Piątek, 27.11.2020, Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (50)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Robert Koliński
  Czwartek, 29.03

  ... (np. basen) są podmiotami miejskimi, nie prywatnymi, i dlatego są finansowane przez miasto - z GCh też tak będzie, kiedy stanie się własnością miasta. A na razie niech się martwią o prywatną własność jej właściciele, bo mnie jako podatnika psińco obchodzi fakt, że są oni biznesowymi partaczami.

 2. 2
  +3
  ~ Robert Koliński
  Czwartek, 29.03

  Nawiasem mówiąc, to w dniu wczorajszym okazało się (news i temat dla dziennikarzy), że właściciele GCh podobno nie chcą już prowadzić tego biznesu i zwijają go w całości więc albo przekażą go miastu (grunty i wszystkie dzierżawy od miasta, które i tak muszą zwrócić) przywracając do stanu pierwotnego, albo wraz z infrastrukturą, którą miasto ew. odkupi od nich po cenie złomu. Tu, swoją drogą, przekonamy się o intencjach i stosunku władz tej firmy do mieszkanek i mieszkańców Elbląga - czy chodziło im tylko o wyrwanie maksymalnych kwot z kasy miejskiej, czy też chodziło im o stworzenie i funkcjonowanie w mieście atrakcji w postaci narciarskiego stoku, co w tym drugim przypadku powinno zakończyć się przekazaniem również infrastruktury do dalszego użytku przez mieszkańców w przyszłych sezonach.

 3. 3
  +3
  ~ Robert Koliński
  Czwartek, 29.03

  Będzie to taki test na obywatelskość chciwych prywaciarzy i kapitalistów - wystarczy teraz obserwować:)

 4. 4
  +1
  ~ Misia Ce
  Czwartek, 29.03

  Jak widać nasi radni najbardziej przykładają się do ustawienia do fotografii to jest to o co chodzi w tej zabawie. Każdy z nich jest radnym kolejną kadencję, powinni mieć wyrobioną wizję możliwości budżetowych Elbląga i wyznaczonych priorytetów dla miasta, a tu miałkie gadanie "ja tu panie tylko jestem i piastuję swoją (bez)radność", ja tu panie postuluję, ja tu panie jestem za tym żeby było pięknie i żeby wszyscy mieli wszystko, a że nie mam pomysłów do rozwiązywania problemów, ni rozeznania w temacie, no to cóż". Za grosz ani odpowiedzialności, ani honoru, ani wstydu.

 5. 5
  +3
  ~ Do misia ce
  Czwartek, 29.03

  To startuj w wyborach i pokaz swoj kunszt wiedzy ale oprócz anonimowego ujadania jestes po prostu bez szans jak wiekszosc

 6. 6
  --14
  ~ Do pajacy z czerwonej ekipy
  Czwartek, 29.03

  Straszcie straszcie . Tadeusz jestes skończonym debilem. Opowiedz o starym piekarzu co matkę lał

 7. 7
  +19
  ~ Wesołych Świąt
  Piątek, 30.03

  Jak trzeba nisko upaść aby szkalować czyichś rodziców (zapewne mu nieznanych) niezależnie jacy byli. Szczególnego wymiaru nabiera to jeżeli jest robione w okresie przedświątecznym. Ten kto to robi na miano człowieka nie zasługuje, nawet hienę obraziłoby się nazywają to coś hieną. I pomyśleć ze tacy ludzie sprawowali bądź sprawują jakąkolwiek funkcję publiczną. Trzeba to izolować bo miejsce śmieci, jakie by nie były jest na śmietniku.

 8. 8
  --21
  ~ Do do wesołych świat
  Piątek, 30.03

  Co ty bredzisz przecież komuchy nie obchodzą świat. Chyb ze głupa pała chociaż oni głupa nie pałą wystarczy spojrzeć na zdjęcia ze to debile np. Rysiek, Wojtek dobrze ze nie ma największego Tadka tego co o jego ojcu ktoś pisał tym pijaku ze stawidlowej

 9. 9
  --23
  ~ Do,Tadeusza browarczykasa
  Piątek, 30.03

  Hej pajacu brak twojego zdjęcia Rysiek jest a ty ku rr woo gdzie jestes ty chuda du po

 10. 10
  --21
  ~ Do ryska klima
  Piątek, 30.03

  W domu wszyscy zdrowi oficerze politruku?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.96515703201294