Wtorek, 27.07.2021, Imieniny: Julia, Natalia, Aureliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (22)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +13
  ~ Elblążanin
  Czwartek, 18.08

  Ja jezdzilem do Obwodu 2 razy w miesiacu po paliwo dla siebie- .bralem tylko to co wolno .Nie ma mowy tu o żadnym przemycie.

 2. 2
  --1
  ~ AM ale już nie koniecznie
  Czwartek, 18.08

  bolszewizm czerwony grodzi się od bolszewizmu katolickiego - why!, wszak im tak ze wszystkim po drodze.....

 3. 3
  +10
  ~ siup
  Czwartek, 18.08

  jaśnie wielmożny miłościwie nam panujący pozdrowił najbiedniejszą część kraju, znaczną część swoich wyborców zgadnijcie którym palcem

 4. 4
  +5
  ~ wniosek
  Czwartek, 18.08

  I bardzo dobrze, Niemcy deportują już do Nas Czeczenów - ilu Ich będzie i co będą robili w Polsce? Takie zasieki nie pozwolą na przekraczanie granicy z Polską, jednym słowem pomoc. Alarmujące jest to, ze właśnie Czeczeni , Rosjanie, Białorusini, Ukraińcy przekraczają granice Polski jako imigrańci.

 5. 5
  +3
  ~ bolszewia jeszcze dycha ---
  Czwartek, 18.08

  Zasieki, drut kolczasty, szlabany, block-posty, wieże wartownicze z halogenami i mg, płoty, betonowe mury, mury, zapory --- typowa codzienność na nieludzkiej ziemi na której życie pojedynczego człowieka wciąż nie ma żadnego znaczenia.

 6. 6
  --11
  ~ Jamaleg
  Czwartek, 18.08

  Putin buduje płot bo mu ludzie z kraju uciekają w poszukiwaniu jedzenia . Poza tym cieszę się ze ruskich jest mniej bo na ulicach pokazują takie buractwo ze szok . Gonić ruskie z Polski niech tam zdychaja z głodu.

 7. 7
  --8
  ~ no
  Czwartek, 18.08

  Grodzą sie by nikt zieloną granicą nie poszedł po samolot którego ruscy nie chcą oddać.

 8. 8
  --7
  ~ tygrysek
  Czwartek, 18.08

  gdzie pisane są te komentarze i przez kogo?, na pewno nie przez Polaków

 9. 9
  --1
  ~ jasio
  Piątek, 19.08

  jestem przeciw przywróceniu ruchu granicznego

 10. 10
  --1
  ~ ERG
  Sobota, 20.08

  Kiedyś jeździłem do kacapów w zasadzie tylko do sklepu wolnocłowego i po słodycze z Ukrainy (dla siebie) - fura na gaz który TAM jest nieco tańszy wachę jedynie uzupełniałem też dla siebie, fajki tylko tyle co wolno i te sprzedawałem bo nie palę. Oto moje podróże. Ale jest inna strona medalu. Ruskie służby graniczne, ich chamstwo i łapówkarstwo, upokarzanie na każdym kroku, demonstrowanie przywilejów dla swoich. Na początku wprowadzonego małego ruchu kacapy poruszali się po naszych drogach bardzo przyzwoicie,czasami aż za bardzo, ale było OK. Później dogonić ruska to sztuka, wyprzedanie na trzeciego to norma. Pytam się CZY WARTO chylić czoła przed tą dziczą!!!! Je...ać ruską watahę, zamurować przejście do czasu aż zmienią nastawienie - oni już stawiają zasieki.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.