Piątek, 12.08.2022, Imieniny: Klara, Lech, Julian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ Rafi
  Sobota, 04.11

  to są tematy i problemy którymi powinni zajmować się radni , bo na łamach Intranetu jub pokazując swoje życie na facebooku piszą o bzdurach aby tylko zaistnieć , gów.........o obchodzą nas wyborców czy ktoś pojechał, ogląda koncert czy buduje dom, je w knajpie czy lata po sklepach jestesmy tylko ludzmi i nie jestesmy nieśmiertelni , chcemy byc zdrowi i życ w normalnym mieście i państwie , które to zapewni! Dziękuje Panie Klim bo znowu poruszył pan temat ciężki i niewygodny ale bardzo potrzebny! proszę dalej tak działac bo z Pana starej daty ( bez urazy) radny i społecznik bez fałszywej chęci zaistnienia , bo Pan nie musi , żal tylko ze zawsze znajdzie się jakiś hejter, który z własnego niedowartościowania wszystko upolityczni, tylko nie w tym temacie,

 2. 2
  +12
  ~ Też była chora
  Niedziela, 05.11

  Dobrze, że dzieki publikacji wychodzimy z cienia. I w tym temacie. Lekarze rodzinni leczą także i choroby pokleszczowe, ale ich jest wiele odcieni z zapaleniem mózgu włącznie. Potrzebni są wtedy kierunkowi specjaliści. W przypadku WZW lekarz rodzinny zawiódł całkowicie. Nie rozpoznał pierwszych oznak zakażenia, prawdopodobnie po zabiegach stomatologicznych. Mogłam wcześniej sie leczyć. na własną intuicję zrobiłam próby wątrobowe Alat, Aspat, GGTP, CRP, bilirubinę, fosfotazę alkaliczną. Nie były dobre, oczywiście trzeba było iść prywatnie , a potem plusowe badanie WZW. Gehenna leczenia,dobrze że nie w Elblągu. Tam gdzie krótsze kolejki, 3-4 miesiące, a nawet szybciej. lepszy dostęp do leków nowej generacji. Wyleczyłam, chociaż ślady na wątrobie pozostały. Elbląg odstaje w szansach.

 3. 3
  --6
  ~ do klim
  Poniedziałek, 06.11

  Ruszyła kampania? A co z tadkiem którego osa ukąsiła i gada glopoty ten pajac. Moze pomoże pan cos na haluxy swojemu czerwonemu koledze.

 4. 4
  --6
  ~ Altresan
  Poniedziałek, 06.11

  jak.czytam tego radnego to jestem zniesmaczony brakiem klasy tego człowieka. podnoszone przez@niego tematy to jawna ustawka. ciekawe czy w tej komisji z UM nie było nikogo z jego rodziny. wróblewski@l sprawdz to.

 5. 5
  --6
  ~ do TorSLD
  Poniedziałek, 06.11

  Przecież to jego kolega vice prezydent ukręcił sprawie łeb. Ale masz rację że dziwnym jest całkowity brak reakcji ze strony klima. Ale cóż staruszek zawsze był denny.

 6. 6
  +7
  ~ Ukrop
  Poniedziałek, 06.11

  Charakterystyczne: ciepłomatołki przyszły do pracy i na służbowych komputerach uruchamiają swój hejt. Tym się zajmują, zamiast myśleć jak ulżyć mieszkańcom, którzy w przyszłym roku słono zapłacą za 9 miesięcy ciepłowniczych tego roku. Ależ to tchórze, chowają się się za adresami służbowych komputerów. Widać jednak, że to już niedobitki.

 7. 7
  +1
  ~ Corka
  Poniedziałek, 06.11

  Pozdrawiam pana Łukasza

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99121308326721