Piątek, 19.07.2024, Imieniny: Alfred, Wincenty, Wlodzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (69)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +17
  ~ skandal
  Czwartek, 26.07

  Zablokować dojazd do jego budowy niech nauczy się mądrala że zadzierać z Elblążanami NIE WYPADA.Jest przeciwny by wszyscy mieszkańcy mieli lepiej bo widzi tylko swój interes.

 2. 2
  +6
  ~ BOSS, przemyśl klasyka
  Czwartek, 26.07

  W. Dymny napisał onegdaj : Dlaczego ludzie bez kręgosłupa - zdac by się mogło, ze to kalecy - w miejscu gdzie zwykle kończy się d... mają na ogół tak mocne plecy? Własnie, dlaczego?

 3. 3
  +8
  ~ ho, ho, ho....
  Czwartek, 26.07

  Komuchy mocno się trzymają Panie Dziejku !

 4. 4
  +5
  ~ Do - BOSS, przemyśl klasyka...
  Czwartek, 26.07

  Człowieczku - ten Twój klasyk Wiesław Dymny nie dość, że był drobnym pijaczkiem (i z tego powodu zmarł wcześnie) - to jeszcze był "damskim bokserem" - o czym może powiedzieć jego było żona - Pani Anna Dymna. Da sobie spokój z takimi klasykami, bo za chwilę przytoczysz Adolfa H. A d...a? To jest akurat to miejsce, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę.

 5. 5
  +15
  ~ nielubiędrani
  Czwartek, 26.07

  Po wybudowaniu pawilonu przy Sobieskiego, zniknie całkiem spora liczba miejsc parkingowych, służących mieszkańcom przyległego budynku, a rozmieszczonych wzdłuż tej ulicy. Powodem będą wybudowane, w tym miejscu, wjazdy i wyjazdy na parking przy tym pawilonie. Może to jest argument, by wstrzymać inwestycję ? Przecież jednym z powodów wstrzymania rozbudowy Carrefoura, był również argument zbyt małej ilości miejsc parkingowych dla okolicznych mieszkańców. Proponuję zastanowić się także nad wystarczającą, lub nie, powierzchnią terenów zielonych, które musi zapewnić nowa inwestycja.

 6. 6
  +8
  ~ polityków na gilotyne
  Czwartek, 26.07

  Tak interes społeczny, budowa galerii dostaje w łeb. Wszystko zgodnie z prawem - dopchaj się do koryta władzy , a kasa sama się zacznie mnożyć. W tych gildiach ceny wyśrubowane na max, jeszcze ci powiedzą ze towar najlepszej jakość - niech powiedzą prawdę gdzie go kupują i za ile, włos na głowie się jeży jak nas kantują. Boją się marketów, a zwłaszcza dużych wyprzedaży. Tu ich boli lepiej sprzedać jedno z narzutem min 200% i zarobić niż popracować. Dlatego jest blogowanie wszystkich nowych budów i rozbudów marketów do funkcji galerii. Olsztyn blokuje, Gdańsk blokuje inwestycje, może ktoś im bardzo w tym pomaga i zwala na te miasta winę? Papier wszystko przyjmie . Daje do myślenia.

 7. 7
  +24
  ~ znafca
  Czwartek, 26.07

  Panu F. mogą nabruździć wyłącznie mieszkańcy okolicznych budynków mieszkalnych, bo tylko oni są "stroną" w ewentualnym sporze!;) W mojej ocenie postępowanie pana F. jest przykładem odrażającej hipokryzji i prywaty!;)

 8. 8
  +14
  ~ Ireneusz Irkowski
  Czwartek, 26.07

  Jak widać w Elblągu zostając radnym to więcej niż trafić 6 w totka ,ponieważ nagroda gwarantowana dla każdego gracza...na przykład lukratywne tereny miasta za bezcen ...Ciekawe co na to Władze Miasta Elbląga???czyż nie lepiej byłoby zagospodarować to miejsce na przykład dla naszych dzieci? stworzyć boiska i miejsca zabaw? pośród wszechobecnego betonu naokoło?.A tak po cichu bez wiedzy kogokolwiek ,powstanie kolejny market z tanim piwem gdzie wielbiciele "pożycz 10gr"będą uprawiali swoją dyscyplinę sportu pt:"pożycz,wypij,nasikaj"stanowiąc"cenny"przykład dla naszych dzieci...Cóż myślę tutaj przede wszystkim o mniej zamożnej części społeczności Elbląga, której rodziców nie stać na wożenie swoich dzieci na różne imprezy sportowe i treningi...

 9. 9
  +25
  ~ elbong
  Czwartek, 26.07

  Ja na pewno nie będę kupował w tym sklepie. Kto za bojkotem tego Pana ?

 10. 10
  +13
  ~ bojkot
  Czwartek, 26.07

  bojkot dla dziada i jego hurtowni i sklepów!!!!!!!! jak nikt nie będzie u niego kupował ani w nowej biedronie- dwie są blisko +lidl to dziad zbankrutuje i tyle.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0108449459076