Wtorek, 25.02.2020, Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (24)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ pol
  Sobota, 07.04

  Jesli chodzi o T4 i T3 komunikacje miejska zastepcze za tramwaje ten kto to wymyslil to głupota T3 i T4 jezdza tak jak chca niejezdza według rozkladu jazdy co 1 godzine człowiek chce dojechac do pracy to lepiej jest chodzic na piechotę niz stac i czekac.Autobusy lini numer 7 powinny jezdzic do ronda kalinigradzkiego zamiast stac na petli autobusowej przy dworcu.Tak wiec niech ktos cos zronbi z nasza komunikacja miejska.

 2. 2
  +20
  ~ sgdgf
  Sobota, 07.04

  Paraliż a nie komunikacja

 3. 3
  +5
  ~ szok
  Sobota, 07.04

  2 dni pod rząd stałam na przystanku koło elzamu żeby dostać się na osiedle za politechniką , tramwaju zastępczego nie uwidzisz może by tak zwiększyc częśtotliwość to może zmieszcza się w rozkładzie dotychczasowym ha ha

 4. 4
  +1
  ~ J-23
  Sobota, 07.04

  Dlaczego na czas przebudowy nie uruchomiono ul.Trybunalskiej jako dwukierunkowej?Czy w ratuszu śpią?

 5. 5
  +2
  ~ LEWOSKRĘT w HETMAŃSKĄ
  Sobota, 07.04

  Może czas najwyzszy zrobić możliwość skretu w lewo z Giermków w Hetmanską ??? To co się dzieje na jedynej na Hetmańskiej 'zawracajce " przy wjeździe na osiedle , parking i cpn " Bliska " to teraz HORROR .

 6. 6
  +7
  ~ 123
  Sobota, 07.04

  i właśnie dlatego kupiłem sobie samochód. Żeby mnie juz więcej ku... nie brała. 15 lat jeżdżę tym komunikacyjnym syfem i miałem juz dosyć. Wiecznie brudne autobusy i tramwaje, wiecznie się spóźniały i psuły. A to do pracy się spóźniłem bo tramwaj z rana sie rozkraczył, a to do domu nie mogłem wrócić bo cos znowu padło, a to 7 nie przyjechała. Zimą marznąłem w tramwajach i autobusach bo część motroniczych i kierowców sobie dupę grzeje a pasażerowi już nie. Dużo by tu jeszcze opisywać ale szkoda słów. ZKM w Elblągu to SYF i nic więcej. A teraz to mogą mnie w d.. pocałować. I zyczę wam czytelnicy żeby was tez było stac na samochód i 100% większy komfort jazdy niż w tych złomach.

 7. 7
  +18
  ~ turysta
  Sobota, 07.04

  Za taki chaos organizacyjny i brak elementarnej wiedzy w tym zakresie cały zarząd dróg urzędu miejskiego do eksmisji. Takie babole jakie oni robią w innym mieście ci ludzie już dawno szukali by pracy.

 8. 8
  +11
  ~ ROVEREB LEPIEJ I SZYBCIEJ
  Sobota, 07.04

  Burdel z tą komunikacją, wybrałem rower

 9. 9
  +8
  ~ marek
  Sobota, 07.04

  zgadzam się że komunikacja zastępcza jest do kitu i nie spełnia swojej roli. Tramwaje 200,300,400 jeżdżą naprzemiennie średnio co 2-3minuty, a autobusy zastępcze T3 i T4 w godzinach szczytu co 20minut, do tego trzeba dodać opóźnienia! W weekendy to już wogóle szaleństwo T3 i T4 jeżdżą co 40minut przez cały dzień. Największa masakra jest dojechać spod Elzamu do PWSZ i na Os. za Politechniką, jak był tramwaj 4 to jeździł co 12 minut, a teraz czeka się 20min, a weekendy aż 40min. Jak ktoś dojeżdza tym T3 lub T4 do pracy lub szkoły (bo nie ma innej możliwości dotarcia np. z Pl. Grunwaldzkiego na Sadową i dalej do PWSZ czy okolice Druskiej) to naprawdę porażka bo trzeba wyjść godzinę wcześniej żeby zdążyć, a wszystko przez to że T3 i T4 jeżdżą opóźnione ponad 20minut w godzinach szczytu. Do ronda Kaliningrad powinna jeździć wydłużona \"7\" i tam zawracać i było by choć w części po kłopocie

 10. 10
  +1
  ~ lelekmolelek
  Niedziela, 08.04

  Takie stare pizdusie w samochodzikach, emeryci i ślimaki zamiast ruszać jak się zielone świeci to zamuleńcy dopiero biegu szukają i zamulają potem dziadki w tych swoich wozidełkach. Ile razy stoje za takim zamulonym ćwokiem, widzę że świeci się żółte, zapinam jedynkę a taki zamulony pizduś mimo że zielone to gile szuka w nosie, potem paczy się na gałę od biegów potem jedynka, potem rusza a potem chu... strzela wszystkich bo zamiast 10 samochodów przejechać na cyklu zielonym to 4 przejadą przez takiego dziada zamuleńca pizdusia. ZMORA TO INSTRUKTORZY ELEK. Czy wy qrwa nie rozumiiecie że w godzinach szczytu nie jeździ się po centrum? Uczcie kursantów na bocznych dzielnicach.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.