Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (37)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ eWA ..............
  Wtorek, 06.02

  Czasy uprawiania polityki na KOLANACH za rządów MAFII - PO się skończyły , to nie podoba się panom z zachodu i nie tylko , dziś rządzi PIS i wykonywanie poleceń pana nie mają już miejsca . Tak trzymać , POLSKA musi odzyskać że coś znaczy na arenie międzynarodowej , czasy klepania po PLECACH i pokazywanie gdzie WUJ ma plecy się skończyły ............Nie potrzeba POLSCE więcej królów je - ŁOPY którzy nic nie przynoszą dobra dla naszego Kraju ......

 2. 2
  0
  ~ money
  Wtorek, 06.02

  Mnie już teraz po tym wszystkim , to nie pokoi filia tego Banku amerykańskiego co ma być w Warszawie. Czyżby nasze OFE miały trafić do tego Banku? U Nas to jest tak, ze rządzący się chwalą o pozyskaniu iluś tam miejsc pracy,bo w tym Banku powstaną, ale się nie mówi czy My na tym stracimy czy zarobimy.

 3. 3
  --2
  ~ Nowoczesny
  Wtorek, 06.02

  To celowe działanie PiS która jest "partia wojny"! Takimi działaniami buduje i konsoliduje swój nacjonalistyczny elektorat. Dzięki takiej destrukcyjnej polityce Polska pozbawiona sojuszników i otoczona wrogami będzie łatwym łupem dla Putina! Czy nikt nie widzi, że polityka PiS jest całkowicie na rękę Moskwie?!

 4. 4
  +1
  ~ opus
  Wtorek, 06.02

  te łajdaki z PO tak dbaja o demokracje że wykupili sobie cenzurowanie tego artykułu. demokracja pełna geba. puszczaja tylko przychylne komentarze PO. nawiazujac do artykulu- zdrajcy Polski boja śię o bezpieczenstwo Polski. Granda! Od lat 90 czosnkowi sukcesywnie prywatyzowali, likwidowali i sprzedawali to co polskie. Oslabili polska armie, donosili, domagali sie sankcji karnych a teraz boja sie o ebzpieczenstwo? czyje? chyba swoje , bo jak sie polacy za nich wezma i wykopia do izraela albo na ukraine to zeczywiscie zrobi sie platfusom goraco .

 5. 5
  +1
  ~ jaga44
  Wtorek, 06.02

  Bardzo dobra decyzja ,niech Zydzi u Niemcow ządają pieniedzy.Podpisali ustawę 447 toby dopiero nękali Polskę o majątki .ktore im Niemcy zabrali.

 6. 6
  --2
  ~ AMalejużniekoniecznie
  Wtorek, 06.02

  Polskie tumaństwo znane jest na świecie i niczym szczególnym pisdokracja nie zabłysnęła kontynuując to wiekopomne dzieło samounicestwienia wbrew logice, rozumowi i jakiejkolwiek dyplomacji - choć to słowo bałamutne i nie pasuje do wodza i jego owieczek wszak w polskim kociołku piekielnym stosuje się zgoła inne zasady i dekalogi dobierane zależnie od potrzeby chwili.

 7. 7
  +1
  ~ Yataman
  Wtorek, 06.02

  Wcisla i gelert wspięli się na wyżyny chipokryzji. Już nie pamiętają jak to za rządów PO ich partyjni koledzy zajadając ośmiorniczki na koszt POdatnika mówili że polska istnieje tylko teoretycznie? Wtedy też się bardzo bałem o swoją ojczyznę. Btw gdzie wzmianka że to artykuł sponsorowany?

 8. 8
  +1
  ~ zxcvb
  Wtorek, 06.02

  znów pokazane zakazane gęby tego nieroba Wcisły i koleżaneczki co bierze miesięcznie 14 tysi pensji za nic nierobienie. My Elblążanie już mamy dosyć oglądana tych facjat. Precz z nimi.!!!!! Ile można wytrzymać i znosić te oplute twarze.!!! Rzygać się chce na widok tych skompromitowanych nierobów.!

 9. 9
  +1
  ~ zxcvb
  Wtorek, 06.02

  raptownie zaczeli się martwić, 8 lat siedzieli i ***zieli w stołki, a teraz bo zbliżają się wybory to się uaktywnili, śmiechu warte, WON>

 10. 10
  +1
  ~ MMM
  Wtorek, 06.02

  Platforma Obywatelska jest to organizacja oszołomów ludzi bez honoru i ambicji .Większość społeczeństwa nie chce was widzieć w POLSCE .Pakować graty i wyjazd do Waszego taty , DONALDA TUSKA .Nie długo będzie w kraju porządek dużo oszołomów stanie przed sądami .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.