Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (33)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ lpo
  Środa, 02.03

  Panie senatorze to jak to jest z waszymi pupilami z EPEC.

 2. 2
  +11
  ~ er
  Środa, 02.03

  Przez 8 lat rządziło PO. Czy coś w tym czasie ruszyło w sprawie "kanału"? Oprócz zdjęć z łopatą...

 3. 3
  +4
  ~ WON Z pzpo!!!
  Środa, 02.03

  Oooooo..Mieszko I!!!

 4. 4
  +12
  ~ bugi1954
  Środa, 02.03

  p. wcisła żarty pan robisz!!!!!!!!!! skontroluj najpierw termy koleżki z lidzbarka i lotnisko w szymanach. ile utopiliscie tam kasy??????? media ogolnopolskie mówią o tym złodziejstwie panstwowych pieniedzy, teraz matro wybudujcie olsztynowi a co tam a dlaczego nie. obłudnicy i lizusy lizusy, o port walczycie ??????????nie macie charakteru polaków patriotów obnosicie się i mironem syczem co tak xle sie wypowiadał o polakach i zbrodni wołynskiej , usprawiedliwiając ***ów WSTYD

 5. 5
  +8
  ~ jjjj
  Środa, 02.03

  Haha, rząd PiS psuje stosunki z Rosją ? A kto oskarżył Putina, że proponował Tuskowi rozbiór Ukrainy ? Radosław Sikorski, marszałek sejmu. Za takie coś, powinien siedzieć w ***lu. Było to pomówienie z którego szybko się wycofał.

 6. 6
  +7
  ~ Twój e-mail
  Środa, 02.03

  Na spotkaniu poruszano na pewno wiele ciekawych problemów dotyczących mieszkańców naszego regionu. Co jednak rzuciło mi się najbardziej w oczy to zastawienie stołów przy których siedzieli uczestnicy tego spotkania. Na pierwszy rzut oka wyglądało to jakby parlamentarzyści PO zaprosili gości na jakąś uroczystość, typu urodziny lub imieniny. Bardzo cenię u innych ludzi takie zalety jak osławiona polska gościnność, a jeszcze bardziej kiedy wynika ona ze szczerych intencji gospodarzy i jest robiona za ich własne pieniądze. Gorzej gdy ktoś zaprasza na takie spotkanie i próbuje ugościć uczestników za czyjeś pieniądze. Szkoda że redakcja „infoelblag” wzorem innych lokalnych mediów nie zamieściła fotorelacji z tego spotkania.

 7. 7
  +2
  ~ a komu potrzebne zjazdy
  Środa, 02.03

  A komu potrzebne zjazdy , jak nikt / poza żaglówkami / nie będzie tym " kanałem " pływał. Czy ktoś zrobił rozeznanie jaki będzie ruch towarowy i kto jest tym zainteresowany ? Putin wprowadzi embargo na handel z Kaliningradem i znów będziemy biadolić o źle wydanych pieniądzach. Jedyne o co chodzi w tym projekcie , to odciążenie dróg dojazdowych do potów Trójmiasta . Zamiast rozjeżdżać drogi Gdańska w celu załadunku kontenerów - bedą TIRy rozwalać drogi i ulice Elbląga . Nam przybędzie dziór w drogach i nikt ich za nas nie naprawi .

 8. 8
  +7
  ~ pampi - ZAWADA
  Środa, 02.03

  O , jak ja lubię takie teksty " "do której zapomniano zbudować drogi dojazdowe " było je już robić , jak PO przez 8 lat z PSL rządziło krajem ale nie ...bo PO co ?? Co stało na przeszkodzie ??? Nie wiem czy senator wie , że takie inwestycje nie robi się w rok ani dwa . A póki co, to 8 jest straconych . Wiedział to nawet książę Mieszko I , stawiając grody w kraju Polan .

 9. 9
  +6
  ~ odniorca ciepła
  Środa, 02.03

  Szanowny panie senatorze Wcisła, dlaczego mamy tak drogie ciepło ? dlaczego w EPEC robimy tak drogie inwestycje, jak tu wcześniej ktoś pisał - mogliśmy mieć o 5 milionów tańsze. Kiedy i kto stanie w naszej obronie, są kontrole i żadnych działań niema. Są rozmowy, bo przypuszczam, że jest to prawda ta wizyta u pana prezydenta, ale jaki wynik tych rozmów.Pan prezes EPEC jednostronnie występuje w TV Olsztyn i co? w jakim celu?

 10. 10
  +7
  ~ Wernyhora
  Środa, 02.03

  A co twoja partia zrobiła przez 8 lat ?! Tylko sobie kase nabijaliście naszym kosztem !! OSIEM LAT walenia w konia i jeszcze śmie krytykować co za FRANCA WREDNA!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.