość.

 6. 6
  +6
  ~ rozszczepiony "patriota"
  Niedziela, 14.10

  Czego lub kogo bronisz Robercie Koliński? Nie ma znaczenia kto bronił - Birczy mogli bronić sami ubecy - znaczenie ma to, kto i dlaczego chciał wymordować ludność polską tej wsi i innych miejsc w Bieszczadach. Należący do wiadomej mniejszości chcą za wszelką cenę zapomnieć o laniu jakie dostali . Kiedyś wyjaśniałeś, że dziadek.... . Trudno pojąć taką schizofrenię. To wejście z jamnikiem i kartonem też wiele mówi o równowadze osobowości , kulturze, deklarowanym patriotyzmie. Jedno rondo a ile ujawnia. Komentarze "mniejszości" też mówią o deklarowanej "przyjaźni" Ukraińców do Polaków.

 7. 7
  --2
  ~ Czytelnik
  Niedziela, 14.10

  Ukraiński szowinista i banderowski kłamca Pisuliński, uznanym fachowcem i specjalistą od stosunków polsko - ukraińskich? Takie idiotyzmy o tym banderowskim konabulatrze i historycznym kłamcy, może wypisywać wyłącznie ignorant i historyczny analfabeta, i taki sam pseudoznawca tematu jak niejaki Pisuliński,ale nigdy poważny człowiek. Brać wywody tego trockisty jako coś co ma być poważne, to obelga nawet dla średnio rozgarniętego, byłego gimazjalisty, ale nie człowieka poważnego. Tylko ten jeden, choć zresztą cała reszta tych bredni ze stalinowskich gadzinówek świadczy jednoznacznie, że brać na poważnie te brednie wypuisywane przez tego trockistę, to nie szanować samego siebie

 8. 8
  +3
  Robert Koliński
  Niedziela, 14.10

  @rozszczepiony patriota - Bronię historycznej prawdy oraz walczę z PiSowską (właściwie to PO-PiSową) hipokryzją. Skoro RM zdominowana przez tych łgarzy decyduje się na (skandaliczną) dekomunizację m.in. ul. Armii Ludowej, a potem nadaje rondu miano m.in. ubeków, to coś tu jest nie halo - albo radni są ignorantami, albo zwyczajnie mieszkańcom Elbląga łżą dla politycznych i wyborczych korzyści, tertium non datur; Poza tym, wyciąganie dziś takich historii jest skończoną głupotą i nieodpowiedzialnością oraz antagonizowaniem społeczeństwa i społeczności miasta. Co do schizofrenii, to polecam spojrzeć w lustro - PiSowsko-oenerowskie oszołomstwo najpierw Birczę z Grobu Nieznanego Żołnierza w Warszawie pod osłoną nocy usunęło, a dziś to samo oszołomstwo w Elblągu Birczę na rondzie umieszcza. (...)

 9. 9
  +3
  Robert Koliński
  Niedziela, 14.10

  (...) Najpierw ulicę Armii Ludowej na Zawadzie zlikwidowali, dziś bohaterów LWP, UB, KBW i MO tym rondem honorują - wszystko na koszt elbląskiego podatnika. Kłamcy i załgani hipokryci, w dodatku niedouczeni, masakra. PS. Nigdy nie deklarowałem, że jestem patriotą, ja to po prostu robię a nie o tym gadam, jak nacjonały. Zaś Mr Spock jest pół-jamnikiem i postanowiliście nazywać swoje rondo na drodze jego codziennego spaceru, pretensje miejcie do siebie;)

 10. 10
  --3
  ~ Czyt
  Poniedziałek, 15.10

  Koliński przestań pieprzyć te farmazony o anagonizowaniu kogokolwiek. Mogłeś się ty heroju wybrać do Lwowa w niedzielę, gdzie banderowcy w sile kilkunastu tysięcy przeszli ulicami miasta, ku czci 76 rocznicy UPA. To rzecz jasa w twoim bolszewickim, antypolskim pojmowaniu, nie jest żadnym antagonizowaniem Polaków ieszkających we Lwowie i Polaków w ogóle. Gdybyś tam się pojawił i wyskoczył z twoimi mądrościami inaczej, to banderowcy pokazali by ci 10 sekund, gdzie jest twoje miejsce w szeregu. Zastanawiam się, jakim trzeba być kretynem, żeby kupować brednie tego ćwierćinteligenta, po poradniku gwiazdy śmierci z Czerskiej

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2117941379547