Poniedziałek, 14.06.2021, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (37)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ JASNOWIDZ
  Wtorek, 06.02

  NOWOCZESNY . Nam takich sojuszników nie trzeba POLSKA JEST KRAJEM MĄDRYM I NIEZALEŻNYM, a ty cymbale pojęcia nie masz co piszesz o sojusznikach, Sojusz był modny za komuny, nam tego stwora nie potrzeba . Demokracja działa na zasadach prawdy , a w tych sojusznikach jest kłamstwo i same kanty . życzliwości nie ma za grosz . Myślę , że NOWOCZESNY teraz z rozumie CO TO JEST SOJUSZNIK . SOJUSZNIK JEST TO ,POLSKA OPARTA NA PRAWDZIE . !!!

 2. 2
  +1
  ~ jurek w.
  Wtorek, 06.02

  Jak można Premiera Morawieckiego zestawić z posłami ?

 3. 3
  --1
  ~ Rs
  Wtorek, 06.02

  Zxcvb nie wypowiadaj sie w imieniu elblążan bo nie masz do tego prawa. Tylko ślepy albo głupi nie widzi że pisdzielce prowadza nas w przepaść.

 4. 4
  --1
  ~ Rs
  Wtorek, 06.02

  Jasnowidz. Żaden kraj nie jest niezależny. Nawet USA,Rosja czy Chiny. Każdy liczy się z innymi. Tylko pisdzielcom wydaje się że jesteśmmy samotną wyspą jak mówił kurdupel.

 5. 5
  0
  ~ Rebecca
  Wtorek, 06.02

  Oddział we fromborku zaprasza na leczenie,

 6. 6
  +2
  ~ Stefan Rembelski
  Wtorek, 06.02

  Platforma Obywatelska to taki współczesny odpowiednik haniebnej targowicy. Przez ostatnie dwa lata swoje wysiłki skupili notorycznym podsycaniu antypolskich nastrojów w Europie i USA. Do nie dawna myślałem że są nadreprezentacją interesów Niemiec w polskim parlamencie, ale teraz widać że są również lobbystami interesów państwa Izrael. O ile można usprawiedliwiać zachowanie pani Gelert i pana Wcisły dyscypliną partyjną, to już próbę brylowania poprzez pisanie listu do premiera trzeba nazwać po imieniu - to jest postawa cynicznego łajdactwa wobec własnego narodu. Tacy ludzie powinni zniknąć z przestrzeni publicznej.

 7. 7
  +1
  ~ Turban
  Wtorek, 06.02

  Towarzyszu wcisla. Skąd ty możesz wiedzieć czy twoja troske podzielają elblążanie? Jakim prawem towarzyszu wypowiadajcie się za kilkadziesiąt tysięcy elblążan? I to wy towarzyszu wy którzy w Elblągu jesteście politycznym trupem, persona non gratta. Trupem który został odwołany w referendum które było skutkiem bedpowrotnej utraty zaufania społecznego. Jak macie towarzyszu obawy to wyjedzcie do Izraela albo do Niemiec.lapy precz od Polski! Wy już byliście i się nie sprawdzilisciie.

 8. 8
  +1
  ~ NIEPIS
  Wtorek, 06.02

  ustawa nareszcie wyraźnie określa to co ukraińskie bandy upa robiły zarówno z Żydami jak i Polakami. Do tego czasu nasze demokratyczne rządy nie zdobyły się na odwagę żeby walczyć o swoich a nie być wasalem rozpadającej się Ukrainy.

 9. 9
  +1
  ~ Ob
  Wtorek, 06.02

  Wcisła i Gelert specjalistami od polityki zagranicznej?Chyba po takim wystąpieniu to już tylko trampolina do Parlamentu Europejskiego?Zresztą apaszka,makijaż i fryzura jak u Róży Thun,a Wcisła to już od małego wzwyż w Tym parlamencie powinien być bez żadnej dyskusji.

 10. 10
  0
  ~ Do rebeca
  Wtorek, 06.02

  Pr skoncz wstydu oszczedz.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.