Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (112)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ tym razem do ...
  Piątek, 29.12

  "Raz juz mieliście szanse zarzadzac miastem z panem Nowaczykiem na czele. Jak się skonczyło wszyscy wiedza. Totalna klapa i ..."zadłuenie po uszy, na granicy wprowadzenia zarządu komisarycznego. Pan Missan z tego co wiem to był w Kaliningradzie i raczej nie wypadł imponująco. Nie wiem czy był w Nowym Yorku ale porównanie wiaduktu na Zatorze z tamtymi rozwiązaniami drogowymi raczej go nie predyscynuje do roli prezydenta miasta Elbląga." Manie Michale proponuję iść do sądu. Słyszałem, że ten pan już uczestniczył w rozprawie o zniesławienie. Jedną znam ze szczegółami.

 2. 2
  +16
  ~ Moim Zdaniem
  Piątek, 29.12

  To co się działo wczoraj na sesji w sprawie uchwalenia budżetu to trochę groteska praworządności.

 3. 3
  --40
  ~ Mirkacz
  Piątek, 29.12

  Pan Missan to rozsądny człowiek, pełen pasji i serca do pracy. Popieran

 4. 4
  +14
  ~ Opus Dei
  Piątek, 29.12

  Do "~ tym razem do ..." a chcesz abym ja się uaktywnił to wtedy równia pochyła na maksa będzie! Inna sprawa bardzo proszę odpowiedzieć precyzyjnie czy w przyszłych wyborach na listach PO będą tylko i wyłącznie członkowie partii Platforma Obywatelska tak jak wcześniej wielokrotnie komunikowano? Drugie pytanie powiązane z pierwszym rozumiem, że na listach PO nbie bedzie ani Mari Koseckiej ani Roberta Turleja dobrze myślę?

 5. 5
  +23
  ~ To znowu oni ?
  Piątek, 29.12

  Szykuje się cd. układów i układzików. Na siłę pcha gang od ciepła, przez który tyle płacimy. Cel główny- powrót do żłobu. To oni dają bałwochwalcze pokłony. Panie Prezydencie, czas na przeczyszczenie tej stajni. Pan im płaci, mają na kampanię przeciwko Panu.

 6. 6
  --27
  ~ Janek
  Piątek, 29.12

  Wróblewski nie ma żadnego zaplecza i do tego jest jak dla mnie bardzo słabym prezydentem, tak wiec na reelekcję nie ma szans. Tak wiec bój rozegra się między Pruszakiem a Missanem. Zwycięstwo jak dla mnie osiągnie Missan, ponieważ PIS już przegiął na maxa i nikt nie chce go w elblagu poza mocherami

 7. 7
  +15
  ~ takie słowiańskie
  Piątek, 29.12

  Tym razem do... - chcesz się sądzić o zniesławienie wiaduktu? Missan sam określił wiadukt jako nowojorski. Dziwna moda na bylejakość a po uruchomieniu poprawianie - choćby tramwaj na 22 lutego. Zawsze to czyjś kuzyn może zarobić z podatnika kasy. A kto zechce reprezentować wiadukt i z nim rozmawiać? Zamiast pracy dla miasta idźcie pieniacze z wiaduktem na wokandę. Zakończcie pieniactwo i słuchając głosu także krytycznego, wreszcie sensownie zaplanujcie przyszłość Elbląga na miarę Nowego Yorku lub chociaż Kaliningradu. Może opłateczek dla uspokojenia? Przełamanie się z pruszakiem ukoi nerwy i wiadukt będzie rósł zgodnie z planem.

 8. 8
  +26
  ~ POrażka.....
  Piątek, 29.12

  Do Wcisły, Michała i Łukaszka kompletnie nic nie wyciągnęliście wniosków z 2013 roku pamiętacie kto wypowiedział te słowa "...aktywnie przeciwstawiać się temu co negatywne w życiu publicznym, partyjniactwu, postrzeganiu całej rzeczywistości przez pryzmat interesu partyjnego, myśleniu o członkach partii jak o żołnierzach, a sobie jak o wodzu, myśleniu: kto z nami to przyjaciel, kto przeciw to wróg. I z przyjemnością wystartuję w każdych kolejnych wyborach, jako konkurencja dla tych wszystkich złych zjawisk w naszej polityce...." nic dodać nic ująć jedyna osoba która nie widziała winny u innych https://info.elblag.pl/56,34588,Nieczuja-Ostrowski-odpowiada-na-krytyke-Wcisly-Uwazam-za-potrzebne-odniesc-sie-do-kilku-uwag.html

 9. 9
  +23
  ~ 112
  Piątek, 29.12

  po zwycięstwie???????????? PO pan Łukasz P gdzie wyląduje. takie pytanie do PO. Bo fucha od pani Gelert w przychodni chyba nie przystoi byłemu prezesowi EPEC . tak na marginesie były dyrektor z EPEC J.B.. ma mieć nową pracę- PIS dba o pieski.

 10. 10
  --1
  ~ Hg
  Piątek, 29.12

  Na śniadanie jadłem dziś kaszankę.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.95422792434692