Piątek, 22.01.2021, Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (24)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  Robert Koliński
  Poniedziałek, 15.10

  @Czyt - Trzeba było nie jeździć po Kijowach i nie wykrzykiwać "hierojam sława!" wspólnie z banderowcami na placu jeszcze niedawno, hejterski tłuku bez pojęcia, to byłby dziś spokój.

 2. 2
  +3
  ~ babcia
  Poniedziałek, 15.10

  Swego czasu podjęto decyzję,aby ronda były nazywane "miastami partnerskimi". Chociaż przy nazwie miasta powinna być nazwa państwa / nie każdy wie,gdzie ono się znajduje/,to tak dla ułatwienia. Jestem przeciwna i nie tylko ja,tym wszystkim "historycznym" nazwom ! To wygląda jak by miasto było wielkim cmentarzyskiem,smutnym i ciągle się zatracanym w historii. To staje się już nudne i starczy tego masochizmu. Zostawmy historię historykom i tym co lubią studiować naszą historię.

 3. 3
  +3
  ~ Kresowianka
  Poniedziałek, 15.10

  Zgadzam się z Babcią, ronda powinny mieć nazwy miast partnerskich. Historia tych strasznych dni powinna być przekazywana w szkole i na spotkaniach poświęconych trudnej historii Polski. Powinniśmy dążyć do ugody, pojednania z narodem ukraińskim, który też wiele przeżył. Taka była historia , dziś mamy XXI wiek i chyba już czas zakopać tą nienawiść do Ukraińców i odwrotnie.

 4. 4
  --1
  ~ rozszczepiony "patriota"
  Wtorek, 16.10

  Robercie Koliński miałem (czas przeszły) Pana za człowieka odrobinkę rozsądnego, ale jak widać mylenie się jest rzeczą ludzką. Przyznaje publicznie - pomyliłem się co do Pana . Przypomina mi Pan psa który chwyciwszy swój ogon w zęby kręci się w koło aż do upadku.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.79874801635742