Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (33)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Polak
  Środa, 02.03

  klik - to że walisz głupoty, to jakoś juz tu chyba nikogo nie dziwi, jednak obnaże twoje kłamliwe oszczerstwa aby każdy widział jak łgarz i manipulujesz - Rydzyk dostał tylko odszkodowanie za to, że twoje PO zabrało mu przyznane wcześniej dotacje. Rydzyk skierował sprawe do sądu i by dostał dużo wiecej, jednak poszedł na ugodę i wziął tylko tyle co miał dostać od samego początku bez odsetek. To przez twoje PO, które PO chamsku odebrało kase na wiercenia termalne (przypomne tylko, ze Rydzyk po zabraniu przez PO kasy, zrobił to na kredyt i te termy okazały się ewenementem na skale europejską - nawet POwce zaczęli po nim to kopiować ale nieudacznikom się nie udało, tak jak w Lidzbarku Warmińskim, a Rydzyk zaopatruje w bardzo ekologiczne ciepło połowe Torunia), byśmy musieli z odsetkami mu dać

 2. 2
  +5
  ~ Sloneczny
  Środa, 02.03

  Ostatnio jeszcze mowil ze trzeba itp zrobic przekop , teraz kazali mowic tak he . Ukrainie wiecej dalliscie a nam tu sie zaluje .

 3. 3
  +4
  ~ koko
  Środa, 02.03

  Jaś Fasola ita jego jego autostrada do nikąd. Czy ten pan ma inne bardziej poważne pomysły które mogą przynieść pozytywne zmiany dla miasta i regionu? Przekop to fanaberia i kiełbasa wyborcza odświeżana od kilkunastu lat na przemian przez PO i PIS.Nikt nie da miliarda na zmarnowanie .

 4. 4
  +4
  ~ turban
  Środa, 02.03

  ciekawe ile ten facet musi przelewac na konto infoelblag ze zamieszczaja tu te jego kocopoły. Może soros cos tam przelal?

 5. 5
  +5
  ~ Pol
  Czwartek, 03.03

  Podobny bełkot jak u TW Bolka z jego drużyny ?

 6. 6
  0
  ~ Basenji
  Czwartek, 03.03

  PiS zrobi za was czarną robotę - wyśle swoich parlamentarzystów z łopatami by kopali. A wy jak odbijecie Sejm, to ubierzecie kaloszki i pogłębicie drogi wodne. I będzie autostrada ze zjazdami. Proste? Proste!

 7. 7
  +4
  ~ a kto to?
  Czwartek, 03.03

  hahahahaaa pani w klapkach i motorówka. Rozbawiło mnie to szczerze. Fajne :) od rana taka dawka humoru. Pani w klapkach hahah

 8. 8
  +2
  ~ rtyu
  Czwartek, 03.03

  a ten znowu nierób się lansuje.! Zabierzcie Wcisłe.!!!!!!

 9. 9
  +2
  ~ Psiogłowy
  Czwartek, 03.03

  Nie róbcie mu zdjęć z bliska. Jedno spojrzenie dwa dni rozwolnienie.

 10. 10
  +1
  ~ abcd
  Czwartek, 03.03

  Ale puki co warto pogłębić kanał łączący Zalew Wiślany z Wisłą poprzez rzekę Szkarpawę, żeby mieć alternatywę, w razie czego ..., i już teraz tą drogą wodną transportować na barkach kontenery z towarem z 3-miasta do Elbląga.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.