Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (39)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ sa
  Wtorek, 15.09

  Z prawa jasno wynika kto ma pierwszenstwo, natomiast rozwiazanie jest idiotyczne i myli tych nieukow co kodeksu nie znaja,

 2. 2
  --5
  ~ Oskar
  Wtorek, 15.09

  @Do Redakcji: Czyli taka sama zasada obowiązuje na skrzyżowaniu Nowowiejskiej z płk. Dąbka/12 lutego? Skręcając z Nowowiejskiej w prawo w płk. Dąbka samochody jadące od strony 12 lutego i chcące skręcić w Królewiecką powinny ustąpić pierwszeństwa tym znajdującym się już na tym pasie?

 3. 3
  +1
  ~ mmm
  Wtorek, 15.09

  "kek"-co Ty wymyślasz za problemy.Idź się douczyć a potem zabieraj głos!!!Pozdrawiam laików!!!

 4. 4
  +1
  ~ Patrzec
  Wtorek, 15.09

  Tak tylko ze na zjezdzie z Odrodzenia jest znak , ustap pierwszenstwa , patrzec na znaki , a nie sie wymadrzac!!!!

 5. 5
  +9
  ~ JaK
  Wtorek, 15.09

  Co z tego, że na zjeździe z Odrodzenia jest znak "ustąp pierwszeństwo"? Kierowca, jadący Mazurską o tym nie wie, więc musi ustąpić temu na prawym pasie, żeby tam zjechać. Dla mnie to jest bubel drogowy. Jadąc Mazurską za skrzyżowaniem lewy pas powinien dalej "lecieć" prosto, a prawy być dla włączających się do ruch z Odrodzenia (a dokładnie kilkadziesiąt metrów pasa, bo powinien kończyć się tam, gdzie teraz lewy).

 6. 6
  +4
  ~ szkoda gadać
  Wtorek, 15.09

  Dwadzieścia lat jeżdżę po tym skrzyżowaniu i nigdy nie widziałem problemu kierowców jak oni teraz uczą jeżdzić ,znaków brak i problem ,mozna to zobaczyć jak wyłączą nieraz sygnalizację w mieście.

 7. 7
  --2
  ~ Ana Hana
  Wtorek, 15.09

  na odrodzenia nie powinno być tego znaku ustąp pierwszeństwa. To myli kierowcę jadącego Mazurską (widać z Mazurskiej, że mają ten znak). Komu niby mają ustąpić ci z Odrodzenia skoro tam mogą jechać tylko kierowcy z Mazurskiej, którzy muszą zmienić pas więc muszą ustąpić pierwszeństwa tym z Odrodzenia. Z resztą dla policji tez to nie takie oczywiste bo jak zwolniłam żeby ustąpić policji (jechali z Odrodzenia) to oni i tak czekali aż przejadę. Poza tym na Mazurskiej powinien stać znak F16 czy jakoś tak

 8. 8
  --3
  ~ &
  Wtorek, 15.09

  ta droga to bubel ! Nigdy nie widziałem żeby ktoś jadąc z Mazurskiej ustąpił pierwszeństwa tym z Odrodzenia

 9. 9
  +2
  ~ jarrow
  Wtorek, 15.09

  Pewnie ten czytelnik jeździ rowerem ze słuchawkami w uszach skoro nie wie kto ma pierwszeństwo i ma pewnie 14 lat. Niech ten czytelnik zajmie się hodowlą jedwabników albo boczniaków a swoje uprawnienia do kierowania czymkolwiek odda do wydziału komunikacji.

 10. 10
  +1
  ~ widzimiś
  Wtorek, 15.09

  SUPER CHODNIK tam jest i ten rowerzysta na nim !

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.76991105079651