Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (112)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ Czy wy chodzicie po ulicy?
  Piątek, 29.12

  Za wp.pl czytamy "... że na pozycję niekwestionowanego lidera wybił się prezydent Andrzej Duda, któremu ufa prawie połowa Polaków (47.7 proc.). Miejsce na podium uzupełniają premier Mateusz Morawiecki (35.2 proc.) oraz Beata Szydło (33.9 proc.). Wysokie czwarte miejsce zajął w zestawieniu Władysław Kosiniak-Kamysz (31.3), a piąte szef PiS Jarosław Kaczyński (30.7 proc.)...." Dalej pajacujcie a na bank "...powtórki z poprzednich wyborów nie będzie..." bo i i was wielu tam nie będzie!

 2. 2
  +18
  ~ kopnij faryzeuszy w to miejsce
  Piątek, 29.12

  Panie, jeśli jesteś - strzeż nas przed pruszakiem. Każdemu coś wystaje, ale temu nas Panie nie oddawaj w poddaństwo. Chroń nas też przed bełkotem platfusów i każdym innym nawiedzonym tyranem który dopiero się pojawi. Chroń nas przed narcyzem, dyletantem, sługą partii a nie ludu. Panie przyśnij tym co już miasto doili, ile wydoili a ile miastu dali. Przyśnij im Panie lud elbląski idący do nich w szkle powiększającym - niech do końca kadencji żaden narcystyczny lub bezmózgi dojarz nie zazna spokojnego snu. To spraw nasz katolicki Panie wszystkim farbowanym lisom. Niech każdego z nich dotknie Twoja sprawiedliwa ręka za każde ich kłamstwo, krzywdę bliźniego, nieróbstwo i dalszą chęć wycierania się Twoim autorytetem. Panie spraw to a uwierzę w Twoją moc. Panie nie zabieraj im rozumu, bo nie maj

 3. 3
  +11
  ~ Pol
  Piątek, 29.12

  Pan Wróblewski jest dobrym Prezydentem i nie musi obawiać się PIS czy PO. Partyjniacy od lat nic dobrego ne zrobili dla Polaków i naszego miasta .

 4. 4
  --2
  ~ 112
  Piątek, 29.12

  do Pol a co z grzaniem miasta . niedługo będziemy w czarnej dup-e

 5. 5
  +13
  ~ pampi - ZAWADA
  Piątek, 29.12

  Jeśli Wilk , nie będzie kandydował , nie ma żadnego poważnego przeciwnika dla obecnego Prezydenta miasta . A co Rady Miejskiej , tu mogą się " pojawić " inne nazwiska . Elblążanie już są zmęczeni stałą , często nieudolną , " pozorancką " ekipą rajców miejskich . Po łokcie " ubrudzoną " w politykę .

 6. 6
  +2
  ~ pampi - ZAWADA
  Piątek, 29.12

  I będzie " nie chcem , ale muszem " : )

 7. 7
  +20
  ~ Robert Koliński
  Piątek, 29.12

  Brak poparcia dla prez. Wróblewskiego to błąd Platformy, choć moim zdaniem to akurat gest wyłącznie taktyczny. Michał Missan nie wygra wyborów, jeśli nawet nie potrafił zdobyć więcej głosów z jedynki do Rady Miejskiej, niż dwójka z jego listy. Nie jest osobą na tyle znaną i nie wiem czy nadaje się na ten urząd (w dodatku sprawa kaliningradzka będzie się za nim ciągnąć). I tak zapewne się skończy, o ile jeszcze trochę rozumu i woli przetrwania zostało w Platformie, że na jesieni poprą obecnego prezydenta; wystawienie własnego kandydata neoliberałów skończyć się może wyłącznie sromotną porażką, bo nikt przy zdrowych zmysłach już dziś na PO nie zagłosuje - 8 lat ich rządów Polacy pamiętają aż za dobrze i kontynuacji szkodliwej polityki parafialnego PO-PiSu już sobie od dawna nie życzą.

 8. 8
  --11
  ~ ALE JAJA JAK BERETY
  Piątek, 29.12

  Nawet elbląskie PO się od towarzysza Wróbla odwróciło, haha. Hap, Wróbelku, hap, bo za około 10 miesięcy czeka Cię pośredniak lub Słonina przytuli na etat sprzątaczki :)

 9. 9
  +12
  ~ opus
  Piątek, 29.12

  targowica zlodzieje i donsiciele to cale PO

 10. 10
  --33
  ~ xdfghuiop
  Piątek, 29.12

  Bardzo dobrze ze PO wystawia MISSANA. To bdb kandytat. A Pan Rembelski chyba nie wie o czym mówi, ale to nic nowego. Missan wygra wybory i podziękujemy Wroblowi.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.95602011680603