Wtorek, 6.06.2023, Imieniny: Dominika, Laura, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (42)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ bono62
  Poniedziałek, 05.01

  Turban-goń się..................

 2. 2
  +2
  ~ iza
  Poniedziałek, 05.01

  Sładkę zdrowotną od nas dostaje NFZ a nie ZUS

 3. 3
  +6
  ~ terens
  Poniedziałek, 05.01

  banda zlodzieji nfz lekaze i rzad to sie w glowie nie miesci co w tym kraju sie dzieje czas emigrowac

 4. 4
  +5
  ~ Marta
  Poniedziałek, 05.01

  @Iza - Składkę zdrowotną płacisz do ZUS, więc dostaje ją ZUS, potem ją częściowo redystrybuuje. A że ZUS to Zakład Utylizacji Szmalu, więc nasze pieniądze są skutecznie utylizowane.

 5. 5
  +3
  ~ po konferencji
  Poniedziałek, 05.01

  Dzisiejsza konferencja Arłukowicza jest rodem z PRL, ta sama retoryka - opanowaliśmy sytuację, trzy panie z boku uśmiechają się i mówią, że w ich przychodniach praca wygląda normalnie, ustawka z widownią - pani z sali krzyczy podniesionym głosem - mamy dość tych lekarzy, którzy dezorganizują pracę pozostałym, niech pan minister zrobi z nimi porządek, kilkakrotne wymienianie liczby - ponad 80% lekarzy podpisało umowy z NFZ, wymienianie nazwisk niepokornych i krnąbrnych lekarzy. Propaganda sukcesu miażdży widza. Tylko czemu wprawne oko może zauważyć, że ministrowi trzęsą się ręce????????????

 6. 6
  +16
  ~ Prywata
  Poniedziałek, 05.01

  Arłukowicza żona to też bizneswomen...nie podpisała umowy z NFZ, bo przyjmuje tylko prywatnie.

 7. 7
  --15
  ~ Razsem można wiele
  Poniedziałek, 05.01

  Ludzie nie dajcie się zmanipulować. Władza chce podzielić naród. Teraz dobrali się do lekarzy a za chwilę do nauczycieli, górników, mundurowych. Nie dajmy się, w jedności siła!!!!!

 8. 8
  +6
  ~ Wawa
  Poniedziałek, 05.01

  Do "Razem można wiele" jasne, razem zacznijmy doić państwo bo przecież o to chodzi, władza chce dzielić naród ? dobre sobie ?, poczytaj sobie żądania, więcej kasy a mniej robić a najlepiej nic nie robić, spojrzyj na tłumek przed Przychodniami, czy lekarzom napewno chodzi o dobro pacjentów, bardzo wątpię, naprawdę bardzo

 9. 9
  +2
  ~ Pacjent
  Poniedziałek, 05.01

  Ludzie powinni zrozumieć że za cały ten bałagan odpowiada aktualnie rządząca ekipa. Ktoś ich wybrał i pozwolił im sprawować rządy. I po ostatnich wyborach nie widać żeby stracili społeczne zaufanie. Czyli jak sobie pościelesz (czytaj wybierzesz) tak się wyśpisz . Do tego wszystkiego trzeba dodać jeszcze tych którzy nie uczestniczą w wyborach, bo ich zdaniem nic to nie zmieni więc jest jak jest.

 10. 10
  0
  ~ Karol M
  Wtorek, 06.01

  a przecież tłumaczyłem że kapitalizm to g... Koncentracja kapitału prowadzi do zaburzeń gastrycznych, wzdęć, zatwardzenia lub bolesnej sraczki.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1039929389954