Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (45)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ HENIEK
  Poniedziałek, 20.04

  bardzo trafna analiza - szczególnie w kwestii styropianu i Korwinka, który z Polski chce zrobić Białystok, nie ujmując nic Białystokowi

 2. 2
  +11
  ~ Kolo
  Poniedziałek, 20.04

  Autor tego artykułu jest od lat większym cudakiem niż te wszystkie cuda, o których pisze, razem wzięte. Jego internetowa egzystencja (na wszelkich możliwych lokalnych portalach, do których śle swoje teksty żeby zaistnieć) od lat ogranicza się tylko do prezentowania nam własnej nieomylności i stworzenia pozorów fachowości w niemalże każdym poruszanym temacie. A później w wyborach 1,5 % Panie Cudaku :)

 3. 3
  --11
  ~ Adrian
  Poniedziałek, 20.04

  Co ci korwinowcy maja w sobie że potrafią tylko innym przeszkadzać i zazdrościć - jak wybraliście tak macie. Co żal ściska że Korwinek na granicy błedu

 4. 4
  +7
  ~ Waldi
  Poniedziałek, 20.04

  Odziedziczyliśmy z dobrodziejstwem inwentarza balast 50 lat PRL-u w postaci ZUS i potrzeba jednego pokolenia aby z tego wyjść. Na początek trzeba zlikwidować kasty uprzywilejowane: wojsko, policja, sędziowie, prokuratorzy nauczyciele, górnicy, rolnicy itd. Reszta to matematyka - jak wymrze stary portfel, można obniżyć wiek i niech każdy decyduje kiedy chce odejść i za ile. W tej sprawie prezydent Komorowski nie zrobił nic a wręcz był żyrantem bardzo złych ustaw.

 5. 5
  +10
  ~ tradycyjnie płycizna egocentr.
  Poniedziałek, 20.04

  Wydłużenie wieku emerytalnego przy takim poziomie bezrobocia wśród młodych i 50+. Jesteś pan sprawny umysłowo inaczej, albo po prostu zwykły łajdak. Mamy nawet pracowitych osiemdziesięciolatków którzy dzierżą posady dożywotnio wielki z tej pracy mamy pożytek. Takim to dopiero kostucha d... od stołka odetnie. Kapitalizm jest ustrojem NIEREFORMOWALNYM bez "komuny" prowadzi do rozwarstwienia, niesprawiedliwości, bezprawia, rozkładu społeczeństw i państw, bazuje na najniższych instynktach ludzkich, a świetlany kierunek jego rozwoju widać na całym świecie. Koncentracja władzy i pieniędzy w ręku garstki sk...synów. JOW w żaden sposób nie chroni polityków przed korupcją, będzie to inna forma organizacji rządzącej dzisiaj mafii. Nawet z Wałęsy zrobili "osobowość" kapitał może wszystko.

 6. 6
  +10
  ~ aad
  Wtorek, 21.04

  Na pewno nie zagłosuję na tego, który ukradł połowę moich pieniędzy z OFE i 2 lata mojego życia (wydłużył wiek emerytalny).

 7. 7
  +2
  ~ <DARWIN><<
  Wtorek, 21.04

  Słyszałem, że Ogórek już zwiędła.

 8. 8
  +3
  ~ Tego oczekuję jako wyborca
  Wtorek, 21.04

  Każda , ale to bezwzględnie każda władza ma skłonności do zwyrodnienia. W stanach dlatego jest mechanizm wyborów do senatu i kongresu w połowie kadencji prezydenta aby mieć wpływ na dotrzymywanie obietnic wyborczych. W Polsce ostatnie wybory pokazały że wszyscy kłamali od ministra finansów, poprzez premiera na prezydencie Komorowskim kończąc. Zgodnie twierdzili że nie ma konieczności podnoszenia wieku emerytalnego i natychmiast po wyborach zrobili odwrotnie - podnieśli wiek emerytalny do 67. Dlatego jak rzad jest partyjny to prezydent niech będzie niezależny. Dlatego zagłosuje ze znajomymi na Kukiza - to ma głęboki sens.

 9. 9
  +5
  ~ nie dla
  Wtorek, 21.04

  NIE DLA -PO.

 10. 10
  +7
  ~ sam
  Wtorek, 21.04

  Sam niech tyra do 167 lat B.K.-głos na NIE!!!!!!!!!!!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.83699703216553