Środa, 25.11.2020, Imieniny: Katarzyna, Erazm, Klemens
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (50)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ azz
  Środa, 28.03

  i tu znowu Kotliński, chłopie weź ty się do jakiejś roboty jak na faceta przystało, a nie piszesz te swoje wypocuiny na każdy temat, zgroza

 2. 2
  +5
  ~ Szkło kontaktowe
  Środa, 28.03

  Most na Zatorze niepotrzebny, góra niepotrzebna, basen odkryty niepotrzebny, zbiornik retencyjny niepotrzebny, galerie handlowe niepotrzebne, dodatkowe żłobki niepotrzebne, remont dróg niepotrzebny, organizacja imprez kulturalnych niepotrzebna. I dlatego jest jak jest. Elbląg miasto "L"-ek i emerytów. Miasto umiera.

 3. 3
  +5
  ~ A-Z
  Środa, 28.03

  Przecież to głosy radnych będą decydowały i na to są Komisje i Sesja, a tutaj to co to jest? Przyjdzie na Sesje pan guru i karze głosować tak, a tak i po temacie. Nie czytam.

 4. 4
  +4
  ~ przyszły wyborca
  Środa, 28.03

  Ludzie , czym tak się ekscytujecie w komentarzach. Przecież ci wszyscy radni od wielu lat nie podjęli żadnej rozsądnej decyzji w sprawie Góry Chrobrego , odkrytej pływalni czy wielu innych obiektów zaprzepaszczonych w trakcie ich udziału w Radzie Miasta. jedynie słuszna decyzja w sprawie to zrezygnować z ich dalszych nieprzydatnych usług za nasze pieniądze przy najbliższych wyborach. Tyle lat w Radzie i jeszcze trzeba się zastanawiać .... Pozdrawiam

 5. 5
  +3
  ~ LSD
  Środa, 28.03

  Pan Wojtek Rudnicki , jak tam skuteczne stworzenie parkingów na osiedlach ? Na Zawadzie ? Co , ze skuteczna walką z dopalaczami ? Pochwali się Pan w tym roku w klipie wyborczym swymi sukcesami ? Oczywiście niech zacznie Pan od realizacji ..niezrealizowanych . Tylko niech Pan nie mówi znowu , że zrobił Pan coś wraz z kimś , tylko co Pan sam zrobił przez trzy lata swej kadencji za dietę przeszło 2200 miesięcznie , na rękę ?

 6. 6
  +9
  ~ Hmm..
  Środa, 28.03

  Pamiętam , jak Pan Andrzej Tomczyński , miał swój punkt konsultacyjny na plebani w parafii św. Rodziny . Gorliwie z nami wiernymi uczestniczył we mszach , a teraz w SLD ?

 7. 7
  +3
  ~ Pokolenia .
  Środa, 28.03

  Sama młodzież w radzie miejskiej .

 8. 8
  +7
  ~ Kołobrzeg .
  Środa, 28.03

  Pani M . Kosecka , jak tam relacje Pani z elbląskimi posłami , zwłaszcza z Panem Wilkiem . Współpracujecie razem dla dobra elblążan ? Powiadają , że będzie Pani startował z listy PISu .

 9. 9
  --4
  ~ lolek
  Środa, 28.03

  Pan Koliński - pan nic z tego nie rozumie, po pierwsze dlaczego miasto ma przejąć majątek firmy za złotówkę? Może Pan chętnie odda co ma na rzecz miasta , o ile pan coś ma? Miasto to taka duża firma, która finansuje potrzeby mieszkańców takie jak: oświata, transport publiczny, sport, kultura etc. Atrakcja w postaci stoku wpisuje się w ten zakres. Ktoś wydał kilka milionów w infrastrukturę i niby dlaczego ma to oddać za przysłowiową złotówkę? Zawsze może zdemontować, sprzedać na przysłowiowy złom, a wówczas na pewno Góra Chrobrego przestanie istnieć. Miasto utrzymuje wszystkie obiekty sportowe w mieście, basen też, dlaczego tam nikt nie krzyczy, że za drogo? Po co komu? Ile to kosztuje? Ma Pan świadomość tych kosztów? To nie jest złotówka.

 10. 10
  --11
  ~ Do radny klim
  Czwartek, 29.03

  Jąkam Rysiek wszyscy zdrowi

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.76031088829041