Czwartek, 13.06.2024, Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (69)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +16
  ~ Łukasz23
  Czwartek, 26.07

  W kontekście tych faktów tekst na info.elblag.pl sprzed 2 lat brzmi dołująco: "Filaszkiewicz nie jest przeciwny nowym obiektom handlowym. Jednak nie wśród zabudowy mieszkaniowej." Żałosna postawa. Zobacz więcej: http://www.info.elblag.pl/1,19244,Kupcy-zapowiadaja-protesty-i-blokady-drog.html#ixzz21jWurkwm

 2. 2
  +22
  ~ Anubis
  Czwartek, 26.07

  A co na to mieszkańcy okolicznych domów i bloków? Czy ten hipokryta Filaszkiewicz (tfu) skonsultował z nimi uwarunkowania ?

 3. 3
  +13
  ~ ksamol
  Czwartek, 26.07

  Jego brat Aleksy uczył mnie latać na szybowcach. Nigdy w życiu bym nie pomyślał że Lucjan to taki cwaniaczek.

 4. 4
  +19
  ~ ~FILASZKIEWICZ-DO-DOMU
  Czwartek, 26.07

  FILASZKIEWICZ DO DOMU ! ! ! POMYŚL JAK BUDUJESZ SKLEP. LUDZIE TAM ZAMIESZKALI< ŻEBY MIEĆ SPOKÓJ I TROCHĘ PRYWATNOŚCI, A TY WSZYSTKO ROZWALASZ ! ! ! - WYPAD DO DOMU ! ! !

 5. 5
  +21
  ~ jaca
  Czwartek, 26.07

  Pan Filaszkiewicz kombinowania uczyl sie jeszcze w starej dobrej szkole a bylo to PZPR, biznesow uczyl sie jeszcze na korytarzach prezydium jedynie slusznej partii. Czasy sie zmienily ale nawyki nie, Proste pytanie panie Filaszkiewicz NIE WSTYD PANU??

 6. 6
  +14
  ~ ewa
  Czwartek, 26.07

  Trzeba tu dobrze się przyjrzeć tej inwestycji. Czy wszystkie papiery i wszystkie potrzebne zgody, zezwolenia zostały wystawione. Czy inwestycja nie znajduje się za blisko mieszkań, czy nie będzie hałasu parkujących samochodów, czy nie naruszono siedlisk zwierzęcych? Myślę że znajdzie się coś czego będzie można się przyczepić tak jak ten pan się czepiał!

 7. 7
  +16
  ~ jaca
  Czwartek, 26.07

  Obejrzalem sobie jeszcze widok tego terenu w google maps, nasunelo mi sie pytanie, czy aby nie spoldzielniajest wlascicielem tego terenu? czy moze ktos to sprawdzic? no i znow nie moge uwierzyc ze ktos dal pozwolenie by zbudowactam pawilon handlowy. Ludzie wezcie sie do roboty i uwalcie ta inwestycje, to teren pod mieszkania a nie handel...

 8. 8
  +17
  ~ Figo
  Czwartek, 26.07

  Do ALOJZY.Nie denerwuj się drogi internauto.Pan Filaszkiewicz uzyskał pozwolenia w Urzędzie Miasta-w architekturze,myśle że tam nie ma koneksji,To zły stary komuch,tam jest inna dyrekcja.Może za starej władzy poszło by mu łatwiej.Spełnił wszystkie wymogi.Teraz Wy Drodzy Państwo zablokujcie tą budowe,wnosząc sprawe do kolegium odwoławczego.W chwili obecnej grupa mieszkańców wiele może.Zróbcie to mieszkańcy ulJana3 Sobieskiego,pokaszcie klasę.Kopnijcie łobuza w zadek!

 9. 9
  +10
  ~ nie
  Czwartek, 26.07

  zadek a w doope!!!

 10. 10
  +23
  ~ taktak
  Czwartek, 26.07

  W opisywanym miejscu stanie obiekt dla Biedronki. Termin oddania inwestycji w użytkowanie, to październik tego roku. Żadnych zwierząt, oprócz szczurów i myszy tam nie ma. A Filaszkiewiczowi, za jego zakłamanie i hipokryzję należy się solidny kopniak w d..ę.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6288819313049