Piątek, 12.08.2022, Imieniny: Klara, Lech, Julian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Ciągle chora
  Sobota, 04.11

  "Była chora"-ja też czekam i czekam na leczenie Copegusem i Harmoni. Wiem, że drogie i że już na początku roku było kilkaset tysięcy nadlimitu , to co dopiero teraz . Lekarze chcą leczyć, ale za co. Rezydenci maja rację walcząc o 6,8 % na zdrowie. Ale czy doczekam? Napisałaś o sprowadzeniu leków z Indii. Jak to robiłaś, podziel się nadzieją z oczekującymi.

 2. 2
  +10
  ~ byla chora
  Sobota, 04.11

  wiem ze to co pisze moze byc niepopularne ale proponuje poszukac lekarza w Gd - hepatologa,prywatnie ,poszukac takiego ktory podejmie sie leczenia lekami z Indii,i dzialac.Np na ul Walowej.Ale naprawde jest ich duzo,nastepmie wejsc na strone forum HepastitisCpl-nowe leki z Indii na HCV !!wybrac dystrybutora,zreszta strona prowadzona jest perfekcyjnie ,prosto ,krok po kroku,jak dzialac!!polecam,nie czekac!!

 3. 3
  +12
  ~ prywatnie szybciej
  Sobota, 04.11

  CZekać rok? Może lepiej jednak prywatnie iść?

 4. 4
  +4
  ~ Pomagają
  Sobota, 04.11

  Lekarze rodzinni są wykształceni i wiedzą jak leczyć boreliozę. Dlatego od razu pomagają swoim pacjentom.

 5. 5
  +24
  ~ Ryszard Klim
  Sobota, 04.11

  Sz. P. - warto było podjąć temat tych strasznych zagrożeń. M.in. dla wymiany doświadczeń w ich pokonaniu. Przykro, że także prywatnie, bo nie wszystkich na to stać. Uzupełniająco jeszcze. Oddział ( chyba oddzialik) pełni funkcję wojewódzkiego. Zapowiadano jego rozbudowę. Zrejterowano. Aby "ruszyć" przynajmniej powyższe problemy , wezwałem P.Prezydenta do działania wraz z naszymi parlamentarzystami. Te choroby są apolityczne. O monitorowanie, bo znana jest miejska odpychologia, poprosiłem media elbląskie. Tylko Info podjęło. Pozostałym: elektronicznym, papierowym, mówionym, przeszkodziła nie tyle moja lewicowość, co ważniejszy dla nich kierunek- Fabryczna. Pominięto także moje wystąpienie o społeczno- gospodarczym po ***daniu Miasta. "Obiektywna" wybiorczość. Pozdrawiam.

 6. 6
  +10
  ~ Gdansk - do byla chora
  Sobota, 04.11

  Jednak trzeba jechać do Gdańska po konkretną pomoc - leczyć się. Dziękujemy za wskazówki.

 7. 7
  +4
  ~ dba o ...
  Sobota, 04.11

  A prezydent sprawiedliwość, uczciwość, zdrowie obywateli miasta ma w ... najwyższym uznaniu. Od początku czeka na naiwność elektoratu i nową kadencję. Klim też już wystartował.

 8. 8
  +10
  ~ to widać na codzień
  Sobota, 04.11

  Cóż prezydent może pomóc zakaźnie chorym, skoro on nie widzi, nie słyszy, nie rozumie. No, chyba że na oddziale zakaźnym będzie urna wyborcza a on przed głosowaniem wmówi pacjentom, że ich wyleczy. Jak uwierzą , to "niewidomy i głuchy" osiągnął kolejny sukces i koryto. Mijają cztery lata gazowania w fotel i aktywność "pracusiów" rośnie.

 9. 9
  0
  ~ zdrowy
  Sobota, 04.11

  Jak napisała "były pacjent" zakaźni potwierdził wyleczenie. To po co wizyta i zabieranie miejsca w kolejce ? Większość poradni specjalistycznych jest obciążona bezsensownymi skierowaniami. Tzw. roszczeniowcy wymuszają skierowania z bzdurami otrzymują je dla świętego spokoju i tworzą kolejki np. samoistne nadciśnienie leczone w poradni kardiologicznej - to powinien potrafić stażysta nie mówiąc o interniście z rejonu. Ale każdy chce do SPECJALISTY !

 10. 10
  +16
  ~ XXXXX
  Sobota, 04.11

  Szanowny panie Klim, nie wyobrażam sobie, żeby pan nie przeszedł na następną kadencję radnego. Trzymam kciuki,jak również wielu innych, bo my nie chcemy" bylejakości" i nic nie wartych działań. Elblążanie oczekują zorganizowanego leczenia, jak pan podał za przykład w tym Szpitalu . No, a mamy nazewnictwo ronda, czy środki przekazane na Stowarzyszenie Góry Chrobrego.Chyba w pierwszej kolejności należy dbać o zdrowie mieszkańców, nie jestem przeciwna temu , że jak pieniędzy starcza, ale priorytetem jest zawsze zdrowie.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.91658020019531