Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (112)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --18
  ~ Bob
  Piątek, 29.12

  Platforma to jedyne ugrupowanie które ma szanse powstrzymać nas przed PISlamizacja

 2. 2
  --31
  ~ Paisd
  Piątek, 29.12

  Missan na prezydenta

 3. 3
  +24
  ~ Na ulicy mówią
  Piątek, 29.12

  Zatorzanie i Mieszkańcy Elbląga zapamiętajcie, ze Platforma Obywatelska i PIS jest przeciwko budowie tego wiaduktu, który połączy Was z miastem i podniesie i uatrakcyjni wartość waszych nieruchomości... Wyborco okręgu nr 5 pamiętajcie, że po 25 latach jak znalazła się osoba, która zorganizowała i urealniła budowę wiaduktu nad torami to politycy PO i PIS chcą Wam dziś uprzykrzyć życie i żebyście dalej stali przed szlabanami wielokrotnie w ciągu dnia?!

 4. 4
  --14
  ~ Prezs
  Piątek, 29.12

  Czas pogonić tego nijakiego Prezydenta i zastąpić go kimś z jajami

 5. 5
  +11
  ~ pal żółte kalendarze
  Piątek, 29.12

  Niestety lud nie będzie głosował za pisem tylko przeciw zbłaźnionym platfusom. Wcisła nawet może coś sensownie wreszcie proponować a i tak pruszak "wygra" na złość a nie przez program. Nowi, na gwałt nowi, mądrzy, mówiący prostym polskim językiem i z realnym a potrzebnym dla miasta i mieszkańców programem. Przegracie z tym składem. Nie chcę was, ale z pruszakiem będę musiał w galeriach klękać co kilkanaście kroków i zderzać się z katolicko - brunatno - komunistyczną retoryką pis. Młodzi - twórzcie komitety, podpowiem program, dam głos. Zgrane sitwy 40+ niezależnie kogo ssą należy odciąć od miasta - radykalna dekomunizacja, także pilnującego szafkę z darami w polmozbycie komuny jak też pruszaka i jego gang. Młodzi - realizujcie swoje marzenia i nie bójcie się ic, marzeń, mieć.

 6. 6
  +12
  ~ 112
  Piątek, 29.12

  8 lat byliście przy władzy i co ? nic teraz jesteście mądrzy wiecie co robić .olśnienie czy brak koryta . trzeba było się wcześniej wykazać a nie sprzedać Polskę zachodniej europie.

 7. 7
  +42
  ~ Stefan Rembelski
  Piątek, 29.12

  To, ze prezydent Wróblewski nie dał się manipulowac działaczom PO to tylko o nim dobrze świadczy. Raz juz mieliście szanse zarzadzac miastem z panem Nowaczykiem na czele. Jak się skonczyło wszyscy wiedza. Totalna klapa i zadłuenie po uszy, na granicy wprowadzenia zarządu komisarycznego. Pan Missan z tego co wiem to był w Kaliningradzie i raczej nie wypadł imponująco. Nie wiem czy był w Nowym Yorku ale porównanie wiaduktu na Zatorze z tamtymi rozwiązaniami drogowymi raczej go nie predyscynuje do roli prezydenta miasta Elbląga. Jak sam zresztą mówi będzie się słuchał radnych i mieszkańców czyli sam nie ma nic do powiedzenia. Bo co moze elblązanom zaproponowac ? mały wiadukcik na Zatorze?

 8. 8
  --46
  ~ do radny michal
  Piątek, 29.12

  Panie Michale jestem za panem. Ma pan mój głos.

 9. 9
  --10
  ~ do frakcje akcji wisła
  Piątek, 29.12

  "...co palec poprzedniej kadencji trzymali prosto w woluntaryzm komorowskiego i tamtej spółki dojarzy." Czy mógłbyś mi wytłumaczyć co miałeś na myśli. Moim zdaniem to się nie trzyma kupy.

 10. 10
  --19
  ~ twój podpis
  Piątek, 29.12

  Gonić Wróblewskiego, gonić jak najdalej

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0398969650269