Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (45)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Dawid
  Środa, 22.04

  Druga tura dla Kukiza jest bardzo prawdopodobna. Stąd jest pomijany w ogólnopolskich - ale jak mówią nie pieniądze grają tylko ambitni ludzie. Razem możemy pokonać Goliata.

 2. 2
  +3
  ~ WON!!!
  Czwartek, 23.04

  W środę, w zakopiańskiej siedzibie Związku Podhalan, odbyła się konferencja prasowa z udziałem Zofii Bigos, przewodniczącej Stowarzyszenia Właścicieli i Współwłaścicieli Wywłaszczonych Hal i Polan w Tatrach. Bigos w ostrych słowach mówiła o Bronisławie Komorowskim. – Jest garstka góralskich pachołków, co się trzymają prezydenta, musicie rozróżnić, czym się różni pachołek od górala – powiedziała cytowana przez „Tygodnik Podhalański” szefowa stowarzyszenia. Dodała też, że ma kilka spraw do prezydenta. – Tu prezydent przyrzekał niedawno, ręce podnosił do góry, że lasy państwowe są nie do sprzedaży, a pod Babią Górą las sprzedali. Pan, panie prezydencie, kłamie. Chciałabym się dowiedzieć, gdzie był prezydent, jak sprzedawali PKL. Czy zna nazwę tej kliki? – pytała. – Wychodzi na to, że kolejkę kupił Luksemburg, a za jego pośrednictwem Putin. Teraz Putin będzie się na Kasprowy woził. Ale Tatry nie zostały bez ochrony, bo nasze stowarzyszenie dz

 3. 3
  +4
  ~ Gorol
  Czwartek, 23.04

  Nie tylko w tej sprawie Komorowski delikatnie mówiąc mija się z prawdą - nie tylko u górali ma przechlapane

 4. 4
  +2
  ~ Wiesniak
  Czwartek, 23.04

  Dzisiejszy wywiad Kukiza w tvp nie pozostawia złudzeń - to jedyny ludzki obywatelski kandydat, mówi prostym zrozumiałym językiem . To kandydat normalnych ludzi.

 5. 5
  +2
  ~ Jest nadzieja
  Środa, 29.04

  Kto by pomyślał że to się tak potoczy - od 3 do 9% a w lokalnych portalach powyżej 20. Może być II tura z udziałem Pawła Kukiza. Ale sie zdziwią partyjni działacze - czas na zmiany.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0597369670868