Czwartek, 29.09.2022, Imieniny: Michalina, Michal, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (42)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Dreptak
  Poniedziałek, 05.01

  totalna manipulacja w tytule artykułu - proponuję przeczytać dokładnie treść przysięgi Hipokratesa - większości Hipokrates z Judymem się myli... (choć Judym stał się altruistą dopiero po odbyciu dobrze płatnej chałtury);

 2. 2
  +20
  ~ Kuba
  Poniedziałek, 05.01

  Ci lekarze, którzy opuścili pacjentów niech teraz leczą się sami wzajemnie. Ja wybieram tych, którzy dziś leczą i czekają na pacjentów!!!

 3. 3
  +22
  ~ maruda.
  Poniedziałek, 05.01

  Na nic nawet przysięga Hipokratesa , kiedy pustką świeci państwowa kiesa . I , to stwierdzenie byłoby prawdziwe i pewnym wytłumaczeniem zaistniałej sytuacji , gdyby nie fakt , że przed wyborami samorządowymi dość szybko znalazły się pieniądze na wynagrodzenie i utrzymanie upadającej kopalni . I , to w kwocie wcale nie małej , bo ponad 100 milionów złotych . Drugie tyle ma być jeszcze dane na rozwiązanie problemów kopalni . Nie ulega zatem żadnej wątpliwości , że państwo jest źle zarządzane i panujący wszechobecny bałagan nie jest wynikiem jednorazowego zaniechania . To , na skutek braku mądrych rządzących stan państwa jest taki , a nie inny . Ludzie trwający całe lata na świecznikach zamienili się w kandelabry . Ale już nie świecą tylko ledwo co , rzucają liche i byle jakie światło .

 4. 4
  +11
  ~ Kez
  Poniedziałek, 05.01

  PO też składała przysięgę, że nie będzie afer. Dzisiaj jest nowa złodzieja Sikorskiego. Polecam ONET.

 5. 5
  +5
  ~ Kłótliwy
  Poniedziałek, 05.01

  Jeśli mają siłę kłócić się w kolejce, tzn. nie jest z nimi jeszcze tak źle :)

 6. 6
  --1
  ~ pacjent
  Poniedziałek, 05.01

  Dobrze, że przynajmniej pani rzecznik praw pacjenta stara się pomagać chorym ludziom :)

 7. 7
  +26
  ~ Bezrobotny
  Poniedziałek, 05.01

  Ta służba zdrowia jest tak samo chora jak cały ten kraj. Jak to możliwe, że według prawa, przestępca odbywający karę więzienia ma prawo do bezpłatnej opieki medycznej, a bezrobotny, wyrejestrowany z urzędu pracy musi leczyć się na własną rękę.

 8. 8
  +2
  ~ ZŁODZIEJSKI SYSTEM ZARZĄDZANIA
  Poniedziałek, 05.01

  Dla chorych pacjentów Rząd daje grosze , a na trzynastki dla o ***alaczy przyznano 5 milijardów złotych .Prezydenci miast dostaną trzynastki od 13 do 15tysięcy złotych , , to jest sprawiedliwośc? ,Pytam za co? Ja nie wiedziałem ,że skrót PO to jest POLICJA OBYWATELSKA I ONI NAS TRZYMAJĄ ZA KARK , O tych trzynastkach dziś tj, 05. 01 2015r. pisze Super Exspres .Naszej pani premier nie zależy, zeby naród był zdrowy, Wazne partia dobrze się ma , koledzy , kolezanki dobrze się maja finasowo ,mają swoje przychodnie świetnych lekarzy ,restauratorów , fryzjerów pielegniarzy itd, . tylko zyć ,a NARÓD POLSKI jest potrzebny tylko do roboty ZA GROSZE i do głosowania .Ostatnio to i do głosowania nie trzeba było ludzi, bo maszyna zrobiła tak jak byla ustawiona

 9. 9
  +14
  ~ Sąsiadka
  Poniedziałek, 05.01

  Nie mamy gdzie się leczyć to nie płaćmy składki zdrowotnej do ZUS.

 10. 10
  +12
  ~ opus
  Poniedziałek, 05.01

  pomimo rozbioru państwa i totalnej likwidacji polskiej gospodarki , Polacy nadal glosuja na ta mafie zwana w PO. w kraju jest totalny haos nie tylko w NFZ. oKazalo się ze przy przetargu z pendolino doszło do olbrzymiej korupcji o czym media milcza a wystaczy wpisac w wyszukiwarce i trochę poczytać., polski rząd zrobil walek z alstomem. pytam się dlaczego minister nowak dalej siedzi w sejmie a nie w wiezieniu gdzie jego miejsce? dlaczego ten bandzior tusk zamiast gnic w wiezieniu za rozbior państwa i likwidacje stoczni uciekl do brukseli i zarabia 100 tys zl miesięcznie na reke? gdzie przeciętny polak po studiach dostaje 1300 zl.kiedy w Polsce powstanie majdan? ile jeszcze będziemy tolerować mafie u władzy?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.92972707748413