Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (112)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +29
  ~ Mao
  Piątek, 29.12

  Chlopcy z ferajny epec steruja nastepnym kttory uwierzyl w swoja gwiazde, , alez oni sa uwiklani ze soba brudami, prezesik juz lypie oczjiem na fotelik vice co by znowu za publiczna kase sie zabawic , ale kino a miasto na dno

 2. 2
  +5
  ~ Wuj
  Piątek, 29.12

  Ja juz wole pis niz nissan i ta ekipe, raz juz sie miastem zabawili i dlugow narobili, to jakbysmy wybrali znowu Grzesia

 3. 3
  +15
  ~ Prawda Czasu Prawda Ekranu
  Piątek, 29.12

  @xdfghuiop - Missan tak wygra wybory, jak Bredzisław nie miał z kim przegrać, Jarosław jest wysokim, przystojnym brunetem z prawem jazdy a tego lata Polska będzie mistrzem świata:) Czas pogodzić się z faktami i zapomnieć o powrocie do koryta, bo się tam dokumentnie skompromitowaliście i ludzie będą woleli nie pójść na wybory, niż oddać głos na kandydata sitwy z PO. Skoro między oboma stronami PO-PiSu nie ma większej różnicy (obie partie siedzą w kleszym zadku po pięty, ustawiać chcą sądy pod siebie, rabują [tj. re- i prywatyzują!;)] najbiedniejszych a wspierają ulgami i dotacjami najbogatszych [tu PiS przynajmniej wdrożył 500+ i Mieszkanie+], wyrzucają pieniądze w błoto na idiotyczne pomysły Siemoniaka/Macierewicza, nie wiedzą co znaczy umiar i służba publiczna etc.), to po co przepłacać?

 4. 4
  --14
  ~ mieszkaniec
  Piątek, 29.12

  Ja mam największą możliwość zostać Prezydentem m, Elbląga tak mi mówią koledzy dlatego ,ze jestem sumienny i do tego bogaty . Na zachodzie przepracowałem 24 lata , Funkcje będę pełnił społecznie z samochodów służbowych nie będę korzystał ,mam dwie własne wypasione fury zabezpieczone przed pociskami i minami , Jak wiemy pieniądze szczęścia nie dają jak pochodzą z kantów . Jak ktoś idzie na to stanowisko tylko po kasę to,z niego nie będzie prezydent , Prezydent musi być bogaty ,żeby nie miał ciągoty po szmal . Mam bardzo bogaty program ,ale dowiecie się państwo podczas kampanii wyborczej . Zaznaczam ,że popieram PIS , a oni mnie , tak że ze mną nikt z opozycji nie ma szans startu .CO MACIE PRZEZNACZYĆ NA KAMPANIĘ WYBORCZĄ DAJCIE KIJOWSKIEMU NA UTRZYMANIE DZIECI .

 5. 5
  --19
  ~ KsPr
  Piątek, 29.12

  Pewnie ze radni powinni wybierac prezydentów miast.Taniej i przekonywująco

 6. 6
  +28
  ~ Muczaczos
  Piątek, 29.12

  Panie Michale proszę mi powiedzieć ile jest warta partia, która nie broniła swojego prezydenta przed i w referendum przed pomówieniami i kłamstwami? Panie Michale ile jest warta partia, gdzie parlamentarzyści rano chodzą do prezydenta miasta w obronie wybitnego specjalisty od ciepłej posadki nie zważając na dobro miasta, swojej partii i opinii o niej?!

 7. 7
  +18
  ~ wyborca
  Piątek, 29.12

  Większość wpisów to zwykły hejt, ani trochę rozumu w tych wypocinach. Myślę, że spora część mieszkańców tych myślących oczywiście widzi że jedyną szansą na lepszy Elbląg to jest Prezydent W. Wróblewski. Nie pamiętacie chyba jaka była sytuacja Elbląga po niepełnych kadencjach Nowaczyka z PO i Wilka z PIS. Elbląg tonął, groził miastu zarząd komisaryczny. I to tylko dzięki wybraniu na Prezydenta W. Wróblewskiego do tego nie doszło,to On uzdrowił przez trzy lata zarządzania miastem finanse Elbląga, oczywiście z czegoś trzeba było rezygnować dla dobra miasta. Chwała Mu za to. Dzisiaj myślę że nie ma innej alternatywy jak ponownie wybrać na Prezydenta Pana W. Wróblewskiego dla dobra miasta. Pan Misan nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu takim tworem jakim jest miasto. Dość eksperymentów.

 8. 8
  +23
  ~ mieszkaniec
  Piątek, 29.12

  Jako mieszkaniec Elbląga nie życzę sobie aby Prezydenta wybierali radni. Dosyć tego partyjniactwa. To mieszkańcy mają wybierać w wyborach bezpośrednich. Radni to sobie mogą wybierać przewodniczącego rady, szefów komisji i tyle. Ten cały PIS sprowadza nas do epoki gorszej niż za komuny. Pogonić to dziadostwo na czele z ich porąbanym prezesikiem.

 9. 9
  +21
  ~ Zygfryd
  Piątek, 29.12

  Zasada jest zawsze 1 i zawsze sie sprawdza gdzie 2 sie bije, 3 korzysta, tak wiec Panie Wroblewski prosze byc spokojny, pan jako jedyny nie zadluzyl miasta wiec to pan zostanie Prezydentem

 10. 10
  +22
  ~ anonim
  Piątek, 29.12

  Lepszy Wróbel w garści niż ochłapy na dachu.Panie Witoldzie Wróblewski MA PAN MÓJ GŁOS!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.98547911643982