Poniedziałek, 27.05.2024, Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (69)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --10
  ~ Boss
  Poniedziałek, 30.07

  Kufa, skąd tyle was jadu i zawiści? Ukradł wam coś? Zachachmęcił? Macie dowody to do prokuratury z tym, a nie urządzacie sąd kapturowy. Możecie mi wierzyć, że pierwszy poszedłbym do prokuratury, tylko z czym tu iść? Z dwoma listami od internautów do redakcji? Ke? Czy z paszkwilami z forum? Może jakieś inne pomysły?

 2. 2
  0
  ~ zombi
  Poniedziałek, 30.07

  Psy szczekają, a karawana idzie dalej.

 3. 3
  +6
  ~ Swołocz proletariacka
  Poniedziałek, 30.07

  @Boss, kto tu pluje jadem ? To Ty wyzywasz forumowiczów od swołoczy. Ludzie są po prostu wściekli na hipokryzję. Czy tak trudno to zrozumieć ? Naród wkurza fakt, że facet najpierw występuje w roli obrońcy szarego człowieka ,a potem, jakby na złość wszystkim, stawia dyskont innym szarym ludkom pod nosem. Zresztą po co ja Ci to tłumaczę ?

 4. 4
  --12
  ~ Boss
  Poniedziałek, 30.07

  Czy domniemana hipokryzja jest powodem niszczenia człowieka przez gawiedź? Co to, kufa, średniowiecze? Pręgierz internetowy czy akcja ku klux klanu? Ty jesteś taki czysty jak łza? Nigdy nie zmieniłeś zdania w żadnej sprawie? Nigdy nie działałeś w imię jakiejś wyższej konieczności? Poczytaj lepiej Biblię zwłaszcza ten fragment o belce w oku i jeszcze jeden o tym kto ma pierwszy rzucić kamieniem. Niezły jest też ten "(...) a bliźniego swego jak siebie samego". Nuże bracia Chrześcijany bić i mordować, facet jest hipokrytą. Żal.pl...

 5. 5
  0
  ~ Swołocz i tak dalej...
  Poniedziałek, 30.07

  Całe piekło sprzysięgło się przeciw uczciwym ludziom i niszczy tę lepszą, jasną część Elbląga. Bossie, nie rób sobie jaj! Usiłujesz nam wmówić, że cała armia panów Lucków nie może spać ze zgryzoty po nocach z powodu wpisów na infoelblag ? :) Nie znam pana Filaszkiewicza, ale sądzę, że nasze (moje?) wynurzenia obchodzą go tyle, co zeszłoroczny śnieg. Dyskont pewnie powstanie i tak, mimo moich i paru innych elblążan utyskiwań.Tak naprawdę tu nie idzie o jeszcze jedną Biedronkę więcej, nie chodzi też o pana Lucjana. Tu idzie o zwykłą przyzwoitość i konkurencyjność! Trochę mnie rozbawił ten Twój kaznodziejski ton:) I co mam się przed Tobą wyspowiadać ? Myślę, że moj

 6. 6
  0
  ~ Swołocz itd.
  Poniedziałek, 30.07

  ps Myślę, że moja kondycja moralna nie interesuje użytkowników forum

 7. 7
  --2
  ~ Boss
  Wtorek, 31.07

  Twoja kondycja moralna? A masz coś takiego? Ty i tobie podobni? Kto wam dał prawo niszczyć człowieka? Oczywiście twoja kondycja moralna nikogo nie interesuje zwłaszcza innych, o równej tobie kondycji moralnej. "Kruk krukowi, itd..."

 8. 8
  0
  ~ Swołocz
  Wtorek, 31.07

  Zdaję się, że wątek dotyczył czego innego... Ja już zakończyłem "niszczenie", podobnie jak, lekturę twoich jakże wiele wnoszących do tematu wpisów.

 9. 9
  0
  ~ anonim
  Niedziela, 07.07

  Po zapoznaniu sie z wypowiedziami ,doszedłem do wniosku jak jakaś sfołocz stara sie opluć drugiego nawoływanie do blokady jest karalne . co na to prokuratura.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.91999506950378